
Selecciona o país: |
![]() |
República Checa |
tak soutěžit můžeš i ty
Je to pro veřejnost. Nicméně mně připadá celý systém organizace MS naprosto stupidní, zbytečný hádky, když jsem viděl co se vše napsalo a řešilo na diskuzi, tak je z toho akorát člověku blbě. Já taky kredit posílat nebudu, protože mně to přijde postavený na hlavu, celá to organizace a tím nemám na mysli nějakou konkrétní.

jasný nikoho nebudem jmenovat: moderátoři, Orko... 


JTB,DALLAS,jilas: Tomu se clovek musi smat
vymysli si kandidaturu a potom hledaji, kde sehnat kredity
Jeste ke vsemu ty hadky atd.. Bude akorat ostuda.


tak já nemyslel jen tu českou, ale obecně. Ale když jsme u toho, taky nechápu, že ta naše vyhrála s tím logem, jinak byly ostatní na skoro stejné úrovni.
To logo nechape asi nikdo.. snad jen wildone(tvurce)..
zdar přátelé.... tak nechápu jak, ale stále se držím v play-off.... a nad tam taky vydržím tech několik kol do konce zákl.části. budu mít klid... ž se tady udržím.... na postup nemůžu ani pomýšlet... chi chi... ve středu výhra na DALLASSTARS... neuvěřitelný výkon.... ještě šupnu kluky do kempu... mám tam nějaké nové a nadějné...budoucí hvězdy.... ta se zatím mějte.
Tak sem se zas jednou nasral na tuhle debilní hru.. Člověk se sezónu o něco snaží a pak prostě na konci přijde nějaký záhadný zásah vyšší moci a forma je úplně v hajzlu a jede se od prohry k prohře. Nasere, když je to na konci sezóny už 2x po sobě...
Máš recht, jsem na tom úplně stejně!! Kdybych dal do brány hrábě, tak chytaj líp, než ty dva voříšci, co mám!! Tato hraje je opravdu jen a jen o náhodě!! O ničem jiným... Jestli máš tým o 40 CZ lepší, tak na tomto manažeru to nehraje vůbec roli. A nikdo mě nevymluví to, že se překvapení konají. Ano, ale ne 4x za sebou!!
na HA aspon vidis formu u hracu. Tady vidis houby a navic to ma strasnej vliv.. mam celke dobry tym a najednou jdu od prohry k prohre.. treba dnes, oba stejna taktika, navic mne se na ofenzivku docela dari, jasne ho prestrilim a 0-4.. parada.. Ať se s tím dou vycpat, zvlášť, když je sezóna tak dlouhá a pak o všem rozhodne tupá náhoda co an tebe padne na pár týdnů..
to je pravda, s tou formou hráčů to vůbec nevychytali. Hlavně že tam jsou jiný absolutně nepodstatný věci. To samé, proč tu není rozdělení aktivity do třetin!!
Tópicos favoritos
Posts novos