時間:

你的球隊:
交流
Public account
  PRO專區
1330 信用點
購買信用點
你目前正在使用公共帳號。如果想進行比賽或是加入討論,你需要登入遊戲。如果你是新玩家,請先進行註冊。

  主題: seizoen 2


Seran


Tja, gewoon keihard mijn best doen en geluk zien te hebben :)


iccu

ik hou toch mijn stadium zo ff.....vorig seizoen in divisie 2 was het nimmer helemaal vol. Mocht het vol raken dan is uitbouwen zeker een optie.


kevinv2

ik hou mijn stadion ook zo de uitbreidingen die ik wil zijn veel te duur en dus voor later ik weet niet wat ik kan verwachten in de niv 2 maar volgens mij niet veel hoger dus hopelijk kan ik weer voor top 10 ong en verder sa uitbreiden en tranings facaliteiten


dalek


vergeet niet dat de capaciteit invloed heeft op je toeschouwer aantal. dus hoe meer capaciteit, hoe meer toeschouwers komen kijken (hoe meer inkomsten). daarnaast heeft het ook nog effect op de sponsor aanbieding voor tv rechten.


Premium

het scheelt dat ik seizoen 1 niet kan overtreffen met de bekerwinst en het kampioenschap. Seizoen 1 geeft een hele kleine indicatie over welke teams op de lange termijn mee KUNNEN gaan doen, maar het geeft helaas nog geen garanties.

Seizoen 2 ga ik natuurlijk mijn titel proberen te verdedigen en hoop ik internationaal ook flink mee te gaan doen. de beker is in deze vroege periode nog steeds een loterij. qua uitbreidingen ga ik de faciliteiten flink uitbreiden en ik wil nog 1 a 2 aankopen doen voor het middenveld


martijn147


eigenlijk moet je op je hoogtepunt stoppen :D
Het is wel een gigantisch mooie start om zo te beginnen, over het algemeen zie je dat de 'ijshockeymanagers' goed presteren. Geeft toch wel een voordeeltje als je het spelletje al wat beter kent :) Zelf hoop ik op de langere termijn wel degelijk mee te kunnen gaan spelen, dus in de toekomst zullen we de degens hopelijk nog wel eens gaan kruisen. Voor komend seizoen heb ik er alle vertrouwen in dat je ons internationaal op de kaart zet en dat je je team verder opbouwt.


Friesian

Go Premium Go conquer europe, nu het nog kan.
Lijtk me erg goed om NL van begin aan bij voetbal ook iedereen ophoger niveute krijgen. Op zich had ik meer actieve managers verwacht maar we trekken eraan.

Toch vindt ik voetbal beduidend anders dan ijshockey spel. Geen echt voordeel dan misschien de interface bekend is.

Geld is alweer op en ben benieuwd of de marketing gelden wat stijgen.


HamilcarBarca


Ik vind jouw koopjes nogal wat geld kosten. Ik zie de kwaliteit natuurlijk niet, maar een 159 GV speler voor meer dan 300.000 is in mijn ogen gewoon veel te veel.

Enkele van mijn aankopen:
voor 30k een 15-jaar oude keeper die na scouting 80 kwaliteit op keepen had (61 gem.) en nu bijna 49 keepen heeft.
Voor 10k een 175 GV mid, ongescout op 41%.
Voor 10k een 165 Gv aanvaller, ongescout op 57%
Voor 10k een 165 GV mid, ongescout 45%.

Bij zulke lage bedragen kun je weinig fout doen en komt het voor dat je, na scouting, een prima speler in handen hebt.


HamilcarBarca

wat ik zelf van volgend seizoen verwacht weet ik niet zo goed. Ik heb geen idee wat ik van mijn sponsoren kan verwachten en eigenlijk ook niet wat ik qua bezoekersinkomsten ongeveer ga krijgen per wedstrijd. Ik heb weinig vergelijkingsmateriaal, omdat ik niet al te veel tegenstand had afgelopen seizoen.

Ik wil in ieder geval het herstelcentrum en het trainingscentrum naar level 7 bouwen. Met de bouw van level 9 sportacedemie zou ik ook erg tevreden zijn.
Mijn stadion telt straks 10.200 staanplaatsen en ik weet nog niet of ik aan het stadion wat verander (parkeerterrein etc.).

Ik heb een aantal spelers goedkoop gekocht die ik al een tijdje train en ik hoop daar ook een mooi bedragje voor te krijgen. De prijzen zijn nog erg hoog en het is moeilijk in te schatten wat je nou precies voor een speler krijgt.

