Czas:

Twoje drużyny:
Komunikacja
Public account
  Strefa PRO
1330 kredytów
Kupno kredytów
Jesteś na koncie publicznym. Jeśli chcesz grać lub uczestniczyć w dyskusji, musisz się zalogować. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, musisz się najpierw zarejestrować.

  PowerPlay Magazyn

Стиже 37. сезона


Здраво народе,

Ево нас опет на крају још једне сезоне. Остало је још само неколико ситница за које се треба побринути пре него што започнемо 37. сезону, као на пример за нове спонзорске понуде које ће почети да пристижу од сутра. А ту су и Светска првенства на којима можете бодрити своје националне тимове.

Као и увек, спровешћемо прегруписавање лига у одабраним државама ради одстрањивања неактивних тимова из два најнижа нивоа лига. Прегруписавање лига ће се одржати у следећим државама:

Естонија, Чешка Република.

Ако потпишете спонзорски уговор, који укључује бонусе на учинак, а деси се да будете пребачени у другу лигу током прегруписавања лига, молимо вас да не бринете. Током прва 2 дана нове сезоне имаћете могућност да поново преговарате о уговору тако да можете да направите адекватан избор. Проверите ко су ваши нови противници пре него што донесете одлуку.

Срећно у новој сезони!




Ten artykuł jest dostępny w następujących jezykach:
Español, Chile Español, Argentina Беларуская Български Bosanski Čeština Dansk Deutsch Ελληνικά English Español, España فارسی Suomi Vlaams Hrvatski 
Magyar Italiano Lietuvių Latviešu Bahasa Melayu Português, Brasil Polski Português Română Русский Slovenčina Slovenščina Svenska 繁體中文 
Türkçe Українська 中文 

Udostępnij na Facebooku   Udostępnij na Twitterze   Udostępnij na MySpace
Zespół redakcyjny

Szef działu redaktorów

Redaktor naczelny magazynu PowerPlay rhadamanth

Redaktorzy

Wydawca magazynu PowerPlay zoran ns
Wydawca magazynu PowerPlay Ducks Vrsac
Kategorie