Време:

Твоите тимови:
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Профил на менаџерот: Fastshark

Мемаџер ID: 205100
Слика е одобрена.

Пријатели


Вкупно пријатели: 135
Вие не сте пријатели

Информации за корисникот


Налогот е создаден 2009-03-23 (Позиција: 152491)
Држава и регион Република Чешка Република Чешка, Jihomoravský kraj
Јазици
Пол Машко
Логирања 4355 (Позиција: 6212)
Активност 3y 7m 12d 22h 9m (Позиција: 45)

Менаџерски награди


Трофеи на менаџерот


Менаџерот има освоено барем еден трофеј...

Последни логирања


2015-12-14 09:26:06
2015-12-07 00:51:31
2015-11-15 11:20:40
2015-11-12 07:44:40
2015-10-29 06:42:45