tuurlijk ni, maar da waren er anderen ook niet, die kwamen net als ons ni in de buurt en die slagen er dan wel in (onze NL collega's dan vooral)
tja, chance, no more to tell ...
選擇國家: |
![]() |
比利時 |
Tja, toen ik even translater was stond er ook iets in de terms en conditions van als managers klagen over het 'oneerlijke verloop' van een match. Dus Punk verliest van RFC Liege, met 1-0 terwijl hij alle kansen had en duidelijke de betere ploeg, moesten we dat dan uitleggen dat er geluk in het spelleke gemoeid is, dus een geheim is dat eigenlijk ook al lang niet meer.
tuurlijk niet, maar als ge daar als crew-member public mee gaat hebde de boter gefret, zelf zo in conflict gekomen met the boss himself (ten onrechte)
maar ja, heb al langer den indruk dat geld belangrijker is voor hun dan het plezier van de gebruiker zelf
maar ja, heb al langer den indruk dat geld belangrijker is voor hun dan het plezier van de gebruiker zelf
Ik heb geen PRO en ben geen crew member meer so try busting my balls :p
Congratz. Ik lig onder in de 2e helft. Bijna gedaan. nog 0-0
你喜歡的遊戲主題
最新主題