1. Dinamo Botrány AC (18) - Arkrektor FC (3) (I.1) 0:1 1
2. Zuglói TBoy (21) - Beateam FC (12) (II.2) 0:3 2
3. Fc Érd (22) - Tottenham77 (3) (II.2) 0:4 2
Tipp:
4. Preczol FC (13) - Rebellion (7) (I.1) 1
5. Southampton BOOM (6) - Diósgyőri VTK (9) (I.1) 1
6. Vaddisznók (17) - Diosgyori Vasgyarak TK (15) (I.1) 1
7. zúzók (7) - Bőny SE (13) (II.1) 1
8. raptor fc (9) - R-Barca (16) (II.2) 1
9. Finisher (10) - Kertvárosi Hunorok (11) (II.2) 1
10. Esélyetek SE (7) - FC Begbie (5) (II.2) 1
11. Révleányvár (6) - Tile Football Team (10) (II.3) 2
12. Győri Budvarka (1) - Tartalék FC (10) (II.4) 1
13. Dumbledore FC (4) - DVTK. (18) (II.4) 1
14. FC Keszi Lions (7) - Corner Fc (10) (III.1) 1
15. Fa lábuk (11) - káposztás tészta (5) (III.7) 2
45 gol
Wybierz kraj: | Węgry |
Piłka nożna
-
Węgry
-
[Játék] Tippeljetek! Foci-totó; Vajon 1, talán X vagy 2 ? - szabályzat az 5. oldalon
1. Dinamo Botrány AC (18) - Arkrektor FC (3) (I.1) 0:2 1
2. Zuglói TBoy (21) - Beateam FC (12) (II.2) 0:3 2
3. Fc Érd (22) - Tottenham77 (3) (II.2) 0:4 2
Tipp:
4. Preczol FC (13) - Rebellion (7) (I.1) 1
5. Southampton BOOM (6) - Diósgyőri VTK (9) (I.1) 1
6. Vaddisznók (17) - Diosgyori Vasgyarak TK (15) (I.1) 1
7. zúzók (7) - Bőny SE (13) (II.1) x
8. raptor fc (9) - R-Barca (16) (II.2) 1
9. Finisher (10) - Kertvárosi Hunorok (11) (II.2) 2
10. Esélyetek SE (7) - FC Begbie (5) (II.2) 1
11. Révleányvár (6) - Tile Football Team (10) (II.3) 2
12. Győri Budvarka (1) - Tartalék FC (10) (II.4) 1
13. Dumbledore FC (4) - DVTK. (18) (II.4) 1
14. FC Keszi Lions (7) - Corner Fc (10) (III.1) 1
15. Fa lábuk (11) - káposztás tészta (5) (III.7) 2
43 gól
2. Zuglói TBoy (21) - Beateam FC (12) (II.2) 0:3 2
3. Fc Érd (22) - Tottenham77 (3) (II.2) 0:4 2
Tipp:
4. Preczol FC (13) - Rebellion (7) (I.1) 1
5. Southampton BOOM (6) - Diósgyőri VTK (9) (I.1) 1
6. Vaddisznók (17) - Diosgyori Vasgyarak TK (15) (I.1) 1
7. zúzók (7) - Bőny SE (13) (II.1) x
8. raptor fc (9) - R-Barca (16) (II.2) 1
9. Finisher (10) - Kertvárosi Hunorok (11) (II.2) 2
10. Esélyetek SE (7) - FC Begbie (5) (II.2) 1
11. Révleányvár (6) - Tile Football Team (10) (II.3) 2
12. Győri Budvarka (1) - Tartalék FC (10) (II.4) 1
13. Dumbledore FC (4) - DVTK. (18) (II.4) 1
14. FC Keszi Lions (7) - Corner Fc (10) (III.1) 1
15. Fa lábuk (11) - káposztás tészta (5) (III.7) 2
43 gól
12. forduló:
Góltipp:
1. Dinamo Botrány AC (18) - Arkrektor FC (3) (I.1) (0:3) 2
