選擇國家: |
![]() |
斯洛伐克 |
od zaciatku tejto sezony hram vsetky zapasy na nizkej a dnes mi klesla energia u niektorych hracov na 99/100. prakticky to nie je mozne, trikrat som prekontroloval reporty, vsetko je na nizkej... co s tym?????
(7x0,08)+(4x0,02)=0,64...100-0,64=99,36. Zaokrúhlené je to 99

5 ligovych a 2 NP, to je 0,08x7 rovna sa 0,56 plus 4 x priatelsky 0,02, dokopy to je 0,64 ak dobre pocitam... takze nie je mozny pokles o jednu celu..
hral si 5 kôl v lige, 2 zápasy v NP to je 7 zápasov s poklesom 0,08, t.j. 0,56 dole 3x prípravný tuším to je3x0,02 čiže ak dobre rátam dole 0,62 ... 100- 0,62 je 99,38 a to sa zaokruhľuje na 99 je to dobre
ak je to tak, tak mi to uz muselo preskocit na 99 v stredu a nevsimol som si to... kazdopadne si dam na dalsi pokles pozor a ak mi to nebude vychadzat, tak to budem hlasit... dakujem za info pani..
matematika nepusti, ak je to nastavene na zaokruhlovanie, tak je to v poriadku..
My vidime zaokruhle cislo, ale do prepoctu sa rata aj s desationou(ci stotinou). Cize nemusis sa bat ze mas rovnako ako napriklad niekto co ma 98.51 energie. Mas viac.

chcem nahlásiť chybu, niektorí ste si to už možno všimli, dajte si túto stránku hockey.powerplaymanager.c... a uvidíte, že počet návštevníkov Tento mesiac: 43098 a Spolu: 43098 a to prakticky nie je možné, pretože reprezentácia bola už aj vo februári, je to malá chyba, no bolo by dobre ju odstrániť
ok, tak dúfam, že ten futbal bude už tak 15. apríla, naši programátori by to mali zvládnuť, sú naozaj dobrí
你喜歡的遊戲主題
最新主題