Тренутно си на јавном налогу. Ако желиш да играш игру или се придружиш дискусији, мораш се пријавити. Ако си нови корисник, мораш се прво регистровати.
Sok sikert az osztályozóhoz!
Várunk sok szeretettel! Bár én lehet, hogy nem leszek itt, mert lecsúszok csapatommal a ti szintetekre...:S De még reménykedem, hogy másképp lesz!
Ezúton szeretnék elbúcsúzni a kiesőktől. Sok sikert és kitartást, várunk titeket vissza.
Az újakat pedig szeretném üdvözölni a ligában. Nekik is sok sikert, de őket megszeretném kérni, hogy a fórumon is tegyenek valamiféle aktivitást, persze csak ha van kedvük. Megéri, higyjétek el, elég jó kis közösség alakulhat ki, ha sokan kapcsolódnak be.
Remélem tőlem nem kell elbúcsúznod ma... Most állítottam be azt a taktikát, amellyel még van esélyünk bennmaradni. Ha nyerünk idegenben, akkor holnap otthon játszhatnánk mindent eldöntő párharcot. Én nagyon szeretném, ha bennmaradnánk.
jaa, jól nyomja, én is ott voltam a top 5-től lemaradva egy ponttal, amikor tegnap valam baja volt a fogadásaimmal a rendszernek, és nem adott 1 pontot se. Pedig a fogadások 70%-a kb bejött. Na mindegy, majd ma.
Szétlövésben 5:4-re nyertünk idegenben a Köfém ellen! A nyolcadik büntető ment be részünkről a kapuba, előtt hét kimaradt! Holnap otthon játszunk, meg kell csinálni mostmár!!!
Na, akkor megvan a lehetőség előtted is. Csak nehogy úgy taktikázz, mint a PO-ban a Nagyvenyim ellen. Az egyenlítés még sikerült, de a harmadik meccset bebuktad.
De akkor idegenben volt a harmadik mérkőzés, ott erősebbek voltak nálunk. Most otthon leszünk, a tegnapi nagy fordításból profitálnunk kellene főleg úgy, hogy a szurkolóink is mellettünk lesznek! Én nagyon bizakodom, hogy ezúttal nem bukunk megint otthon mint először, mert azzal sok mindenkinek okoznánk csalódást. Még magunknak is, nem is beszélve a szurkolókról meg a klubvezetésről, melynek célja a biztos bennmaradás kiharcolása volt. Azt hiszem hosszú idő után most először fogom élőben megnézni a csapat mérkőzését, mivel eddig babonából nem tettem, de ma ott kell lennem!