時間:

你的球隊:
交流
Public account
  PRO專區
1330 信用點
購買信用點
你目前正在使用公共帳號。如果想進行比賽或是加入討論,你需要登入遊戲。如果你是新玩家,請先進行註冊。

  主題: Slovenska državna reprezentanca / Slovenian national team


PRO包支持者 斯洛維尼亞 UK13


Congratulations on your win and good luck in further competition.

Na koncu se je kar poklopilo, elita je zagarantirana tudi v naslednji sezoni.


Yzerman

1. Sploh ni problem v narodnosti selektorja, je pa problem v tem da sploh ne vem(o), kaj se dogaja z reprezentanco. Trenutni selektor je v dveh sezonah kolkor vodi ekipo, nevem če ima dva vpisa na forum. Lahko bi vsaj napisal, da ponuja nekomu delo reporterja,.. selektor mu na vsake tolko cajta pove kaj se okol ekipe dogaja, on pa to posreduje na forumu.

Za selektorja je predvsem važno da je aktiven v igri - ni nujno da je prvo-, drugoligaš, važno da je "navezan" na igro (da ne postane ekipa neaktivna sredi sezone), da so mu jasne osnove, da nastopi mandat pripravljen (ne da šele po izvolitvi začne s selekcijo), da je komunikativen (z lastniki reprezentantov predvsem, lahko mu to pomaga tud pri reportažah oz. obvestilih o stanju v reprezentanci), da ga poznamo s foruma, pa še kaj bi se našlo.

2. Kot je rekel UK, je naša skupnost mala in bi tako tud morali delovat! Posledično je problem da nimamo niti enega kluba s spodobno infrastrukturo, (jih je pa kar nekaj, ki s(m)o blizu temu, mogoče nam nekoč uspe obrnit stvari) Kaj je spodobna infrastruktura? Trening, regeneracija, ŠA in zdravstveni center na 15, prav tako je nujno imet v vsakem objektu po dva 100/100 uslužbenca (mogoče za ŠA ni nujno imet 100/100 športnega direktorja celo sezono, definitivno pa pred TK).

3. Kar se tiče igralskega kadra, je treba začet s 15 letniki in jih spremljat od rojstva, kar trenutno imamo - "gdoc" (in upam da se bo vedno kdo našel, ki bo skrbel za to). Potem se pri 18-letnikih vidi kdo je potencial za uspešno CL (ni pa nujno da bo vsaka generacija "perfektna";).

Druga stvar pri igralcih je ta, da je treba mladince vsaj občasno(če ne redno) dajat igrat na ligaške tekme, igranje na prijateljskih tekmah mislim da je samoumevno! 20-letnik s 30 izkušnjami ni nek hud doprinos ekipi. Opažam, da imajo (oz. bolje, so do nedavnega imeli) igralci nižjih selekcij "katastrofalne" izkušnje (sploh nekateri v tujih klubih, ki grejejo klopi). Tle je treba spodbujat lastnike, da jih bolj uporabljajo ali pa se potrudit da v domači skupnosti najdemo kupca in tako imamo vsaj nek "nadzor" nad mladincem (pa nisem nasprotnik "odhodov v tujino", samo če igralec gnije v tuji ligi, nam ne koristi).


Tolko zaenkrat, če se mi utrne še kaka misel, vas obvestim.


接近PPM團隊的人 lubosko


thanks. Today is match against very strong team. I have two posibilities and will think very hard which one to use.


PRO包支持者 斯洛維尼亞 UK13


Si kar lepo zaobjel naš problem. Se takoj podpišem pod tole. ;)


