Wybierz kraj: |
![]() |
Belgia |
een ruime en zeer belangrijke zege tegen Venezuela! alles is nog mogelijk nu in de groep, het zal er om gaan spannen
we verliezen de cruciale thuismatch tegen Bulgarije waardoor we uitgeschakeld zijn, geen ramp, kwalificatie was mooi maar geen must in deze moeilijke groep, het doel was om enkele wedstrijden te winnen om zo een betere uitgangspositie voor volgend jaar te creëren, en dat is gelukt(2overwinnen in de groepsfase en nog meer in de oefenwedstrijden) volgend jaar is de kwalificatie wel een must, met een toch wel gouden selectie van 19 die we zullen hebben, hopelijk dan niet meer in een groep met toplanden zoals Letland.
ik zou graag nog een extra seizoen als BC van de U19 blijven. Zoals ik vorige keer al aangaf was dit niet een project van 1 periode maar van meerdere. Dit jaar hebben we heel lang kunnen meestrijden voor de kwalificatie en hebben enkele mooie overwinningen behaald. Ons grote nadeel was dat onze ploeg teerde op de kracht van onze 18 jarigen, dit kunnen we nu als voordeel benutten omdat in tegenstelling tot vele andere ploegen wij niet veel kwaliteit verliezen doordat de huidige 19jarigen niet meer beschikbaar zijn. Dit jaar is het tijd om te oogsten, de kwalificatie is een mist, ik ken de ploeg, ik werk er al 2 seizoenen op rij mee en heb een goed systeem gevonden en daarom vind ik dat ik de geschikte kandidaat ben om deze gouden selectie eens naar het WK te leiden.
vooral u 17 dan, maar is zeer positief omdat volgend seizoen onze "gouden" selectie van nu te oud is(20jaar) en er toch heel wat spelers uit je ploeg zijn die het verlies kunnen opvangen
Ik speel nu puur op eigen kweek en met die generatie ga ik door om stadion en financien te verbeteren, uit ervaring weet ik dat TC/HC voor mij teveel za kosten voor nog wat opbrengsten te hebben.
hoe kom jij aan zoveel goede jeugd? ik haal er heel soms is 1 binne
Beetje slim geweest door in begin sa te bouwen en sportief bij de zwakeren te hangen voo betere draft volgordes, dan.met jeugd ogebouwd
Heb ik ook gedaan. Maar als ik dan als eerste mocht pullen, was het maximum een b-speler. Enige uitzondering is Melckenbeek geweest.
Weet ik, twijfel of ik verkoop voor stadion te maxen of niet.
Melckenbeek was inderdaad echt een topper, heb ik nog steeds veel plezier van bij de u 19
bij mij ploeg is het ook al even geleden sinds er deftige jeugd passeerde dus moest ik wel wat buitenlandse talenten kopen
![:) :)](https://appspowerplaymanager.vshcdn.net/images/ppm/smiles/new/smile.png)
Twoje ulubione wątki
Najnowsze posty