2. Zuglói TBoy (21) - Beateam FC (12) (II.2) (0:4) 2
3. Fc Érd (22) - Tottenham77 (3) (II.2) (0:4) 2
Tipp:
4. Preczol FC (13) - Rebellion (7) (I.1) x
5. Southampton BOOM (6) - Diósgyőri VTK (9) (I.1) 1
6. Vaddisznók (17) - Diosgyori Vasgyarak TK (15) (I.1) x
7. zúzók (7) - Bőny SE (13) (II.1) 1
8. raptor fc (9) - R-Barca (16) (II.2) 1
9. Finisher (10) - Kertvárosi Hunorok (11) (II.2) 1
10. Esélyetek SE (7) - FC Begbie (5) (II.2) 1
11. Révleányvár (6) - Tile Football Team (10) (II.3) 1
12. Győri Budvarka (1) - Tartalék FC (10) (II.4) 2
13. Dumbledore FC (4) - DVTK. (18) (II.4) 1
14. FC Keszi Lions (7) - Corner Fc (10) (III.1) x
15. Fa lábuk (11) - káposztás tészta (5) (III.7) x
34 gól
Góltipp:
1. Dinamo Botrány AC (18) - Arkrektor FC (3) (I.1) (0:3) 2
2. Zuglói TBoy (21) - Beateam FC (12) (II.2) (0:4) 2
3. Fc Érd (22) - Tottenham77 (3) (II.2) (0:4) 2
Tipp:
4. Preczol FC (13) - Rebellion (7) (I.1) x
5. Southampton BOOM (6) - Diósgyőri VTK (9) (I.1) 1
6. Vaddisznók (17) - Diosgyori Vasgyarak TK (15) (I.1) x
7. zúzók (7) - Bőny SE (13) (II.1) 1
8. raptor fc (9) - R-Barca (16) (II.2) 1
9. Finisher (10) - Kertvárosi Hunorok (11) (II.2) 1
10. Esélyetek SE (7) - FC Begbie (5) (II.2) 1
11. Révleányvár (6) - Tile Football Team (10) (II.3) 1
12. Győri Budvarka (1) - Tartalék FC (10) (II.4) 2
13. Dumbledore FC (4) - DVTK. (18) (II.4) 1
14. FC Keszi Lions (7) - Corner Fc (10) (III.1) x
15. Fa lábuk (11) - káposztás tészta (5) (III.7) x
34 gól
ÚJ tippsor!!!
13. forduló:
Góltipp:
1. Arkrektor FC (4) – Southamptom BOOM (5) (I.1)
2. MK Öregfiuk (3) - FC Laszy (1) (III.5)
3. world’s champ (12) – lanesra (10) (II.3)
Tipp:
4. FC Pannónia (1) – Cruel Tiburones CF (6) (I.1)
5. Kate's Vampires (13) - Acéltigrisek (7) (I.1)
6. Diósgyőri VTK (14) – Vaddisznók (17) (I.1)
7. STARMEN SC. (4) - Stars FC (2) (II.1)
8. FC Begbie (8) – Ziccer FC (5) (II.2)
9. Kertvárosi Hunorok (11) - Zuglói TBoy (19) (II.2)
10. Tőzsdecápa FC. (16) – raptor fc (10) (II.2)
11. LEHEL (2) – Cruentus (11) (II.3)
12. Tehetségtelenek (7) - Hyper Universal Fc (3) (II.3)
13. Tartalék FC (11) - Dumbledore FC (4) (II.4)
14. Liverpool Hungary (5) – Liverpool FC ENG (2) (II.4)
15. FC Bíró (6) - Vad Oroszlánok (2) (III.14)
13. forduló:
Góltipp:
1. Arkrektor FC (4) – Southamptom BOOM (5) (I.1)
2. MK Öregfiuk (3) - FC Laszy (1) (III.5)
3. world’s champ (12) – lanesra (10) (II.3)
Tipp:
