選擇國家: |
![]() |
瑞典 |
jo jag kommer satsa inför imorgon tror jag iaf =). jag skulle gärna vilja gå en bit till i cupen,
Lite overkill att köra mycket hög kanske, men räknade fel på träningslägret och fick panik; handlade en halvkass försvarare och spela b-laget. Så vågade inte chansa riktigt.
Sedan ser man att han körde mycket låg.... hm....
Sedan ser man att han körde mycket låg.... hm....
Gött jag klarade mig kvar, vann med 3-2 gjorde tredje måleyt när det var 12s kvar av matchen.
jo jag hade la det, fast jag har ett bättre lag och körde på låg och han mycket låg. så det vara la rättvisst,
Men nästa omgång blir tuff. tror jag lottas imot pot.1
Men nästa omgång blir tuff. tror jag lottas imot pot.1
nee det var det la inte. kanske att klutten åkte ur ( en liten skräll iaf)
Som du förmodligen är alldeles fantastiskt roligt, själv anser jag att hockeyn blivit bra mycket tråkigare sen de införde den nya matchmotorn. Känns som att man famlar i blindo när man sätter taktiken och det kvittar vad man sätter så åker man på däng.
så elak är jag la inte, men visst idag skrevs historia, första säsongen jag går längre än dig i NC i hockeyn, jag skrev inte det med skräll för att vara elak (inte denna gången =).)
Men att du ska envisas att spela låg fattar inte det.
jag ringer imorgon kväll =)
Men att du ska envisas att spela låg fattar inte det.
jag ringer imorgon kväll =)
Pissig match, tycker jag borde vunnit den på hemmaplan... men aja, jag ligger fortfarande bra till

synd samme, jag spelade lika, ledde med 3-2 tills han sätter lika när det e 1.30 kvar ;S
你喜歡的遊戲主題
最新主題