Er is in ieder geval nog veel onduidelijk en dat zal het tot de eerste week van het nieuwe seizoen ook wel blijven. Pas dan kan ik een beetje proberen een balans op te bouwen.


martijn147


Je bent ook goed bezig met je team. Ik zou wel proberen om komend seizoen te promoveren als ik jou was...de verschillen tussen de divisies worden elk seizoen groter (qua sponsoring), dus als je na komend seizoen nog een jaar in III moet dan wordt het verschil misschien al te groot om divisie I bij te kunnen houden


HamilcarBarca


uhmm.. ik ben afgelopen seizoen al gepromoveerd :P

Wat me in de II staat te wachten weet ik niet. Daar zijn iig al meer actieve en waarschijnlijk ook betere managers aan de gang. Vandaar dat het voor mij nog onduidelijk is wat seizoen 2 mij brengt.


dalek


het koopje van 3 ton heeft ongescout een gemiddelde kwaliteit van 75%. Ik kijk eigenlijk niet zozeer naar GV, belangrijk is dat de kwaliteit goed is.

jammergenoeg hebben meer mensen dat door waardoor 3 ton opeens een koopje is. spelers met een goede kwaliteit gaan er vaak voor meer dan een miljoen uit.

In het begin heb ik goedkoop een aantal spelers van rond de 50% gekocht, maar daarvan vielen de meesten uiteindelijk tegen. aan de andere kant kun je voor dat geld ook weinig fout doen inderdaad.


martijn147


oh ja natuurlijk! Ik keek gewoon even in je divisie en die is nog niet veranderd natuurlijk...stom van me

Voor jou des te beter natuurlijk....kom maar bij mij in de divisie dan hebben we er weer een leuke uitdaging bij :D


martijn147


Jij hebt ook al een mooi seizoen qua ontwikkeling meegemaakt zie ik. Volgens mij moeten je ambities qua financien wel haalbaar zijn. Leuk dat je qua opbouw toch wel afwijkt van de andere managers door veel geld te willen investeren in veld kwaliteit, scorebord etc. Heb daar zelf nog niet zo veel ervaring mee, dus ik ken de invloed er nog niet van (ook niet bij ijshockey). Als je het eenmaal hebt gebouwd dan neem je het voordeel natuurlijk gelijk mee bij elke toekomstige stadionuitbreiding dus het kan best grote voordelen geven voor de lange termijn...en gezien het feit dat je ook aardig inzet op je stadion doe je het daar ook voor :)


iccu

Als ik het zo lees is stadionuitbreiding best belangrijk, al zit het niet vol. Zal morgen eerst trainingscentrum uitbreiden en dan toch maar wat meer richten op mijn stadion. Ben ook erg benieuwd naar nieuwe sponsorbedragen vanaf donderdag.