4. FC Pannónia (1) – Cruel Tiburones CF (6) (I.1)
5. Kate's Vampires (13) - Acéltigrisek (7) (I.1)
6. Diósgyőri VTK (14) – Vaddisznók (17) (I.1)
7. STARMEN SC. (4) - Stars FC (2) (II.1)
8. FC Begbie (8) – Ziccer FC (5) (II.2)
9. Kertvárosi Hunorok (11) - Zuglói TBoy (19) (II.2)
10. Tőzsdecápa FC. (16) – raptor fc (10) (II.2)
11. LEHEL (2) – Cruentus (11) (II.3)
12. Tehetségtelenek (7) - Hyper Universal Fc (3) (II.3)
13. Tartalék FC (11) - Dumbledore FC (4) (II.4)
14. Liverpool Hungary (5) – Liverpool FC ENG (2) (II.4)
15. FC Bíró (6) - Vad Oroszlánok (2) (III.14)
1. Arkrektor FC (4) – Southamptom BOOM (5) (I.1) 2:1 1
2. MK Öregfiuk (3) - FC Laszy (1) (III.5) 0:2 2
3. world’s champ (12) – lanesra (10) (II.3) 1:1 x
Tipp:
4. FC Pannónia (1) – Cruel Tiburones CF (6) (I.1) 1
5. Kate's Vampires (13) - Acéltigrisek (7) (I.1) 1
6. Diósgyőri VTK (14) – Vaddisznók (17) (I.1) x
7. STARMEN SC. (4) - Stars FC (2) (II.1) x
8. FC Begbie (8) – Ziccer FC (5) (II.2) 2
9. Kertvárosi Hunorok (11) - Zuglói TBoy (19) (II.2) 1
10. Tőzsdecápa FC. (16) – raptor fc (10) (II.2) 2
11. LEHEL (2) – Cruentus (11) (II.3) 1
12. Tehetségtelenek (7) - Hyper Universal Fc (3) (II.3) 2
13. Tartalék FC (11) - Dumbledore FC (4) (II.4) 1
14. Liverpool Hungary (5) – Liverpool FC ENG (2) (II.4) 2
15. FC Bíró (6) - Vad Oroszlánok (2) (III.14) 2
42 gól
2. MK Öregfiuk (3) - FC Laszy (1) (III.5) 0:2 2
3. world’s champ (12) – lanesra (10) (II.3) 1:1 x
Tipp:
4. FC Pannónia (1) – Cruel Tiburones CF (6) (I.1) 1
5. Kate's Vampires (13) - Acéltigrisek (7) (I.1) 1
6. Diósgyőri VTK (14) – Vaddisznók (17) (I.1) x
7. STARMEN SC. (4) - Stars FC (2) (II.1) x
8. FC Begbie (8) – Ziccer FC (5) (II.2) 2
9. Kertvárosi Hunorok (11) - Zuglói TBoy (19) (II.2) 1
10. Tőzsdecápa FC. (16) – raptor fc (10) (II.2) 2
11. LEHEL (2) – Cruentus (11) (II.3) 1
12. Tehetségtelenek (7) - Hyper Universal Fc (3) (II.3) 2
13. Tartalék FC (11) - Dumbledore FC (4) (II.4) 1
14. Liverpool Hungary (5) – Liverpool FC ENG (2) (II.4) 2
15. FC Bíró (6) - Vad Oroszlánok (2) (III.14) 2
42 gól
1. Arkrektor FC (4) – Southamptom BOOM (5) (I.1) 2:1 1
2. MK Öregfiuk (3) - FC Laszy (1) (III.5) 1:2 2
3. world’s champ (12) – lanesra (10) (II.3) 1:1 1
Tipp:
4. FC Pannónia (1) – Cruel Tiburones CF (6) (I.1) 1
5. Kate's Vampires (13) - Acéltigrisek (7) (I.1) 1
6. Diósgyőri VTK (14) – Vaddisznók (17) (I.1) 1
7. STARMEN SC. (4) - Stars FC (2) (II.1) 2
