
選擇國家: |
![]() |
捷克共和國 |
Ale došlo, však nejlépe to uvidíš z vrchního pohledu, jak ho ta čepel zasáhla do ramene

Jinak jsem zvědav na příští zápas Floridy s Coloradem, pry je tam Zadorov všechny zbije 
ke konci videa
www.youtube.com/watch?v=l...

ke konci videa
www.youtube.com/watch?v=l...
Jo a jinak ten gól na 5:5 byl super, Hall nám to nejdříve nahrál v našem obraném pásmu, a pak si dal vlastňák

Rameno ale není vysoká hůl. A nechtěný kontakt není stejný, jako by ho sekl úmyslně.
Rameno je hned vedle krku a hlavy, takže je to nebezpečná hra, navíc v brankovišti u klečícího golmana
Hele nechtěný kontakt, víš jak je to s hraní vysokou holí, každý hráč je za ni zodpovědný, takže na nějaké chtěl/nechtěl se nehraje.
Já chápu, že se to jako faul nebere, ale já bych se takhle zkusil bránit, normal coach challenge

Hele nechtěný kontakt, víš jak je to s hraní vysokou holí, každý hráč je za ni zodpovědný, takže na nějaké chtěl/nechtěl se nehraje.
Já chápu, že se to jako faul nebere, ale já bych se takhle zkusil bránit, normal coach challenge

Není to nebezpečná hra vysokou holí. Ta se bere jen při dotyku s hlavou.
Mimochodem, to, že to nebylo nějaké úmyslné seknutí, to v tomto případě opravdu důležité je. Vem si, kolik v zápase je kontaktů hokejky s tělem (nezáleží která část těl) a není to posuzováno jako sekání či píchnutí. A to některé i úmyslné jsou. Vysoká hůl je jasná, tak to je definováno, že i náhodná hra vysokou holí je prostě faul. Ale tady to není nebezpečná hra vysokou holí ani omylem a jediné, na co bys to mohl hrát, by bylo sekání a u toho už záleží na samotném provedení. Tady jsi měl kontakt minimální a neúmyslný, takže rozhodčí neměl důvod to vůbec pískat. A že si trenér nevzal coach challenge (a Rittich neprotestoval) jen dokazuje, že to podle nich bylo naprosto v pořádku. Což taky bylo.
Já vím, jen poukazuju na to, že by se to možná dalo na to uhrát, prostě kontakt tam byl evidentní, od masky kousek, já bych to zkusil

Jo, ale nevím, na co by to uhrál. Nějak mu to v zákroku nebránilo. A kousek od masky? To máš jako když někdo ti mávne holí před obličejem. Jak se nedotkne hlavy, tak to neuhádáš
) Kdyby tohle uhádali, tak by mohla jít celá NHL do pr..... Už tak mě letos rozčílilo, jak skočili na špek Lundqvistovi a jeho simulování
DD


Hughes by si měl lépe upevnit helmu, příště by to mohlo dopadnou o dost hůře, teď měl docela štěstí.
Ta vaše obrana dneska
Druhý gol Caps 4 na 1 a vzorově vyřešeno. Škoda, že to Vránovi nesedlo na ten hatrick.. Kempný krásné náhry, jede pěkně.
My prohrajem i s Isles

My prohrajem i s Isles


你喜歡的遊戲主題
最新主題