Szeretném ezennel megindítani ingyenesen a Simon Tibor tiszteletére megrendezett emléktornát ami minden évben megrendezésre fog kerülni.
32 vagy 64 csapat jelentkezését várom vasárnapig és jövőhéten bele is vágunk.
4 fős csoportok lesznek az idő rövidsége miatt idén, egy oda-visszavágós rendszerben és az első kettő továbbjut a csoportból és utána a kieséses szakasz is oda-visszavágós lesz.
A csoportokat az ÖÉ alapján fogom elkészíteni hogy kb hasonló erősségű csapatok legyenek.
A hétfő reggeli ÖÉ lesz a mérvadó.
Wybierz kraj: | Węgry |
1.FEKA84 - Inter84 II.2
2.krax - Nuclear Strike II.2
3. SirMoon - Budafoki LC IV.4
4. benceee1990 - Nekézseny IV.1
2.krax - Nuclear Strike II.2
3. SirMoon - Budafoki LC IV.4
4. benceee1990 - Nekézseny IV.1
1.FEKA84 - Inter84 II.2
2.krax - Nuclear Strike II.2
3. SirMoon - Budafoki LC IV.4
4. benceee1990 - Nekézseny IV.1
5.benrally - FC Benrally III.7
2.krax - Nuclear Strike II.2
3. SirMoon - Budafoki LC IV.4
4. benceee1990 - Nekézseny IV.1
5.benrally - FC Benrally III.7
1.FEKA84 - Inter84 II.2
2.krax - Nuclear Strike II.2
3.SirMoon - Budafoki LC IV.4
4.benceee1990 - Nekézseny IV.1
5.benrally - FC Benrally III.7
Az előzőért bocsi!
2.krax - Nuclear Strike II.2
3.SirMoon - Budafoki LC IV.4
4.benceee1990 - Nekézseny IV.1
5.benrally - FC Benrally III.7
Az előzőért bocsi!
1.FEKA84 - Inter84 II.2
2.krax - Nuclear Strike II.2
3.SirMoon - Budafoki LC IV.4
4.benceee1990 - Nekézseny IV.1
5.benrally - FC Benrally III.7
6.Andreyenko- FC Szabadja IV.2
2.krax - Nuclear Strike II.2
3.SirMoon - Budafoki LC IV.4
4.benceee1990 - Nekézseny IV.1
5.benrally - FC Benrally III.7
6.Andreyenko- FC Szabadja IV.2
1.FEKA84 - Inter84 II.2
2.krax - Nuclear Strike II.2
3.SirMoon - Budafoki LC IV.4
4.benceee1990 - Nekézseny IV.1
5.benrally - FC Benrally III.7
6.Andreyenko- FC Szabadja IV.2
7.Huntsabi - Diósgyőri Tigrisek III.4.
2.krax - Nuclear Strike II.2
3.SirMoon - Budafoki LC IV.4
4.benceee1990 - Nekézseny IV.1
5.benrally - FC Benrally III.7
6.Andreyenko- FC Szabadja IV.2
7.Huntsabi - Diósgyőri Tigrisek III.4.
1.FEKA84 - Inter84 II.2
2.krax - Nuclear Strike II.2
3.SirMoon - Budafoki LC IV.4
4.benceee1990 - Nekézseny IV.1
5.benrally - FC Benrally III.7
6.Andreyenko- FC Szabadja IV.2
7.Huntsabi - Diósgyőri Tigrisek III.4.
8.Kormy333 - Eger FC III.7.
2.krax - Nuclear Strike II.2
3.SirMoon - Budafoki LC IV.4
4.benceee1990 - Nekézseny IV.1
5.benrally - FC Benrally III.7
6.Andreyenko- FC Szabadja IV.2
7.Huntsabi - Diósgyőri Tigrisek III.4.
8.Kormy333 - Eger FC III.7.
Twoje ulubione wątki
Najnowsze posty