時間:

你的球隊:
交流
Public account
  PRO專區
1330 信用點
購買信用點
你目前正在使用公共帳號。如果想進行比賽或是加入討論,你需要登入遊戲。如果你是新玩家,請先進行註冊。

  主題: Hokej II


Lucas007


ja som to pochopil tak, ze by sa losovali uz iba ti, ktori skoncili po PO na prvom mieste a vitazi baraze, priapdne isto vypadavajuce timy a az tam by sa losovalo, do ktorej ligy postupia/ zostupia


接近PPM團隊的人 grab


jedna sa o timy ktori umyselne postupuju do slabsich lig, alebo neavansuju hore vzhladom na TK, ktory by si nemohli zvysovat voé vyssej lige lebo tam maju o vela vacsiu konkurenciu


接近PPM團隊的人 grab


Presne


Robin Archer

Co by to tedy pro 1. a 2. tým po PO znamenalo, že na základě losu postoupí, nebo nepostoupí?

Co by to pro týmy na 13. až 20. místě po PO znamenalo?

Opravdu to zde napište jasně a zřetelně, opravdu si to neumím zatím představit, tedy ten mechanismus, kdy a jak se bude losovat a mezi kým...


Lucas007


ide o to, ze by sa nelosovalo o to, ci postupi/zostupi alebo nie, ale losovalo by sa, kam postupi/zostupi


Robin Archer


Kam jinam může tým postoupit, než o ligu výše, která je příslušná jeho vertikální linii?

Kam jinam se dá sestoupit, než do některé ze 4 lig dolů?

P.S. Prosím o nějaký konkrétní příklad, možná jsem jen poněkud zabedněný.


Lucas007


OK, dam konkretny priklad, teda ak som to spravne pochopil :

postupujes z III.2, mal by si postupovat do II.1, ale namiesto toho bude los ten ta moze pridelit do ktorejkolvek z II. lig


接近PPM團隊的人 grab


aby tim z 1. ligy z 13 neisiel do II.1 ale los ho hodil napr. do II.3, lebo pri zostupe schvalne prehrava aby obsadil II.1 lebo tam ma lahsich superov ako keby zostupil do II.3


接近PPM團隊的人 grab


Napady z PL diskusie od manazera radaos

1. Ak chcete multi-národné ligy nemá zmysel robit rozdely medzi prijmamy v I. lige a V. lige. Či už budete hrať v I. lige alebo v V. peniaze by mali byť rovnaké. Každá liga by mala byt považovana ako hlavna, postup je to len vyznamenanie a moznosť hrania z inymi manažermi.
2. Urobiť limity na výplaty (niečo ako profesionálne ligy v USA), hrač , ktory sa v tom limite nemesti ide ako nechraneny hrač na trh. Ak by som mal byt úprimný, tak by som uplne vynechal trh a presiel by som na americký systém ponúk a zmlúv, licitaciu kontraktu, prípadne premie za kontrakty.
3. Zavedenie statusu hviezd. Máte v time hviezdu, niekoľko sezón vobec sa Ti nedari, tato hviezda môže opustiť tím, pretože je sklamana. Niekto potrebuje takeho hraca, navrhne mu novy kontrakt prida bonus ku kontraktu.
4. Zmluva by mala byť dočasná, na určity počet dni x obdobie, par sezon (cim dlhšie hrac bude v time tym viac bude privjazany k timu , ale o to viac citlivéjsi na na negatívne vplyvy neúspechu). Ak je toto váš junior potom máte prvenstvo v rokovaní o jeho novej zmluve, v prípade, že si hráča kúpil tak pojde on na celkovy zoznam hračov , z ktoryumi mozete podpisat zmluvu.
5. Bolo by super ak bola povinnost aby 1. formacia bola zlozena iba z Juniorov. Napad môže byť technicky ťažké riešiť, ale davam to ako nápad.
6. Čo sa týka taktiky niekoľko sezón nehrám hokeji, ale z toho, čo si pamätám, a tuna čítam je asi lepšie sa vratit k staremu systemu taktika – protitaktika.
7. Zranenia počas zápasu ... Možno, že už boli zavedene?


Brutail


prave o zrusenie tych vertikalnych linii sa jedna hlavne pri zostupoch


Robin Archer

Nebo tomu mám rozumět tak, že v rámci např. IV. lig by postoupily všichni z prvních míst, ovšem do jiných lig, než jsou jim podle logické vertikální linie příslušné. Takže vítěz IV.2, který by postupoval nikoli d III.1, nýbrž třeba do III.9?

Doufám, že ne, protože tohle taky nedává smysl. Mě tedy ne.


