* Piemēram, stūra sitienus, uz kurieni tie tiek centrēti, tuvo stabu, tālo stabu, vidū, varbūt vienkārši tiek izspēlēts stūris.
* Cik augstu spēlē aizsardzības līnija.
* Cik daudz tiek riskēts vai spēlēts ar drošām piespēlēm, neriskējot iedot starp 2 pretinieku spēlētājiem, kur izejot bumbai var izveidoties vārtu gūšanas iespēja.
* Kādi individuāli uzstādījumi pa pozīcijām, piemēram, malējais defs neiet uz stūri, centra iet vai centra paliek aizsardzībā, kad notiek uzbrukums. Uzbrucējam ir vaļa apspēlēt 1vs1, bet, piemēram balsta pussargam nav, lai nemēģina laukuma centrā apspēlēt pretinieku, kur zaudējot bumbu ir ātrs pretuzbrukums. Bieži esmu lasījis, ka CD apspēlē pretinieku un laužas uz soda laukumu, liekas kaut kas bišku nereāls. Parasti jau centra aizsargi tik pie standartsituācijām to dara.
* Cik daudz spēlētāji paliek pie savām pozīcijām, cik daudz atļauts brīvi kustēties, cik bieži centrēt bumbu, varbūt vairāk centrēt no labās, bet no kreisās nē, jo kreisajā malā tehniskāki spēlētāji.
* Atgriežoties pie individuāliem uzstādījumiem, ja uzlikts, ka uzbrucēji apspēlē 1vs1, ja ir izdevība, bet tev ir kāds jaunais vai vienkārši slikts ar tehnikas prasmi, tad uzliec, lai šis to nedara, tā teikt individuālie spēlētāju uzstādījumi pāri pozīciju uzstādījumiem.
* To pašu augumu gribētos futbolā, jo ir taču svarīgs, centra aizsargs 1.70m būtībā nav nekam derīgs, neuzvarēs neko spēlē ar galvu.
* Spēlētaja spēles stils kā tāds man arī patiktu, kas kaut ko ietekmētu laukumā, piemēram, playmaker, box to box pussargi, dribleris, izteikts smailes uzbrucējs, kas vienmēr grozās priekšā. Aizsardzības pussargs, uzbrukuma tipa pussargs. Nevar pēkšņi ielikt pussargu, kurš visu dzīvi rūpējies par aizsardzību laukumā ielikt, lai sāk diriģēt un veidot uzbrukumu.
* Man jau arī patiktu, ka ir personība katram. Tur wild boy, kā Balotelli, kurš var iziet no rāmjiem bieži, biežāk nopelnīt kartīti. Profesionālis, kas parāda piemēru ar savu spēli, treniņiem citiem, tas varētu, piemēram uzlabot treniņus par mazu %, ģērbtuves līderis, kas varētu palīdzēt citiem spēlētājiem celt līmeni motivējot, piemēram, ja ir negatīvs rezultāts, tad dzen savus uz priekšu. Vajag tak vokālo līderi. Skatīties, kā komanda sader kopā. Ambiciozs spēlētājs kopā ar neambiciozu var radīt problēmas komandas ķīmijā.
* Treneru dauzveidīgākas prasmes. Piemēram, treneris, kurš labāk strādā ar jauniešiem, iedotu kādu bonusu pie treniņiem tiem vai kurš strādā labāk ar pieredzējušiem spēlētājiem, kas dod atkal bonusu tiem. Motivātors, taktiskais ģēnijs, kas dotu kaut kādu bonusu pie taktikām. Labi, darbiniekus varbūt neaiztiekam, nezinu, ko citiem tur baigi sīkāk sadalīt.
![:D :D](https://appspowerplaymanager.vshcdn.net/images/ppm/smiles/new/big-grin.png)
Komandas stilos vairāk ietekmējos no fifa manager, bet skatos, ka arī football manager ir tādi. Tā kā esmu spēlējis fifa manager un tā bija/ir mana mīļākā spēle, tad varētu teikt, ka ietekmējos no turienes. Un labākā menedžeru spēle šobrīd ir football manager, ņemt kādas idejas no turienes, padarīt spēli komplicētāku ar lielākām spēlētāju, taktiku variācijām. Tas ir ļoti liels darbs atkal un būtu jādomā, ko un kā darīt, ja tiešām ir vēlme izmainīt projektu. Tas ir tieši futbolā, bet katram sporta veidam jau savi knifi, kas noteikti var ietekmēt spēli.