Ogólnie:
1. Typer WC 2018 Russia jest organizowany przez damek21 .
1.1 W tym typerze będziemy typować wyniki Mistrzostw Świata 2018 od fazy grupowej aż do finałów.
2. Aby wziąć udział w zabawie, należy wysyłać 10 kredytów do użytkownika Bodziowlodek z dopiskiem w tytule transakcji "Typer WC 2018 Russia".
3. Konkurs trwa od pierwszego spotkania w fazie grupowej tj. (14.06.2018r.) do finału tj. (15.07.2018r.)
4. Do zabawy można dołączyć w dowolnym momencie jej trwania. W takim wypadku osoba startująca np. w 3 kolejce fazy grupowej zaczyna z zerowym dorobkiem punktowym.
Zasady:
1. Użytkownik obstawia dokładny wynik zdarzenia np: 1-0 a nie 1X2.
2. Za wytypowanie rezultatu (1,X,2) typer dostaje 1pkt. Dodatkowo za obstawienie dokładnego wyniku spotkania, można dostać dodatkowe 2pkt, co daje możliwość uzyskania 3pkt za dany mecz.
3. Swoje typy podajemy najpóźniej do 5 minut przed rozpoczęciem spotkania. Późniejsze wpisy nie będą uwzględniane.
4. O kolejności w tabeli decyduje:
4.1 Największa ilość zebranych punktów
4.2 Największa ilość trafionych dokładnych wyników
4.3 Jeżeli po wymienionych wcześniej punktach nie będzie rozwiązania to w przypadku miejsca premiowanego kredytami, nagroda zostanie podzielona pomiędzy uczestnikami, którzy mają taką samą ilość punktów.
5.Typujemy zwycięzców grup (5 pkt.) i zwycięzcę (10 pkt.)
Ważne: Tabela jak i terminarz będą podawane na bieżąco.
Nagrody w kredytach za poszczególne miejsca:
/Ustalone w trakcie trwania typerka/
-----------
Grupa A: Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj
Grupa B: Portugalia, Hiszpania, Maroko, Iran
Grupa C: Francja, Australia, Peru, Dania
Grupa D: Argentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria
Grupa E: Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia
Grupa F: Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa
Grupa G: Belgia, Panama, Tunezja, Anglia
Grupa H: Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia
Izberite državo: | Poljska |
Tutaj post w którym jest wszystko
Przypominam, że zwycięzców grup/ Mistrzostw typujemy do pierwszego meczu tj. 14.06.2018 do godziny 16:59:59
Grupa A: Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj
Grupa B: Portugalia, Hiszpania, Maroko, Iran
Grupa C: Francja, Australia, Peru, Dania
Grupa D: Argentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria
Grupa E: Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia
Grupa F: Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa
Grupa G: Belgia, Panama, Tunezja, Anglia
Grupa H: Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia
Zwycięzca WC 2018:
Terminarz grupowy (Faze pucharową mam już gotową, od fryzjera, ale podam później ):
14/06/2018
17:00 Rosja - Arabia Saudyjska
15/06/2018
14:00 Egipt - Urugwaj
17:00 Maroko - Iran
20:00 Portugalia - Hiszpania
16/06/2018
12:00 Francja - Australia
15:00: Argentyna - Islandia
18:00 Peru - Dania
21:00 Chorwacja - Nigeria
17/06/2018
14:00: Kostaryka - Serbia
17:00 Niemcy - Meksyk
20:00 Brazylia - Szwajcaria
18/06/2018
14:00 Szwecja - Korea Południowa
17:00 Belgia - Panama
20:00 Tunezja - Anglia
19/06/2018
14:00 Kolumbia - Japonia
17:00 Polska - Senegal
20:00 Rosja - Egipt
20/06/2018
14:00 Portugalia - Maroko
17:00 Urugwaj - Arabia Saudyjska
20:00 Iran - Hiszpania
21/06/2018
14:00 Dania - Australia
17:00 Francja - Peru
20:00 Argentyna - Chorwacja
22/06/2018
14:00 Brazylia - Kostaryka
17:00 Nigeria - Islandia
20:00 Serbia - Szwajcaria
23/06/2018
17:00 Korea Południowa - Meksyk
20:00 Niemcy - Szwecja
14:00 Belgia - Tunezja,
24/06/2018