Robin Archer


Aha, tak jsme doma. A proč to vlastně dělat takto? Co tím ve skutečnosti vyřešíme, kromě zpřeházení a zpřetrhání vztahů a nasazení postupujících a sestupujících do naprosto neznámého prostředí, v němž se však všichni ostatní docela solidně znají?

Mě to připadá iracionální.


Robin Archer


Moje osobní názory na připomínky od radaos:

ad1) Ve vyšších ligách se budou přirozeně kumulovat kvalitní týmy a konkurence tam bude časem drtivá, takže tomu budou muset odpovídat odměny, s jedninou výjimkou, a to Odměny v Kreditech za umístění. Odstupňování odměn převezme HII z HI.
ad2) Trh HII dostatečně chrání počet nákupů za sezónu, limit pro nákupy tak už nemá opodstatnění, a to ani vzhledem k očekávanému růstu cen hráčů na trzích vlivem růstu parametrů hráčů.
ad3) Statut Hvězdy bude muset doznat změn i v HI, do té doby asi nemá smysl to dělat jinak v HII, než to je v HI.
ad4) Smlouva musí být na dobu cca 1 sezóny (my navrhujeme 65 dní prodloužení pro hráče v týmu, junioři 7+60. Smlouvu na více sezon nechceme, protože by musela být postavena na zvláštních algoritmech, které by ji v čase prodražovaly, jinak by to nemělo smysl, vázat hráče na delší dobu, než je jedna sezóna (65-67 dní).
ad5) Manažer má plné právo rozhodnout kdo a kdy v jeho týmu bude hrát, přičemž HII má ještě lépe kopírovat reál, kde taky nehrají první lajny složené s juniorů. A navíc: Kdo a s jakými sankcemi by to kontroloval?
ad6) Plně souhlas, naší největší ambicí na HII je situace, kdy taktický komplex (taktika, důležitost, SE, počet formací, střídání gólmana, taktiky přesilovky a oslabovky, síla týmu, vytrénovanost atributů, atd.) byla vlivem nadřazena vlivu NF ve hře. tedy, jakékoli posílení taktických vlivů ano, ovšem pokud bude vliv NF oslabován, nikoli však zcela odstraněn, jeho nějaká úroveň je nezbytná.
ad7) Souhlasím, že zranění v době zápasu chybí a byly by parádní, ovšem tohle záleží na Tvůrcích, my v návrhu požadavek na doprogramování chybějících variant nemáme. Například chybí vylučování soupeře v době, kdy hraje tým oslaben (4 na 4, 4:3, vyloučení na obou stranách - 4 na 4, nebo 3 na 3).

Prosím o případné komentáře i ostatní, kteří zde na HII pracují, výše jsou moje názory na tuto věc, které nejsou pro Vás limitující.


Robin Archer


A důvod? Je to opravdu potřeba, co to bude řešit, tedy kromě umístění konkrétního týmu do naprosto neznámého prostředí?

Tahle varianta bere šanci manažerovi zkoumat vyšší ligu a připravovat se tak na postup i tím, že bude znát své budoucí soupeře.

A v reálu to není použito v žádné lize, kterou znám, žádného sportu, proč asi?


games16


toto sa s realom neda porovnat :)



