Čas:

Vaše ekipe:
Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1138 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  PPM srečanja

PPM srečanja
Trenčín, Da Vinci Art Caffe
10.04.2010 18:00
Število managerjev: 14
Poglejte kdo je prišel in prenesite slike!

Srečanje

Lokacija: Poljska Blachownia, OSiR MORS  Datum: 2012-08-25, Sobota
Organizator: Moderator Davidian Lokalni čas: 12:00
Število managerjev: 10 Forumi: Klikni tukaj

O srečanju

Oferta First Minute! Nie wiesz co będziesz robił z 25 na 26.VIII.2012? Masz smaka na kiełbasę, krupnioka, karkówkę z grilla i do tego zimne piwko lub biała? Do tego możesz spotkać i obgadać nurtujące tematy PPM z fachowcami i legendami PPM :D Zapraszamy do wspólnego wyjazdu biesiadowania w Blachowni nad uroczym zalewem! Ośrodek czeka na nasze przybycie! Musisz tam być musisz to zobaczyć! Bliżej niż myślisz taniej niż sądziłeś! Oferta limitowana! http://osir.blachownia.com.pl/ Uwaga! Przed wyjazdem przeczytaj powyższą ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem, lub farmaceutą" Koszt noclegu około 30-40 zeta reszta kosztów uzależniona od luzów i mocy przerobowych zlotowicza! Proszę o pilne potwierdzanie uczestnictwa bo trzeba rezerwować ośrodek! Ekipa Śląsko - Zagłębiowska zbiera się w SSC Katowice i tam nastąpi podział na samochody i wspólny wyjazd do ośrodka (około 75km). Ekipa Mazowsza - ma dogodny dojazd z Warszawy bezpośrednio do ośrodka około 210 km z Wawy więc nie ma sensu żeby jeździła w kółko i spotykamy się z wami na miejscu. Pozostałe osoby - meldujecie się w Katowicach i udajecie się do SCC lub jeżeli macie bliżej w Częstochowie obiór będzie z dworca PKP. Po zapisach ustalimy godziny odjazdu (ważne aby przekazać numery telefonów!) Skontaktuje się z zapisanymi i ustalimy kanał komunikacji! Serdecznie zapraszam!

Prisotni managerji

# Manager Hokejska ekipa Nogometno moštvo Rokometna ekipa Košarkarska ekipa Dejanje
1 Moderator Davidian Poljska Stalin Sosnowiec Poljska Electric Wizard Sosnowiec Poljska Xenomorphs Sosnowiec Poljska Superunknown Sosnowiec
2 Lastnik PRO paketa Poljska Dachowiec Poljska Koci Pazur Poljska Koci Pazur Poljska Zemsta Czarnego Kotka -
3 magnus79 - - - -
4 bambaniasz - - - -
5 Lastnik PRO paketa Poljska royo34 Poljska SILESIAN EAGLES - - -
6 Lastnik PRO paketa Poljska Malenstwo Poljska TYSOVIA - - -
7 Artos - - - -
8 Lastnik PRO paketa Poljska Scott Niedermayer Poljska HC KATOWICE DEVILS - - -
9 yooshky - - - -
10 Rzeznik Poljska STSa Sosnowiec Poljska STSa Sosnowiec - -