Čas:

Tvoje tímy:
Komunikácia
Public account
  PRO Zóna
1304 kreditov
Kúpiť kredity
Momentálne sa nachádzaš vo verejne prístupnom konte. Ak si chceš zahrať hru alebo prispievať do diskusií, musíš sa prihlásiť. Ak si nový užívateľ, musíš sa zaregistrovať.

  PowerPlay Magazín

Vše nejlepší do roku 2021!


Ahoj,

rok 2020 je téměř na konci a myslím si, že všichni bychom si přáli, aby ten další byl lepší. Rádi bychom vám všem popřáli jen to nejlepší do roku 2021, hlavně hodně zdraví a doufáme, že život se vrátí zpět do normálu v blízké budoucnosti.

Nová basketbalová sezóna

Blíží se také nová sezóna v basketbalu, která začne v pondělí. Jako obvykle, ve vybraných zemích budeme mít přeskupení lig, abychom odstranili neaktivní týmy ze spodních dvou ligových úrovní. Přeskupení lig proběhne v těchto zemích:

Argentina, Čína, Litva, Maďarsko, Ostatní svět

Pokud podepíšete sponzorskou smlouvu s bonusy a budete přesunuti do jiné ligy během přeskupení, prosím nenechte se znepokojit. Budete mít možnost smlouvu projednat během prvních 2 dnů nové sezóny, abyste mohli učinit správné rozhodnutí. Zkontrolujte si nové soupeře předtím, než se rozhodnete.

Uvidíme se v novém roce!
Tento článok má aj iné jazykové verzie:
Español, Chile Español, Argentina Беларуская Български Bosanski Dansk Deutsch Ελληνικά English Español, España فارسی Suomi Vlaams Hrvatski 
Magyar Italiano Lietuvių Latviešu Bahasa Melayu Nederlands Português, Brasil Polski Português Română Русский Slovenčina Slovenščina Српски 繁體中文 
Türkçe Українська 

Zdieľaj na Facebooku   Zdieľaj na Twitteri   Zdieľaj na MySpace