Čas:

Tvoje tímy:
Komunikácia
Public account
  PRO Zóna
1304 kreditov
Kúpiť kredity
Momentálne sa nachádzaš vo verejne prístupnom konte. Ak si chceš zahrať hru alebo prispievať do diskusií, musíš sa prihlásiť. Ak si nový užívateľ, musíš sa zaregistrovať.

  PowerPlay Magazín

З найкращими побажаннями 2021 року!


Привіт, народ,

2020 рік майже закінчився і я думаю, що всі ми б хотіли, щоб наступний рік був кращим за цей. Ми б хотіли побажати вам усього найкращого у 2021 році, особливо міцного здоров’я та, сподіваємось, найближчим часом життя може нормалізуватися.

Новий сезон у баскетболі

Також наближається новий баскетбольний сезон, який розпочнеться у понеділок. Як зазвичай, у вибраних країнах відбудеться перегрупування ліг, щоб вилучити неактивні команди з двох найнижчих ігрових рівнів. Перегрупування ліг відбуватиметься в наступних країнах:

Аргентина, Китай, Угорщина, Литва, Інший світ

Якщо ви підписали спонсорську пропозицію з бонусами та сталось так, що вас перемістили до іншої ліги під час перегрупування ліг, будь ласка, не панікуйте. Ви матимете можливість переглянути свій контракт протягом перших двох днів нового сезону, тож ви зможете зробити правильний вибір. Перегляньте своїх нових опонентів перед тим, як прийняти рішення.

Побачимося наступного року!
Tento článok má aj iné jazykové verzie:
Español, Chile Español, Argentina Беларуская Български Bosanski Čeština Dansk Deutsch Ελληνικά English Español, España فارسی Suomi Vlaams Hrvatski 
Magyar Italiano Lietuvių Latviešu Bahasa Melayu Nederlands Português, Brasil Polski Português Română Русский Slovenčina Slovenščina Српски 繁體中文 
Türkçe 

Zdieľaj na Facebooku   Zdieľaj na Twitteri   Zdieľaj na MySpace