
選擇國家: |
![]() |
烏克蘭 |
Не понимаю я роздачи звезд))) почему звезду отдали вратарю козаков мой то вратарь тоже пропустил всего 2 гола? ну ударов по мои воротам было на 2 меньше. ну я же играл против более сильно команды. в этом раунде есть вратари которые не пропустили ничего? меня это распределение если честно начинает бесить)
И вообще козаки при таких раскладах должны были выигрывать.. так что считаю данную ничью не совсем ничьей)
И вообще козаки при таких раскладах должны были выигрывать.. так что считаю данную ничью не совсем ничьей)
щось така тишина... а ПО вже на носі і всі мовчать чогось шифруються... давайте ділимося своїми планами на ПО.
а шо він зробив такого...? Ну кромі того шо обіграв тебе 1:2...
Домовились зіграти на низькій і пускай переможе най сильніший но хтось це запропонував і забув зробити дещо

Таке теж може трактуватися як порушення правила "Заборонено впливати на результати на основі домовленості з менеджером команди-суперника" — це нечесно відносно інших менеджерів, на яких ті, хто домовився між собою, вийдуть у плей-оф.
Домовлятись про тактику на гру - ЗАБОРОНЕНО правилами гри!
Я тобі нічого такого не пропонував, просто спитав твоє ставлення до матчу. Ні про який пік мови не йшло. Я для більшої впевненості спочатку ставив високий пріоритет, а о 12 по ппм переставив пріоритет на середній і пішов на тренування, а твій лист з твоєю пропозицією прийшов через пів години. Так, що я нікого не кидав.
ніхто не домовлявся про здачу гри (низькій і пускай переможе най сильніший) обом двом потрібна була перемога і тільки вона про яку домовленість може йти і вона якщо так розібратись не відбулась

не можна навіть домовлятись просто про гру на низькій.. це вже порушення! Уважніше читайте правила та оголошення у новинах.. Так можна залишитись і без команди!
На який тобі була ця перемога? Ну мав би ти своє 14-те місце, і що б це тобі дало?
你喜歡的遊戲主題
最新主題