Време:

Твоите тимови:
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1191 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Профил на менаџерот: Robsi

Мемаџер ID: 574181

Пријатели


Вкупно пријатели: 40
Вие не сте пријатели

Информации за корисникот


Име и презиме Robert S
Датум на раѓање 1969-05-26
Возраст 50 (роденден за 52 дена)
Налогот е создаден 2010-12-30 (Позиција: 375672)
Држава и регион Република Чешка Република Чешка, Královéhradecký kraj
Јазици
Пол Машко
Логирања 8200 (Позиција: 1255)
Активност 1y 4m 9d 21h 11m (Позиција: 1259)

Менаџерски награди


4x

Трофеи на менаџерот


Менаџерот има освоено барем еден трофеј...

Последни логирања


2019-08-13 13:35:48
2019-07-29 12:54:25
2018-09-29 23:11:06
2018-08-13 00:30:20
2018-06-13 14:51:41