PRO包支持者 斯洛維尼亞 apzfpk


Jaz bom zaenkrat pokomentiral samo gdoc. Zaenkrat jih je zalaufanih 5,(dva v hokeju U-18 in U-20 in vsi trije v nogometu). Članski hokejski bo zalaufal z naslednjo sezono. Problem je bil v tem, ker pri starejših selekcijah zaenkrat lahko samo zaobjamem obstoječe stanje, ne vidim pa zgodovine napredka za nazaj, kar se bo videlo zdaj v mlajših selekcijah. Glede infrastrukture se strinjam, sicer stanje ni tako katastrofalno, še vedno pa najboljšim nekaj malega manjka, da bodo objekti optimalni (bosanci na primer imajo 3 igralace s kompletno infrastruturo, ostali so pa daaaleč zadaj..).
Za te gdoce poskušam vsaj 1x tedensko osvežiti napredek OR-ja, ostale podatke naj pa spremlja in osvežuje selektro, oziroma tisti, ki jih imate poskavtane (seveda je smiselno, da so osveženi podatki samo za reprezentante in par tistih z najvišjim napredkom, pri ostalih so pa vpisane lastnosti bolj kot ne kontrola, da se vidi, če so pravilno trenirani).
Sicer pa, piknik je blizu, a ne :-)


接近PPM團隊的人 SLY


Nič nimam z njim, ampak v prvih sezonah je naredil največ. Če malo višje gori pogledaš boš videl, da sem vse selektorje pohvalil, ampak eni očitno hočete videti samo tisto, kar vam je trn v peti in, da me lahko okrcate!!
Če boš dobro pogledal, sem tudi tebe pohvalil, ampak tega nisi hotel prebrat, očitno si čakal moj tekst kjer te ni, da mi boš skočil za vrat!! :)
Saj je OK, sem že navajen na vaše napade, upam, da pridete konec avgusta na srečanje, pa da kako rečemo, pijačo pa jaz častim. ;)


PRO包支持者 斯洛維尼亞 UK13


Sly ne tolk zares vzet, sem se bolj kot ne pohecal. ;) Sem opazil, da si nas kar lepo po vrsti naštel. Tak, da ni panike. ;)

Je pa tako, kar se selektorjev tiče, da ni fer sodit nekaj pred koncem ... Možakar ima sedaj možnost, da celo preseže vse naše rezultate!
Sam sem bolj kot ne hotel izpostavit, da ni problem v tistem, ki vodi repko, ampak je ta problem širši in se tiče vseh nas managerjev. Treba delat proaktivno, če bomo hoteli kaj doseči, ne pa jamret, zakaj je tujec naš selektor in ne nekdo od nas ... Če danes pogledamo pod volitve lih neke kvalitete ni (sploh naše)!!! Sam sem z repko povezan že pet sezon in se nameravam trudit še naprej, dokler me volja ne mine ... Simeta pa na žalost tu ne vidim, da ima kake načrte kaj prevzemat. :/

Kar se tiče srečanja, bo zame zelo težka, saj bom očitno takrat na dopustu. Meni tili poletni časi ne odgovarjajo preveč, saj sem vedno nekje. ;)


krasevec10

luboško je kar naredil rezultat s tem kadrom ki ga ima.Naši mladinci bi se morali kaliti samo pri ekipah katerih namen je imeti dobre reprezentante in pa biti 4x na sezono v kampu.Škoda ker igra ne vodi kakšne evidence oz. kar lestvico uspešnih managerjev,ker potem bi se lahko bolj konkretno pogovarjali ,kdo je primeren in kdo ne za vodenje reprezentance:)


krasevec10

sem pozabil..pridem na piknik,kjer bom polobiral za selektorja ali pa za pomočnika pod pogojem da mi pri izbiri igralcev in taktike ,da proste roke,če ne pride do dogovora :)


Beeblebrox

No, da se še jaz malo pridružim debati...
Kot prvo, se strinjam predvsem s komentarji UK13 in Yzermana. Meni se zdi pravi čudež, da se sploh še držimo v elitni diviziji, saj imamo po ratingih (moč moštva) najslabšo ekipo v elitni diviziji. Imamo pa srečo, da člansko reprezentanco že od začetka vodijo dobri managerji in vedno nam uspe igrat nad zmožnostmi.
Problem je predvsem v razvoju igralcev. Že tako imamo majhno bazo, potem se jih pa še veliko preveč izgubi na poti do članske reprezentance. Zato cenim odločitev UK13, da se posveti selekciji U-18 reprezentance, saj to pomeni spremljanje igralcev od 15. leta dalje in teženje managerjem, da jih pravilno trenirajo ali prodajo. Z bazo gdoc (vsa čast apzfpk ) in z izdatno pomočjo managerja suprvilce , imamo mladince trenutno pod kontrolo. Upam samo, da se s tem, ko ima vedno več domačih managerjev urejene objekte, razkorak pri članski počasi začel zmanjševati, ker drugače se izpadu v nižjo divizijo ne bomo mogli izogniti.


