60. gadu sākumā no cietuma uz salas pazūd cietumnieki un apsargi, bet tiek atrasti tajā pašā cietumā, kurš kopš 1963.g. ir slēgts, jau mūsdienās.
Skatījos dok. filmu par to cietumu. Fakti ir tādi, ka toreiz izbēga cietumnieki, bet netika atrasti un tika uzskatīts, ka noslīka. Par apsargiem gan nekas netika minēts. Tas cietums tika tolaik uzskatīts par visdrošāko, no kura nav iespējams izbēgt, bet pēc incidenta tika slēgts.
選擇國家: |
![]() |
拉脫維亞 |
No fantastikas Fringe man patīk. Pašlaik 4. sezona iet.
Starp citu Slēgtajā skolā Dašu tēlo latviešu aktrise Agate Muceniece!
Tas tā, ja kāds nezināja
www.kasjauns.lv/lv/zinas/...


www.kasjauns.lv/lv/zinas/...
Ja runājam par latviešu puikām, Spīlberga filmā Kara Zirgs vācu kareivjus tēloja arī divi latvieši, katram dienā alga bija Latvijas mēneša minimālās algas apmērā!
Leiši kaut kādu grāvēju esot izlaiduši... ar vēsturiskiem faktiem un skaistiem skatiem... tā runā...
ir kāds jau redzējis - skatāma filma?

Leverage ir pilnīgs mēsls, ja salīdzina ar tādas pašas tematikas britu Hustle, kas ir daudz inteliģentāks.
Leverage 1. sezona patika, taču tagad, jo tālāk, jo banālāk, diemžēl...
Leverage 1. sezona patika, taču tagad, jo tālāk, jo banālāk, diemžēl...

Alkatrazu skatos - biju cerējis uz ko vairāk, tā kā ar Abramsu, taču nevar teikt, ka slikts.
Jāgaida attīstība - pagaidām skatāms, ar cerībām uz ko labu nākotnē...
Jāgaida attīstība - pagaidām skatāms, ar cerībām uz ko labu nākotnē...
Touch paņēmu, atsauksmes labas. Vienīgi ilgi būs jāgaida turpinājumi, jo pagaidām tikai 1. sērija ir pieejama.
你喜歡的遊戲主題
最新主題