選擇國家: |
![]() |
芬蘭 |
EI Ei muka enää mikää toimi alkaa vaan enempi kyrsiin tää peli, mutta kokeillaan nyt vaan mennä minne päästään. ;D
Ilmaisena vinkkinä sanoisin, että kannattaa laittaa seuraavaan peliin joku toinen kassari. Nimittäin Fatman pojat laittavat verkot tötterölle oli mokke kuka tahansa.
Jaahas, mitenköhän taktikois ettei yulis eka kierroksella pudotuspeleissä paha vastustaja. Luultavasti en mitenkään vaikka testiclejä vastaan olisi peli. Onnea vaan kaikille pudotuspeleihin.
ihan selvästi tällä PPM:llä on jotain vihaa Kaijon jääkarhuja kohtaan, kun ei minkäänlaista tuuriakaan enää ole.... yleensä urheilulajeissa on yllätyksiäkin, tai oliko tämä sitten semmoinen.. ;D
Mitä,mitä
Täälläkö sitä tappiota selitellään
No ei vaan kerrankin oli Lionsilla (ehkä) vähän hilloa ja pullaa ja munkkia mukana ;D


Jaahas Waletskahan sieltä pärähti ekalle pudotuspelikierrokselle vastaan, niinkuin vähän uumoilinkin. Pahimpana vastustajana pidän waletskaa tällähetkellä liigastamme. Voi loppua mestaruuden tavoittelu tähän, mutta loppuun asti taistellaan.
Juuri ja juuri päästiin sijalle 16 ja "säälipleijaleirihin" ja vastaan tulee Atleticos los vacos, joka näyttää todella kovalta palalta... Toivotaan parasta, pelätään pahinta.


No tästä on hyvä nousta ''säälipleijareissa vaikka mihinkä.

你喜歡的遊戲主題
最新主題