
選擇國家: |
![]() |
捷克共和國 |
krasne se na tobe prepocet vyradil.. ja pro tyhle pripady dycky nastavuju i proti megalamkam stridani.. uz jsem taky letel ve tretim a ctvrtem kole

Jo trochu jsem to podcenil, vůbec jsem nečekal, že by něco takového mohlo nastat. V lize je takových výdrbů za sezónu několik, ale to je pořád jeden zápas z mnoha. V poháru je to o jednom zápase, hold smůla a poučení pro příště.
To mi řekni, jak by to tedy bylo, kdyby jsi ten zápas "nepodcenil". Proti tomu není obrana, jediné pozitivum na tom zápase je, že jsi pošetřil energii a můžeš se plně soustředit na ligu (i když je to trochu brzo)

No podcenil jsem to v tom, že v zápase hrálo asi šest hráčů z béčka a mohl jsem tam mít nastaveno, že v případě nepříznivého stavu tři nejlepší vběhnou po poločase na plac a zvýšení důležitosti mohlo být tak na vyšší než nízkou důležitost. Ale jak říkáš, většinou proti tomu moc obrana není. Z poháruz budou chybět finance za vstupné a hlavně těch cca 12-15 bodů TK se kterýma jsem počítal.
To je pravda, ta poslední věta je jako výsledek takového zápasu hodně krutá. Přeji o to více úspěchů v lize.
Končím, po dnešním zápase s FC KLITORIS jsem dospěl k závěru, že tahle hra nemá smysl... Nějaký čas jsem tu strávil, takže si budu těžko zvykat, ale dnes jsem zjistil, že jsem jenom ztrácel čas...
Ja už se tomu směju važne ,mam vice střel na branu vic bla bla bla a stejne prohraju o gol 1:0 to už je važne k smichu, už nevím
)asi budu davat sestavu -naplacam tam nejake rozloženi vodvoka a budu doufat že nedostanu jeden gol a dam ho aspon ja,nevím utočníky mam dobre a stejne prd
)


u tebe jako nechápu co se ti nezdá...že jsi 3x vystřelil na bránu a nedal gola? a co to bla,bla, bla? jsi byl slabší v držení míče, hráls venku, krom těch střel na branku byl soupeř lepší.
Jsem ještě nekoukal vlastně
....já dneska první 3bodový zisk z venku a to mám nejsílu v lize a tady se pláče nad blbostma


jj koukal jsem, křídlo na pravo a je good a i přesto hrát MR a tatktika zajímavá
já vím, že jsi stejně sem přišel plakat, že jsi nevyhrál víc! Já tě chápu


No koukám že jsi koupil domov důchodců a tuníš to s nima
...Tvl UH bejval takovej krásně mladej, zdravej tým....
. A radši mně řekni proč útočník má rat 37 a obránce kterej je daleko lepší - CZ i natrénováno na potřebných atributech má ztěží 31??




你喜歡的遊戲主題
最新主題