選擇國家: |
![]() |
芬蘭 |
Joo, alkaa jo luistin painaa, ainakin näin perjantai-iltana. z0r hoitelee meitit ulos cupista ja kampittaa myös liigapelissä, joten kisunaamat saa vielä tilaisuutensa nousta taulukossa.
Walluz:n viesti poistettu ja samalla siihen liittyneet. Pysytään asialinjalla varsinkin toisten managerien tullessa puheeksi.
YES YES, saatiin voitto JYP HT:n kotiareenalta lukemin 3-5. Erikoistilanne pelaaminen parantui heti, AV% 80 ja YV% 25...tästä on hyvä jatkaa.

Eiköhän tässä saa heittää haaveet sarjapaikan säilyttämiselle. Kemiattomilla pojil ei kovin hyvin pärjää. Säästellään Maju kavereita kisoihin, ja aletaan suunnittelemaan projektia jonka tarkoitus on tuoda 2-3 kaudessa 1.5mrd ppm taalaa tilille, ja sen jälkeen uutta yritystä.
Oho, tän illan tähdistössä 3 ukkoo SaPKosta. Eka kerta ku näin käy, kaksi oli aiemmin paras.
Kyllä ny jopottaa, kotiottelu ja jopolla eelle
nyt pelaajille kinkkua ja graavilohta kiduksii ja voittojen tielle!

Aijaijai..Ketterältä 3-5 turpaan omassa kotiluolassa, tosin vikan ketterä teki tyhjiin. Tämä peli olisi pitänyt voittaa niin oltais menty Ketterästä pisteellä ohi, mutta näin tällä kertaa.
Pelillinen ilme on kyllä nyt ihan eriluokkaa kun viime viikolla muokattiin kentällisiä, putoamiskarsinta pitäisi kyllä jäädä RB:n osalta pelaamatta jos jatkamme samaa hyvää tekemisen meininkiä.
Pelillinen ilme on kyllä nyt ihan eriluokkaa kun viime viikolla muokattiin kentällisiä, putoamiskarsinta pitäisi kyllä jäädä RB:n osalta pelaamatta jos jatkamme samaa hyvää tekemisen meininkiä.
jaa-a nollille sitte jäätii. Huomenna kyllä taktiikkalotolla taktiikka ku vihu osunu täl kaudel nii paljo vastatakui. Siin sentää aika pieni todennäkösyys.
你喜歡的遊戲主題
最新主題