14:00 Anglia - Panama
17:00 Japonia - Senegal
20:00 Polska - Kolumbia
2506/2018
16:00 Urugwaj - Rosja
16:00 Arabia Saudyjska - Egipt
20:00 Hiszpania - Maroko
20:00 Iran - Portugalia
26/06/2018
16:00 Dania - Francja
16:00 Australia - Peru
20:00 Islandia - Chorwacja
20:00 Nigeria - Argentyna
27/06/2018
16:00 Meksyk - Szwecja
16:00 Korea Południowa - Niemcy
20:00 Serbia - Brazylia
20:00 Szwajcaria - Kostaryka
28/06/2018
16:00 Senegal - Kolumbia
16:00 Japonia - Polska
20:00 Anglia - Belgia
20:00 Panama - Tunezja
Przypominam, że zwycięzców grup/ Mistrzostw typujemy do pierwszego meczu tj. 14.06.2018 do godziny 16:59:59
Grupa A: Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj
Grupa B: Portugalia, Hiszpania, Maroko, Iran
Grupa C: Francja, Australia, Peru, Dania
Grupa D: Argentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria
Grupa E: Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia
Grupa F: Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa
Grupa G: Belgia, Panama, Tunezja, Anglia
Grupa H: Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia
Zwycięzca WC 2018:
Terminarz grupowy (Faze pucharową mam już gotową, od fryzjera, ale podam później ):
14/06/2018
17:00 Rosja - Arabia Saudyjska
15/06/2018
14:00 Egipt - Urugwaj
17:00 Maroko - Iran
20:00 Portugalia - Hiszpania
16/06/2018
12:00 Francja - Australia
15:00: Argentyna - Islandia
18:00 Peru - Dania
21:00 Chorwacja - Nigeria
17/06/2018
14:00: Kostaryka - Serbia
17:00 Niemcy - Meksyk
20:00 Brazylia - Szwajcaria
18/06/2018
14:00 Szwecja - Korea Południowa
17:00 Belgia - Panama
20:00 Tunezja - Anglia
19/06/2018
14:00 Kolumbia - Japonia
17:00 Polska - Senegal
20:00 Rosja - Egipt
20/06/2018
14:00 Portugalia - Maroko
17:00 Urugwaj - Arabia Saudyjska
20:00 Iran - Hiszpania
21/06/2018
14:00 Dania - Australia
17:00 Francja - Peru
20:00 Argentyna - Chorwacja
22/06/2018
14:00 Brazylia - Kostaryka
17:00 Nigeria - Islandia
20:00 Serbia - Szwajcaria
23/06/2018
17:00 Korea Południowa - Meksyk
20:00 Niemcy - Szwecja
14:00 Belgia - Tunezja,
24/06/2018
14:00 Anglia - Panama
17:00 Japonia - Senegal
20:00 Polska - Kolumbia
2506/2018
16:00 Urugwaj - Rosja
16:00 Arabia Saudyjska - Egipt
20:00 Hiszpania - Maroko
20:00 Iran - Portugalia
26/06/2018
16:00 Dania - Francja
16:00 Australia - Peru
20:00 Islandia - Chorwacja
20:00 Nigeria - Argentyna
27/06/2018
16:00 Meksyk - Szwecja
16:00 Korea Południowa - Niemcy
20:00 Serbia - Brazylia
20:00 Szwajcaria - Kostaryka
28/06/2018
16:00 Senegal - Kolumbia
16:00 Japonia - Polska
20:00 Anglia - Belgia
20:00 Panama - Tunezja
Grupa A: Urugwaj
Grupa B: Hiszpania
Grupa C: Francja
Grupa D: Argentyna
Grupa E: Brazylia
Grupa F: Niemcy
Grupa G: Anglia
Grupa H: Polska
Zwycięzca WC 2018: Hiszpania
Grupa B: Hiszpania
Grupa C: Francja
Grupa D: Argentyna
Grupa E: Brazylia
Grupa F: Niemcy
Grupa G: Anglia
Grupa H: Polska
Zwycięzca WC 2018: Hiszpania
Grupa A: Urugwaj
Grupa B: Hiszpania
Grupa C: Francja
Grupa D: Chorwacja
Grupa E: Brazylia
Grupa F: Niemcy
Grupa G: Anglia
Grupa H: Polska
Zwycięzca WC 2018: Francja
Grupa B: Hiszpania
Grupa C: Francja
Grupa D: Chorwacja
Grupa E: Brazylia
Grupa F: Niemcy
Grupa G: Anglia
Grupa H: Polska
Zwycięzca WC 2018: Francja
Aktualna lista uczestników:
1.damek21
2.Eternal09
3.j400
4.Bodziowlodek
5.ronee77
6.GhostChampion
1.damek21
2.Eternal09
3.j400
4.Bodziowlodek
5.ronee77
6.GhostChampion
Od kliku lat, jak prowadzę typerki przez ostatnie 2 lata zainteresowanie takimi zabawami spadło do poziomu niewyobrażalnego
To jeden z powodów dlaczego to mój ostatni typer.