8. FC Begbie (8) – Ziccer FC (5) (II.2) 2
9. Kertvárosi Hunorok (11) - Zuglói TBoy (19) (II.2) 1
10. Tőzsdecápa FC. (16) – raptor fc (10) (II.2) 2
11. LEHEL (2) – Cruentus (11) (II.3) 1
12. Tehetségtelenek (7) - Hyper Universal Fc (3) (II.3) 2
13. Tartalék FC (11) - Dumbledore FC (4) (II.4) 1
14. Liverpool Hungary (5) – Liverpool FC ENG (2) (II.4) 2
15. FC Bíró (6) - Vad Oroszlánok (2) (III.14) 2
40 gól
2. MK Öregfiuk (3) - FC Laszy (1) (III.5) 1:2 2
3. world’s champ (12) – lanesra (10) (II.3) 1:1 1
Tipp:
4. FC Pannónia (1) – Cruel Tiburones CF (6) (I.1) 1
5. Kate's Vampires (13) - Acéltigrisek (7) (I.1) 1
6. Diósgyőri VTK (14) – Vaddisznók (17) (I.1) 1
7. STARMEN SC. (4) - Stars FC (2) (II.1) 2
8. FC Begbie (8) – Ziccer FC (5) (II.2) 2
9. Kertvárosi Hunorok (11) - Zuglói TBoy (19) (II.2) 1
10. Tőzsdecápa FC. (16) – raptor fc (10) (II.2) 2
11. LEHEL (2) – Cruentus (11) (II.3) 1
12. Tehetségtelenek (7) - Hyper Universal Fc (3) (II.3) 2
13. Tartalék FC (11) - Dumbledore FC (4) (II.4) 1
14. Liverpool Hungary (5) – Liverpool FC ENG (2) (II.4) 2
15. FC Bíró (6) - Vad Oroszlánok (2) (III.14) 2
40 gól
Arkrektor FC (4) – Southamptom BOOM (5) (I.1) 2:1 1
2. MK Öregfiuk (3) - FC Laszy (1) (III.5) 1:2 2
3. world’s champ (12) – lanesra (10) (II.3) 2:1 1
Tipp:
4. FC Pannónia (1) – Cruel Tiburones CF (6) (I.1) 1
5. Kate's Vampires (13) - Acéltigrisek (7) (I.1) 1
6. Diósgyőri VTK (14) – Vaddisznók (17) (I.1) 1
7. STARMEN SC. (4) - Stars FC (2) (II.1) 2
8. FC Begbie (8) – Ziccer FC (5) (II.2) x
9. Kertvárosi Hunorok (11) - Zuglói TBoy (19) (II.2) 1
10. Tőzsdecápa FC. (16) – raptor fc (10) (II.2) 2
11. LEHEL (2) – Cruentus (11) (II.3) 1
12. Tehetségtelenek (7) - Hyper Universal Fc (3) (II.3) 2
13. Tartalék FC (11) - Dumbledore FC (4) (II.4) 1
14. Liverpool Hungary (5) – Liverpool FC ENG (2) (II.4) 2
15. FC Bíró (6) - Vad Oroszlánok (2) (III.14) 2
39 gól
2. MK Öregfiuk (3) - FC Laszy (1) (III.5) 1:2 2
3. world’s champ (12) – lanesra (10) (II.3) 2:1 1
Tipp:
4. FC Pannónia (1) – Cruel Tiburones CF (6) (I.1) 1
5. Kate's Vampires (13) - Acéltigrisek (7) (I.1) 1
6. Diósgyőri VTK (14) – Vaddisznók (17) (I.1) 1
7. STARMEN SC. (4) - Stars FC (2) (II.1) 2
8. FC Begbie (8) – Ziccer FC (5) (II.2) x
9. Kertvárosi Hunorok (11) - Zuglói TBoy (19) (II.2) 1
10. Tőzsdecápa FC. (16) – raptor fc (10) (II.2) 2
11. LEHEL (2) – Cruentus (11) (II.3) 1
12. Tehetségtelenek (7) - Hyper Universal Fc (3) (II.3) 2
