
Изабери државу: |
![]() |
Чешка Република |
jen jestli to vyjde.....sice mu bude co nevidět 27, ale i tak...možná by držel na uzdě ty tvoje útočníky

ten rumun je na odpis, jenze Pisecek takto kupuje no. Ja mu psal at vice cte diskuze, s timto drive nebo pozdeji skonci..
Ten je pěknej....mám ho v hledáčku....na toho si asi nahodím....uvidíme podle těch peněz...a podle RFAčka.....
Tak jestli má vysoký Q atributy, tak to za 1-2 sezony dotrénuje....
Tak jestli má vysoký Q atributy, tak to za 1-2 sezony dotrénuje....
Zas takoví bombarďáci to nejsou.. Ale jestli mi přijde ten RFA...to už bude válec

Si řikám, že pro mě je dostačující i 5/6, páč ještě nemám takové zazemí....bo myslíš, že už je čas, pane profesore??

V tabulce jsi 3. tak asi jsou
taky RFAčko jo....uka...

Tady nejde o zazemi, tady jde o to ze koupis 5/6, spadne Ti na 4/6 a pak uz ho neprodas. Budes ho muset vyhodit. Kdezto kdyz koupis 6/6 a udrzi si 6/6 tak ho nadherne prodas dal a i kdyby spadl na 5/6 stale bude prodejny. Jde o to, ze takto s nakupy jen vyhazujes penize a stale Ti penize chybi, v druhem pripade potom jen doplacis neco malo a kupujes dal, coz tato hraje je takto stavena. Cili pokud chces mit lepsi hrace, tak cesta je nakupem 6/6 a pripadnym naslednym prodejem, jinak budes velmi ztracet.
Už jsem se chlubil,ale tady je 594080. Má sice 2/6, ale myslím že několik let bude top hráč pro mě. A navíc je univerzál..
taky jsem vzal 3x RFA v teto sezone, zvysi velmi silu tymu, jako provizorni reseni na sezonku ci dve nez budou vlastni hraci trenovat poradne urco dobra volba.
I 4/6ky jsou prodejní hráči. Sice na nich nevyděláš majlant, ale pár sezon ti pomůžou, potrénují a můžeš je prodat šul nul. Vždycky se najde nějaký kupec.
Jj, přesně. Navíc mě baví po takových hráčích koukat, sem tam na ně nahodit a čekat co s toho bude

Nemyslim si, ale tak samozrejme muzes mit jiny nazor

Jasny, minimalne tak nahodis penize a mas jistotu, ze je nemuzes utratit jinde, cili je to i zpusob setreni

Твоје омиљене теме
Нове поруке на форуму