Laikas:

Tavo komandos:
Bendravimas
Public account
  PRO Zona
1330 kreditų
Pirkti kreditus
Šiuo metu jūs naudojate bendrą vartotojo paskirtį. Jeigu norite žaisti žaidimą ar naudotis forumais, privalote prisijungti. Jeigu esate naujas vartotojas, pirma turite prisiregistruoti.

  PowerPlay žurnalas

Yeni Sezon Yaklaşıyor


Merhaba millet,

başka bir sezona daha hazır mısınız? Kesinlikle öyle umuyoruz, çünkü başlamasına sadece birkaç gün kaldı. Sponsor tekliflerinin yarın gelmeye başladığını ve kararlarınızın takımınızın geleceği üzerinde büyük etkisi olabileceğini unutmayın.

Bu arada, Dünya Şampiyonalarındaki tüm maçları ücretsiz olarak takip edebilirsiniz! Altın mücadelesinde ülkenizi desteklemeyi unutmayın.

Her zaman olduğu gibi, aktif olmayan takımları en alt iki lig seviyesinden çıkarmak için seçilen ülkelerde lig yeniden gruplandırması yapılacak. Lig yeniden gruplandırması aşağıdaki ülkelerde gerçekleşecek

Arjantin, Çekya, Romanya

Eğer primler içeren bir sponsorluk anlaşması imzaladıysanız ve lig yeniden gruplandırması sırasında başka bir lige taşınırsanız, lütfen endişelenmeyin. Doğru seçimi yapabilmek için yeni sezonun ilk 2 gününde sözleşmenizi yeniden müzakere etme şansınız olacak. Bir karar vermeden önce yeni rakiplerinizi kontrol edin.

Hepsi bu kadar, iyi günler!
Šis straipsnis galimas šiomis kalbomis:
Español, Argentina Български Čeština Dansk Deutsch Ελληνικά English فارسی Suomi Vlaams Hrvatski Magyar Italiano Lietuvių Latviešu 
Bahasa Melayu Português, Brasil Polski Português Română Русский Slovenčina Slovenščina Српски Svenska 

Pasidalink Facebook'e   Pasidalink Twitter'yje   Pasidalinka MySpace