Čas:

Tvoje tímy:
Komunikácia
Public account
  PRO Zóna
1304 kreditov
Kúpiť kredity
Momentálne sa nachádzaš vo verejne prístupnom konte. Ak si chceš zahrať hru alebo prispievať do diskusií, musíš sa prihlásiť. Ak si nový užívateľ, musíš sa zaregistrovať.

  PowerPlay Magazín

2021 için En İyi Dileklerimle!


Merhaba millet,

2020 neredeyse bitti ve bence hepimiz önümüzdeki yılın bu yıldan daha iyi geçmesini bekliyoruz. 2021 için en iyi dileklerimizle, özellikle sağlıklı geçer ve umarım yakın gelecekte de hayat normale dönebilir.

Yeni basketbol sezonu

Yeni bir basketbol sezonu yaklaşıyor ve Pazartesi başlayacak. Her zaman olduğu gibi, aktif olmayan takımları en alttaki iki lig seviyesinden çıkarmak için seçilen ülkelerde lig yeniden gruplandırmamız olacak. Lig yeniden gruplandırması aşağıdaki ülkelerde olacak:

Arjantin, Çin, Macaristan, Litvanya, Diğer ülkeler

Eğer primler içeren bir sponsorluk anlaşması imzaladıysanız ve ligler yeniden gruplanırken başka bir lige taşınırsanız, lütfen endişelenmeyin. Yeni sezonun ilk 2 gününde sponsorluk anlaşmanızı yeniden müzakere etme şansınız olacak, böylece doğru kararı verebileceksiniz. Bir karar vermeden önce yeni rakiplerinizi kontrol edin.

Seneye görüşürüz!
Tento článok má aj iné jazykové verzie:
Español, Chile Español, Argentina Беларуская Български Bosanski Čeština Dansk Deutsch Ελληνικά English Español, España فارسی Suomi Vlaams Hrvatski 
Magyar Italiano Lietuvių Latviešu Bahasa Melayu Nederlands Português, Brasil Polski Português Română Русский Slovenčina Slovenščina Српски 繁體中文 
Українська 

Zdieľaj na Facebooku   Zdieľaj na Twitteri   Zdieľaj na MySpace