13. Tartalék FC (11) - Dumbledore FC (4) (II.4) 1
14. Liverpool Hungary (5) – Liverpool FC ENG (2) (II.4) 2
15. FC Bíró (6) - Vad Oroszlánok (2) (III.14) 2
39 gól
1. Arkrektor FC (4) – Southamptom BOOM (5) (I.1) (2:0) 1
2. MK Öregfiuk (3) - FC Laszy (1) (III.5) (0:2) 2
3. world’s champ (12) – lanesra (10) (II.3) (2:0) 1
Tipp:
4. FC Pannónia (1) – Cruel Tiburones CF (6) (I.1) 1
5. Kate's Vampires (13) - Acéltigrisek (7) (I.1) 1
6. Diósgyőri VTK (14) – Vaddisznók (17) (I.1) 1
7. STARMEN SC. (4) - Stars FC (2) (II.1) 1
8. FC Begbie (8) – Ziccer FC (5) (II.2) 1
9. Kertvárosi Hunorok (11) - Zuglói TBoy (19) (II.2) 1
10. Tőzsdecápa FC. (16) – raptor fc (10) (II.2) 2
11. LEHEL (2) – Cruentus (11) (II.3) 1
12. Tehetségtelenek (7) - Hyper Universal Fc (3) (II.3) 1
13. Tartalék FC (11) - Dumbledore FC (4) (II.4) 2
14. Liverpool Hungary (5) – Liverpool FC ENG (2) (II.4) 1
15. FC Bíró (6) - Vad Oroszlánok (2) (III.14) 2
52 gól
2. MK Öregfiuk (3) - FC Laszy (1) (III.5) (0:2) 2
3. world’s champ (12) – lanesra (10) (II.3) (2:0) 1
Tipp:
4. FC Pannónia (1) – Cruel Tiburones CF (6) (I.1) 1
5. Kate's Vampires (13) - Acéltigrisek (7) (I.1) 1
6. Diósgyőri VTK (14) – Vaddisznók (17) (I.1) 1
7. STARMEN SC. (4) - Stars FC (2) (II.1) 1
8. FC Begbie (8) – Ziccer FC (5) (II.2) 1
9. Kertvárosi Hunorok (11) - Zuglói TBoy (19) (II.2) 1
10. Tőzsdecápa FC. (16) – raptor fc (10) (II.2) 2
11. LEHEL (2) – Cruentus (11) (II.3) 1
12. Tehetségtelenek (7) - Hyper Universal Fc (3) (II.3) 1
13. Tartalék FC (11) - Dumbledore FC (4) (II.4) 2
14. Liverpool Hungary (5) – Liverpool FC ENG (2) (II.4) 1
15. FC Bíró (6) - Vad Oroszlánok (2) (III.14) 2
52 gól
13. forduló:
Góltipp:
1. Arkrektor FC (4) – Southamptom BOOM (5) (I.1) 1:2 2
2. MK Öregfiuk (3) - FC Laszy (1) (III.5) 1:2 2
3. world’s champ (12) – lanesra (10) (II.3) 1:2 2
Tipp:
4. FC Pannónia (1) – Cruel Tiburones CF (6) (I.1)1
5. Kate's Vampires (13) - Acéltigrisek (7) (I.1)2
6. Diósgyőri VTK (14) – Vaddisznók (17) (I.1)2
7. STARMEN SC. (4) - Stars FC (2) (II.1)2
8. FC Begbie (8) – Ziccer FC (5) (II.2)2
9. Kertvárosi Hunorok (11) - Zuglói TBoy (19) (II.2)1
10. Tőzsdecápa FC. (16) – raptor fc (10) (II.2)2
11. LEHEL (2) – Cruentus (11) (II.3)1
12. Tehetségtelenek (7) - Hyper Universal Fc (3) (II.3)2
13. Tartalék FC (11) - Dumbledore FC (4) (II.4)2
14. Liverpool Hungary (5) – Liverpool FC ENG (2) (II.4)2
15. FC Bíró (6) - Vad Oroszlánok (2) (III.14)2