kokio86


če se je katanec vrno... :)


Klopzhizh

Jaz se strinjam s predhodniki in napovedujem svojo kandidaturo.... sel sem cez vse selekcije, sedaj bi se rad preizkusil na velikem odru. Vlozil jo bom, ko koncam s prvenstvom u20, da bodo fantje do konca zbrani.


the captian

če ne zadaneš ne moreš zmagati ane?:) 3 tekme brez doseženega zadetka kr mal zaskrbljujoče...mislm pa da gre vzroke iskati predvsem v igri z igralcem več sploh pa v igri z igralcem manj!! štirikrat smo imeli igralca manj,štiri prejeti zadetki?! tri nevrjetne napake obrambe in to kakšne? ampak pozitivna stvar je pa ta da prva tretjina sploh ni bila slaba in nekaj takega morala izgledati vsaka tretjina!:) sicer pa zmage proti taki vele sili kot je Latvija niti ni blo za pričakovat samo upal sem na malo bolj dostojn odpor,ampak da se je selektor predal že pred tekmo to pa ne morem vrjet...igra se do zadnje sekunde pred tekmo bi mogu vrjet da lahko zmagamo ne pa da se je predal pred tekmo to me zelo jezi!!! sicer pa sta do konca še dve tekmi kjer upam saj na eno zmago za dostojno slovo!


the captian


in če gledaš po pomembnosti je bia prva tretjina odlična:) in če se selektor nebi predal že pred tekmo se bi lahko boril mislm da mogoče celo za zmago ker taktiko je zadeu,ampak...


PRO包支持者 斯洛維尼亞 UK13


+1 ;)



