Čas:

Vaše ekipe:
Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1138 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  PPM srečanja

Srečanje

Lokacija: Poljska Świnna, Beskid Żywiecki - do  Datum: 2017-05-13, Sobota
Organizator: Moderator Davidian Lokalni čas: 12:00
Število managerjev: 5 Forumi: Klikni tukaj

O srečanju

Zmiana miejsca, niestety Zator w tym roku zajęty ale mamy całkiem przyjemną miejscówkę trochę dalej ale warunki lepsze i chyba wyjdzie taniej. Opłata za domek około 300 (w zależności od ilości osób) + prąd licznikowo https://www.olx.pl/oferta/domek-na-nocleg-w-wakacje-i-weekend-CID3-IDhgWIN.html Nie przedłużając startujemy: 13.14.05.2017 Standardowo dla osób zamiejscowych odbiór w Katowicach i przejazd w dwie strony zagwarantowany. Chyba że zdecydujecie się przyjechać własnym samochodem wtedy udamy się w "konwoju" :D Ilość uczestników szacuję na około 8-10 osób ale miejsca jest dużo więcej tak więc proszę o w miarę szybkie planowanie i informację. Oczywiście wyjazd pod hasłem "Grill, sport, rekreacja" zapewne nie zabraknie atrakcji i zabawy. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Prisotni managerji

# Manager Hokejska ekipa Nogometno moštvo Rokometna ekipa Košarkarska ekipa Dejanje
1 Moderator Davidian Poljska Stalin Sosnowiec Poljska Electric Wizard Sosnowiec Poljska Xenomorphs Sosnowiec Poljska Superunknown Sosnowiec
2 Lastnik PRO paketa Poljska Dachowiec Poljska Koci Pazur Poljska Koci Pazur Poljska Zemsta Czarnego Kotka -
3 Rzeznik Poljska STSa Sosnowiec Poljska STSa Sosnowiec - -
4 Lastnik PRO paketa Poljska royo34 Poljska SILESIAN EAGLES - - -
5 Lastnik PRO paketa Poljska Scott Niedermayer Poljska HC KATOWICE DEVILS - - -