Gólok :41
Góltipp:
1. Arkrektor FC (4) – Southamptom BOOM (5) (I.1) 1:2 2
2. MK Öregfiuk (3) - FC Laszy (1) (III.5) 1:2 2
3. world’s champ (12) – lanesra (10) (II.3) 1:2 2
Tipp:
4. FC Pannónia (1) – Cruel Tiburones CF (6) (I.1)1
5. Kate's Vampires (13) - Acéltigrisek (7) (I.1)2
6. Diósgyőri VTK (14) – Vaddisznók (17) (I.1)2
7. STARMEN SC. (4) - Stars FC (2) (II.1)2
8. FC Begbie (8) – Ziccer FC (5) (II.2)2
9. Kertvárosi Hunorok (11) - Zuglói TBoy (19) (II.2)1
10. Tőzsdecápa FC. (16) – raptor fc (10) (II.2)2
11. LEHEL (2) – Cruentus (11) (II.3)1
12. Tehetségtelenek (7) - Hyper Universal Fc (3) (II.3)2
13. Tartalék FC (11) - Dumbledore FC (4) (II.4)2
14. Liverpool Hungary (5) – Liverpool FC ENG (2) (II.4)2
15. FC Bíró (6) - Vad Oroszlánok (2) (III.14)2
Gólok :41
13. forduló:
Góltipp:
1. Arkrektor FC (4) – Southamptom BOOM (5) (I.1) (2-1) 1
2. MK Öregfiuk (3) - FC Laszy (1) (III.5) (1-1) x
3. world’s champ (12) – lanesra (10) (II.3) (0-19 2
Tipp:
4. FC Pannónia (1) – Cruel Tiburones CF (6) (I.1) 1
5. Kate's Vampires (13) - Acéltigrisek (7) (I.1) x
6. Diósgyőri VTK (14) – Vaddisznók (17) (I.1) 1
7. STARMEN SC. (4) - Stars FC (2) (II.1) 2
8. FC Begbie (8) – Ziccer FC (5) (II.2) 1
9. Kertvárosi Hunorok (11) - Zuglói TBoy (19) (II.2) x
10. Tőzsdecápa FC. (16) – raptor fc (10) (II.2) 1
11. LEHEL (2) – Cruentus (11) (II.3) 1
12. Tehetségtelenek (7) - Hyper Universal Fc (3) (II.3) 2
13. Tartalék FC (11) - Dumbledore FC (4) (II.4) x
14. Liverpool Hungary (5) – Liverpool FC ENG (2) (II.4) 1
15. FC Bíró (6) - Vad Oroszlánok (2) (III.14) 2
gool-45
Góltipp:
1. Arkrektor FC (4) – Southamptom BOOM (5) (I.1) (2-1) 1
2. MK Öregfiuk (3) - FC Laszy (1) (III.5) (1-1) x
3. world’s champ (12) – lanesra (10) (II.3) (0-19 2
Tipp:
4. FC Pannónia (1) – Cruel Tiburones CF (6) (I.1) 1
5. Kate's Vampires (13) - Acéltigrisek (7) (I.1) x
6. Diósgyőri VTK (14) – Vaddisznók (17) (I.1) 1
7. STARMEN SC. (4) - Stars FC (2) (II.1) 2
8. FC Begbie (8) – Ziccer FC (5) (II.2) 1
9. Kertvárosi Hunorok (11) - Zuglói TBoy (19) (II.2) x
10. Tőzsdecápa FC. (16) – raptor fc (10) (II.2) 1
11. LEHEL (2) – Cruentus (11) (II.3) 1
12. Tehetségtelenek (7) - Hyper Universal Fc (3) (II.3) 2
13. Tartalék FC (11) - Dumbledore FC (4) (II.4) x
14. Liverpool Hungary (5) – Liverpool FC ENG (2) (II.4) 1
15. FC Bíró (6) - Vad Oroszlánok (2) (III.14) 2
gool-45
Talán még ránéztek néhányan.