To jeden z powodów dlaczego to mój ostatni typer.
Byłbym już na liście, ale po opłaceniu pakietu PRO na koszykówkę, zostało mi 6 kredek ...Dołączę w przyszłym tygodniu...
mogę przesłać za ciebie te brakujące 4 kredyty, jezeli chcesz
Aktualna lista uczestników:
1.damek21
2.Eternal09
3.j400
4.Bodziowlodek
5.ronee77
6.GhostChampion
7.jms580
8.Davidian
1.damek21
2.Eternal09
3.j400
4.Bodziowlodek
5.ronee77
6.GhostChampion
7.jms580
8.Davidian
Grupa A: Urugwaj
Grupa B: Hiszpania
Grupa C: Francja
Grupa D: Chorwacja
Grupa E: Brazylia
Grupa F: Niemcy
Grupa G: Belgia
Grupa H: Kolumbia
Zwycięzca WC 2018: Francja
14/06/2018
17:00 Rosja - Arabia Saudyjska 2-0
15/06/2018
14:00 Egipt - Urugwaj 0-2
17:00 Maroko - Iran 1-1
20:00 Portugalia - Hiszpania 1-2
16/06/2018
12:00 Francja - Australia 3-1
15:00: Argentyna - Islandia 1-0
18:00 Peru - Dania 0-1
21:00 Chorwacja - Nigeria 2-1
17/06/2018
14:00: Kostaryka - Serbia 1-1
17:00 Niemcy - Meksyk 2-0
20:00 Brazylia - Szwajcaria 2-1
18/06/2018
14:00 Szwecja - Korea Południowa 2-0
17:00 Belgia - Panama 3-1
20:00 Tunezja - Anglia 1-2
19/06/2018
14:00 Kolumbia - Japonia 1-0
17:00 Polska - Senegal 2-0
Grupa B: Hiszpania
Grupa C: Francja
Grupa D: Chorwacja
Grupa E: Brazylia
Grupa F: Niemcy
Grupa G: Belgia
Grupa H: Kolumbia
Zwycięzca WC 2018: Francja
14/06/2018
17:00 Rosja - Arabia Saudyjska 2-0
15/06/2018
14:00 Egipt - Urugwaj 0-2
17:00 Maroko - Iran 1-1
20:00 Portugalia - Hiszpania 1-2
16/06/2018
12:00 Francja - Australia 3-1
15:00: Argentyna - Islandia 1-0
18:00 Peru - Dania 0-1
21:00 Chorwacja - Nigeria 2-1
17/06/2018
14:00: Kostaryka - Serbia 1-1
17:00 Niemcy - Meksyk 2-0
20:00 Brazylia - Szwajcaria 2-1
18/06/2018
14:00 Szwecja - Korea Południowa 2-0
17:00 Belgia - Panama 3-1
20:00 Tunezja - Anglia 1-2
19/06/2018
14:00 Kolumbia - Japonia 1-0
17:00 Polska - Senegal 2-0
Vaše priljubljene teme
Najnovejše objave