你喜歡的遊戲主題
斯洛伐克 I.1
義大利 I.1
波士尼亞與赫塞哥維納 koga bi vi
波士尼亞與赫塞哥維納 Veliki događa...
波士尼亞與赫塞哥維納 Sastanak BH Z...
奧地利 Tennis Duel -...
比利時 financien
比利時 Vanalles
亞塞拜然 PPM Translato...
奧地利 Facebook
波士尼亞與赫塞哥維納 Facebook
奧地利 2. Mannschaft...
奧地利 Jerseys?
亞塞拜然 U-17 milli ko...
波士尼亞與赫塞哥維納 Sms krediti
斯洛伐克 Kohutko Cup I...
斯洛伐克 Gold Cup
斯洛伐克 National Gree...
斯洛伐克 V.168
斯洛伐克 players for G...
斯洛伐克 Pravidla (Ad ...
斯洛伐克 2 zapasy za d...
斯洛伐克 Ligový pohár
斯洛伐克 dresy a vlajk...
斯洛伐克 National Germ...
斯洛伐克 Voľby trénera...
斯洛伐克 DB National I...
斯洛伐克 PPZT:pred a p...
斯洛伐克 F1
斯洛伐克 tranfers
澳大利亞 New F1 manage...
斯洛伐克 organizujem t...
斯洛伐克 transfer
斯洛伐克 Dresy
斯洛伐克 VI.188
斯洛伐克 VI.190
斯洛伐克 VI.196
斯洛伐克 VI.185
斯洛伐克 VI.184
斯洛伐克 VI.180
斯洛伐克 VI.166
斯洛伐克 VI.172
斯洛伐克 VI.168
斯洛伐克 VI.169
斯洛伐克 VI.170
斯洛伐克 VI.173
斯洛伐克 VI.164
斯洛伐克 VI.163
斯洛伐克 VI.127
斯洛伐克 V.85
斯洛伐克 VI.111
斯洛伐克 VI.72
斯洛伐克 VI.109
斯洛伐克 Futbalová Rep...
斯洛伐克 V.253
斯洛伐克 Slovakia Cup ...
斯洛伐克 VI.113
斯洛伐克 Esox lucius f...
斯洛伐克 trgu - trensf...
斯洛伐克 V.160
斯洛伐克 Klubové vlajk...
斯洛伐克 Vytvorenie kl...
斯洛伐克 V.248
斯洛伐克 VI.143
斯洛伐克 VI.146
斯洛伐克 V.170
斯洛伐克 V.232
斯洛伐克 Žilinska fotb...
斯洛伐克 V.252
斯洛伐克 V.255
斯洛伐克 V.247
斯洛伐克 VI.96
斯洛伐克 V.223
斯洛伐克 VI.9
斯洛伐克 Kto ma najvac...
斯洛伐克 V.230
斯洛伐克 V.133
斯洛伐克 VI.147
斯洛伐克 V.184
斯洛伐克 uspesnost str...
斯洛伐克 VI.126
斯洛伐克 VI.58
斯洛伐克 VI.51
白俄羅斯 "Клубная супе...
斯洛伐克 V.158 tipovač...
斯洛伐克 V.250
斯洛伐克 VI.80
斯洛伐克 mini champion...
斯洛伐克 V.249
斯洛伐克 V.229
斯洛伐克 V.251
斯洛伐克 Primera Divis...
斯洛伐克 Tímový web
斯洛伐克 VI.160
斯洛伐克 Friendly Matc...
斯洛伐克 VI.156
斯洛伐克 Klubovy web
斯洛伐克 V.127
斯洛伐克 Futbalova Rep...
斯洛伐克 Taktiky
斯洛伐克 Tréning hráčo...
斯洛伐克 SVK Repre - F...
斯洛伐克 VI.145
斯洛伐克 Stažnosti na ...
斯洛伐克 VI.106
斯洛伐克 futbal
斯洛伐克 Design-logo-d...
斯洛伐克 V.208
斯洛伐克 V.189
斯洛伐克 stadio
斯洛伐克 VI.149
斯洛伐克 VI.125
斯洛伐克 VI.88
斯洛伐克 V.176
斯洛伐克 SILA TÍMU
斯洛伐克 VI.103
斯洛伐克 V.148
斯洛伐克 super zápasy
斯洛伐克 Ponuky generá...
斯洛伐克 Slovenské Sup...
斯洛伐克 V.148
斯洛伐克 stavanie záze...
斯洛伐克 Tipovacia súť...
斯洛伐克 V.172
斯洛伐克 pro evolution...
斯洛伐克 Corgoň liga a...
斯洛伐克 VI.138
斯洛伐克 2x zaspievaná...
斯洛伐克 Tvorba Loga
斯洛伐克 A.C.A.B. CUP
斯洛伐克 Najlepší stre...
斯洛伐克 Šlapak
斯洛伐克 V.201
斯洛伐克 VI.154
斯洛伐克 VI.142
斯洛伐克 Horna nitra C...
斯洛伐克 VI.148
斯洛伐克 VI.97
斯洛伐克 VI.144
斯洛伐克 Súťaž o 40 kr...
斯洛伐克 VI.112
斯洛伐克 MS vo Futbale...
斯洛伐克 kupovanie zam...
斯洛伐克 Hlasovanie - ...
斯洛伐克 V.242
斯洛伐克 Priatelsky du...
斯洛伐克 ZAPASY PRIJMA...
斯洛伐克 PPMliga-turna...
斯洛伐克 Majstrovstvá ...
斯洛伐克 V.178
斯洛伐克 IV.24 Ligové ...
斯洛伐克 VI.128
斯洛伐克 VI.54
斯洛伐克 Turnaj - UEFA...
斯洛伐克 Turnaj - Prem...
斯洛伐克 Liga majstrov
斯洛伐克 VI.110
斯洛伐克 V.146
澳大利亞 Last Letter -...
斯洛伐克 V.256
斯洛伐克 VI.114
斯洛伐克 V.225
斯洛伐克 VI.92
斯洛伐克 V.246
斯洛伐克 V.239
斯洛伐克 V.237
最新主題