14. forduló:
Góltipp:
1. chibesz (1) – Kate's Vampires (10) (I.1)
2. Green and Yellow (5) - FC Begbie (6) (II.2)
3. Tile Football Team (6) – Csepel SC (5) (II.3)
Tipp:
4. Cruel Tiburones CF (7) – FC10 Békéscsaba (14) (I.1)
5. Vaddisznók (17) - Arkrektor FC (4) (I.1)
6. Szikáncs (16) – Rebellion (13) (I.1)
7. Acéltigrisek (12) - FC Pannónia (3) (I.1)
8. Ziccer FC (8) – R-Barca (15) (II.2)
9. raptor fc (10) – Tiszaszentimre F.C. (7) (II.2)
10. Diósgyőri Tigrisek (17) – TOPORGÓ BÜFÉ (14) (II.2)
11. FürgeRókaLábak Fc (1) - LEHEL (2) (II.3)
12. Cruentus (11) - world’s champ (14) (II.3)
13. FC Mafin (12) - Tartalék FC (10) (II.4)
14. Liverpool FC ENG (2) – Juventus F.C. (4) (II.4)
15. FC StoneHUNters (8) – KL-FC (6) (III.5)
14. forduló:
Góltipp:
1. chibesz (1) – Kate's Vampires (10) (I.1)
2. Green and Yellow (5) - FC Begbie (6) (II.2)
3. Tile Football Team (6) – Csepel SC (5) (II.3)
Tipp:
4. Cruel Tiburones CF (7) – FC10 Békéscsaba (14) (I.1)
5. Vaddisznók (17) - Arkrektor FC (4) (I.1)
6. Szikáncs (16) – Rebellion (13) (I.1)
7. Acéltigrisek (12) - FC Pannónia (3) (I.1)
8. Ziccer FC (8) – R-Barca (15) (II.2)
9. raptor fc (10) – Tiszaszentimre F.C. (7) (II.2)
10. Diósgyőri Tigrisek (17) – TOPORGÓ BÜFÉ (14) (II.2)
11. FürgeRókaLábak Fc (1) - LEHEL (2) (II.3)
12. Cruentus (11) - world’s champ (14) (II.3)
13. FC Mafin (12) - Tartalék FC (10) (II.4)
14. Liverpool FC ENG (2) – Juventus F.C. (4) (II.4)
15. FC StoneHUNters (8) – KL-FC (6) (III.5)
14. forduló
góltipp
(2:1) 1
(1:0) 1
(0:0) X
tipp
4. 1
5. 2
6. X
7. 2
8. 1
9. 1
10. X
11. 1
12. 1
13. 1
14. 1
15. 1
44gól
góltipp
(2:1) 1
(1:0) 1
(0:0) X
tipp
4. 1
5. 2
6. X
7. 2
8. 1
9. 1
10. X
11. 1
12. 1
13. 1
14. 1
15. 1
44gól
1. chibesz (1) – Kate's Vampires (10) (I.1) 2-0 1
2. Green and Yellow (5) - FC Begbie (6) (II.2) 2-1 1
3. Tile Football Team (6) – Csepel SC (5) (II.3) 1-0 1
Tipp:
4. Cruel Tiburones CF (7) – FC10 Békéscsaba (14) (I.1) 1
5. Vaddisznók (17) - Arkrektor FC (4) (I.1) 2
6. Szikáncs (16) – Rebellion (13) (I.1) 1
7. Acéltigrisek (12) - FC Pannónia (3) (I.1) 1
8. Ziccer FC (8) – R-Barca (15) (II.2) 1
9. raptor fc (10) – Tiszaszentimre F.C. (7) (II.2) 1
10. Diósgyőri Tigrisek (17) – TOPORGÓ BÜFÉ (14) (II.2) 1
11. FürgeRókaLábak Fc (1) - LEHEL (2) (II.3) 1
12. Cruentus (11) - world’s champ (14) (II.3) 1
13. FC Mafin (12) - Tartalék FC (10) (II.4) 1
14. Liverpool FC ENG (2) – Juventus F.C. (4) (II.4) 1
15. FC StoneHUNters (8) – KL-FC (6) (III.5) x
38 gól
2. Green and Yellow (5) - FC Begbie (6) (II.2) 2-1 1
3. Tile Football Team (6) – Csepel SC (5) (II.3) 1-0 1
Tipp:
4. Cruel Tiburones CF (7) – FC10 Békéscsaba (14) (I.1) 1
5. Vaddisznók (17) - Arkrektor FC (4) (I.1) 2
6. Szikáncs (16) – Rebellion (13) (I.1) 1
7. Acéltigrisek (12) - FC Pannónia (3) (I.1) 1
8. Ziccer FC (8) – R-Barca (15) (II.2) 1
9. raptor fc (10) – Tiszaszentimre F.C. (7) (II.2) 1
10. Diósgyőri Tigrisek (17) – TOPORGÓ BÜFÉ (14) (II.2) 1
11. FürgeRókaLábak Fc (1) - LEHEL (2) (II.3) 1
12. Cruentus (11) - world’s champ (14) (II.3) 1
13. FC Mafin (12) - Tartalék FC (10) (II.4) 1
14. Liverpool FC ENG (2) – Juventus F.C. (4) (II.4) 1
15. FC StoneHUNters (8) – KL-FC (6) (III.5) x
38 gól
Twoje ulubione wątki
Najnowsze posty