你喜歡的遊戲主題
斯洛伐克 I.1
義大利 I.1
波士尼亞與赫塞哥維納 koga bi vi
波士尼亞與赫塞哥維納 Veliki događa...
波士尼亞與赫塞哥維納 Sastanak BH Z...
奧地利 Tennis Duel -...
比利時 financien
比利時 Vanalles
亞塞拜然 PPM Translato...
奧地利 Facebook
波士尼亞與赫塞哥維納 Facebook
奧地利 2. Mannschaft...
奧地利 Jerseys?
亞塞拜然 U-17 milli ko...
波士尼亞與赫塞哥維納 Sms krediti
斯洛伐克 Kohutko Cup I...
斯洛伐克 Gold Cup
斯洛伐克 National Gree...
斯洛伐克 V.168
斯洛伐克 players for G...
斯洛伐克 Pravidla (Ad ...
斯洛伐克 2 zapasy za d...
斯洛伐克 Ligový pohár
斯洛伐克 dresy a vlajk...
斯洛伐克 National Germ...
斯洛伐克 Voľby trénera...
斯洛伐克 DB National I...
斯洛伐克 PPZT:pred a p...
斯洛伐克 F1
斯洛伐克 tranfers
澳大利亞 New F1 manage...
斯洛伐克 organizujem t...
斯洛伐克 transfer
斯洛伐克 Dresy
斯洛伐克 VI.188
斯洛伐克 VI.190
斯洛伐克 VI.196
斯洛伐克 VI.185
斯洛伐克 VI.184
斯洛伐克 VI.180
斯洛伐克 VI.166
斯洛伐克 VI.172
斯洛伐克 VI.168
斯洛伐克 VI.169
斯洛伐克 VI.170
斯洛伐克 VI.173
斯洛伐克 VI.164
斯洛伐克 VI.163
斯洛伐克 VI.127
斯洛伐克 V.85
斯洛伐克 VI.111
斯洛伐克 VI.72
斯洛伐克 VI.109
斯洛伐克 Futbalová Rep...
斯洛伐克 V.253
斯洛伐克 Slovakia Cup ...
斯洛伐克 VI.113
斯洛伐克 Esox lucius f...
斯洛伐克 trgu - trensf...
斯洛伐克 V.160
斯洛伐克 Klubové vlajk...
斯洛伐克 Vytvorenie kl...
斯洛伐克 V.248
斯洛伐克 VI.143
斯洛伐克 VI.146
斯洛伐克 V.170
斯洛伐克 V.232
斯洛伐克 Žilinska fotb...
斯洛伐克 V.252
斯洛伐克 V.255
斯洛伐克 V.247
斯洛伐克 VI.96
斯洛伐克 V.223
斯洛伐克 VI.9
斯洛伐克 Kto ma najvac...
斯洛伐克 V.230
斯洛伐克 V.133
斯洛伐克 VI.147
斯洛伐克 V.184
斯洛伐克 uspesnost str...
斯洛伐克 VI.126
斯洛伐克 VI.58
斯洛伐克 VI.51
白俄羅斯 "Клубная супе...
斯洛伐克 V.158 tipovač...
斯洛伐克 V.250
斯洛伐克 VI.80
斯洛伐克 mini champion...
斯洛伐克 V.249
斯洛伐克 V.229
斯洛伐克 V.251
斯洛伐克 Primera Divis...
斯洛伐克 Tímový web
斯洛伐克 VI.160
斯洛伐克 Friendly Matc...
斯洛伐克 VI.156
斯洛伐克 Klubovy web
斯洛伐克 V.127
斯洛伐克 Futbalova Rep...
斯洛伐克 Taktiky
斯洛伐克 Tréning hráčo...
斯洛伐克 SVK Repre - F...
斯洛伐克 VI.145
斯洛伐克 Stažnosti na ...
斯洛伐克 VI.106
斯洛伐克 futbal
斯洛伐克 Design-logo-d...
斯洛伐克 V.208
斯洛伐克 V.189
斯洛伐克 stadio
斯洛伐克 VI.149
斯洛伐克 VI.125
斯洛伐克 VI.88
斯洛伐克 V.176
斯洛伐克 SILA TÍMU
斯洛伐克 VI.103
斯洛伐克 V.148
斯洛伐克 super zápasy
斯洛伐克 Ponuky generá...
斯洛伐克 Slovenské Sup...
斯洛伐克 V.148
斯洛伐克 stavanie záze...
斯洛伐克 Tipovacia súť...
斯洛伐克 V.172
斯洛伐克 pro evolution...
斯洛伐克 Corgoň liga a...
斯洛伐克 VI.138
斯洛伐克 2x zaspievaná...
斯洛伐克 Tvorba Loga
斯洛伐克 A.C.A.B. CUP
斯洛伐克 Najlepší stre...
斯洛伐克 Šlapak
斯洛伐克 V.201
斯洛伐克 VI.154
斯洛伐克 VI.142
斯洛伐克 Horna nitra C...
斯洛伐克 VI.148
斯洛伐克 VI.97
斯洛伐克 VI.144
斯洛伐克 Súťaž o 40 kr...
斯洛伐克 VI.112
斯洛伐克 MS vo Futbale...
斯洛伐克 kupovanie zam...
斯洛伐克 Hlasovanie - ...
斯洛伐克 V.242
斯洛伐克 Priatelsky du...
斯洛伐克 ZAPASY PRIJMA...
斯洛伐克 PPMliga-turna...
斯洛伐克 Majstrovstvá ...
斯洛伐克 V.178
斯洛伐克 IV.24 Ligové ...
斯洛伐克 VI.128
斯洛伐克 VI.54
斯洛伐克 Turnaj - UEFA...
斯洛伐克 Turnaj - Prem...
斯洛伐克 Liga majstrov
斯洛伐克 VI.110
斯洛伐克 V.146
澳大利亞 Last Letter -...
斯洛伐克 V.256
斯洛伐克 VI.114
斯洛伐克 V.225
斯洛伐克 VI.92
斯洛伐克 V.246
斯洛伐克 V.239
斯洛伐克 V.237
最新主題