你喜歡的遊戲主題
義大利 I.1
斯洛伐克 I.1
波士尼亞與赫塞哥維納 koga bi vi
波士尼亞與赫塞哥維納 Veliki događa...
波士尼亞與赫塞哥維納 Sastanak BH Z...
奧地利 Tennis Duel -...
比利時 financien
比利時 Vanalles
亞塞拜然 PPM Translato...
奧地利 Facebook
波士尼亞與赫塞哥維納 Facebook
奧地利 2. Mannschaft...
奧地利 Jerseys?
亞塞拜然 U-17 milli ko...
波士尼亞與赫塞哥維納 Sms krediti
斯洛伐克 Kohutko Cup I...
斯洛伐克 Gold Cup
斯洛伐克 National Gree...
斯洛伐克 V.168
斯洛伐克 players for G...
斯洛伐克 Pravidla (Ad ...
斯洛伐克 2 zapasy za d...
斯洛伐克 Ligový pohár
斯洛伐克 dresy a vlajk...
斯洛伐克 National Germ...
斯洛伐克 Voľby trénera...
斯洛伐克 DB National I...
斯洛伐克 PPZT:pred a p...
斯洛伐克 F1
斯洛伐克 tranfers
澳大利亞 New F1 manage...
斯洛伐克 organizujem t...
斯洛伐克 transfer
斯洛伐克 Dresy
斯洛伐克 VI.188
斯洛伐克 VI.190
斯洛伐克 VI.196
斯洛伐克 VI.185
斯洛伐克 VI.184
斯洛伐克 VI.180
斯洛伐克 VI.166
斯洛伐克 VI.172
斯洛伐克 VI.168
斯洛伐克 VI.169
斯洛伐克 VI.170
斯洛伐克 VI.173
斯洛伐克 VI.164
斯洛伐克 VI.163
斯洛伐克 VI.127
斯洛伐克 V.85
斯洛伐克 VI.111
斯洛伐克 VI.72
斯洛伐克 VI.109
斯洛伐克 Futbalová Rep...
斯洛伐克 V.253
斯洛伐克 Slovakia Cup ...
斯洛伐克 VI.113
斯洛伐克 Esox lucius f...
斯洛伐克 trgu - trensf...
斯洛伐克 V.160
斯洛伐克 Klubové vlajk...
斯洛伐克 Vytvorenie kl...
斯洛伐克 V.248
斯洛伐克 VI.143
斯洛伐克 VI.146
斯洛伐克 V.170
斯洛伐克 V.232
斯洛伐克 Žilinska fotb...
斯洛伐克 V.252
斯洛伐克 V.255
斯洛伐克 V.247
斯洛伐克 VI.96
斯洛伐克 V.223
斯洛伐克 VI.9
斯洛伐克 Kto ma najvac...
斯洛伐克 V.230
斯洛伐克 V.133
斯洛伐克 VI.147
斯洛伐克 V.184
斯洛伐克 uspesnost str...
斯洛伐克 VI.126
斯洛伐克 VI.58
斯洛伐克 VI.51
白俄羅斯 "Клубная супе...
斯洛伐克 V.158 tipovač...
斯洛伐克 V.250
斯洛伐克 VI.80
斯洛伐克 mini champion...
斯洛伐克 V.249
斯洛伐克 V.229
斯洛伐克 V.251
斯洛伐克 Primera Divis...
斯洛伐克 Tímový web
斯洛伐克 VI.160
斯洛伐克 Friendly Matc...
斯洛伐克 VI.156
斯洛伐克 Klubovy web
斯洛伐克 V.127
斯洛伐克 Futbalova Rep...
斯洛伐克 Taktiky
斯洛伐克 Tréning hráčo...
斯洛伐克 SVK Repre - F...
斯洛伐克 VI.145
斯洛伐克 Stažnosti na ...
斯洛伐克 VI.106
斯洛伐克 futbal
斯洛伐克 Design-logo-d...
斯洛伐克 V.208
斯洛伐克 V.189
斯洛伐克 stadio
斯洛伐克 VI.149
斯洛伐克 VI.125
斯洛伐克 VI.88
斯洛伐克 V.176
斯洛伐克 SILA TÍMU
斯洛伐克 VI.103
斯洛伐克 V.148
斯洛伐克 super zápasy
斯洛伐克 Ponuky generá...
斯洛伐克 Slovenské Sup...
斯洛伐克 V.148
斯洛伐克 stavanie záze...
斯洛伐克 Tipovacia súť...
斯洛伐克 V.172
斯洛伐克 pro evolution...
斯洛伐克 Corgoň liga a...
斯洛伐克 VI.138
斯洛伐克 2x zaspievaná...
斯洛伐克 Tvorba Loga
斯洛伐克 A.C.A.B. CUP
斯洛伐克 Najlepší stre...
斯洛伐克 Šlapak
斯洛伐克 V.201
斯洛伐克 VI.154
斯洛伐克 VI.142
斯洛伐克 Horna nitra C...
斯洛伐克 VI.148
斯洛伐克 VI.97
斯洛伐克 VI.144
斯洛伐克 Súťaž o 40 kr...
斯洛伐克 VI.112
斯洛伐克 MS vo Futbale...
斯洛伐克 kupovanie zam...
斯洛伐克 Hlasovanie - ...
斯洛伐克 V.242
斯洛伐克 Priatelsky du...
斯洛伐克 ZAPASY PRIJMA...
斯洛伐克 PPMliga-turna...
斯洛伐克 Majstrovstvá ...
斯洛伐克 V.178
斯洛伐克 IV.24 Ligové ...
斯洛伐克 VI.128
斯洛伐克 VI.54
斯洛伐克 Turnaj - UEFA...
斯洛伐克 Turnaj - Prem...
斯洛伐克 Liga majstrov
斯洛伐克 VI.110
斯洛伐克 V.146
澳大利亞 Last Letter -...
斯洛伐克 V.256
斯洛伐克 VI.114
斯洛伐克 V.225
斯洛伐克 VI.92
斯洛伐克 V.246
斯洛伐克 V.239
斯洛伐克 V.237
最新主題