Twoja pozycja na liście oczekujących do tego sportu: 5085
czyli jak cos to 5.liga jak nic... ;/
国名を選択して下さい: |
![]() |
Poland |
ALE super czekałem na piłke ręczną no wreszcie coś sie dzieje jeszcze tylko siatkówka i jest pieknie
Wiesz, że poczekasz sobie jeszcze z rok na ręczną;>?
W zimę ma być beta. W piłce długo nie trwało przejście do pełnej wersji.
W najnowszym artykule pisze, ze dopiero na początku następnego roku. Czyli spodziewam się marca.
Tak jak mówi ptasior, jeszcze drobne opóźnienia i spodziewany start pełnej wersji będzie na kwiecień/maj.

Dopiero teraz go zauważyłem, ale nadal obstaję przy zimie, czyli styczeń luty
Mam nadzieję, że będą konsekwentni.
Swoją drogą bardzo ciekawie musiało być na zlocie w Brnie:
"The meeting itself saw a record number of 63 managers turn up."

Swoją drogą bardzo ciekawie musiało być na zlocie w Brnie:
"The meeting itself saw a record number of 63 managers turn up."
No i fajny puchar dla zwycięzcy MŚ
Ciekawe gdzie pomieściło się te 63 osoby, rozstawieni przy 8 stolikach?


Widać, że ciasno było oraz część osób siedziała na dworze
Swoją drogą fajny pomysł mieli z tym pucharem, na którym są umieszczeni dotychczasowi zwycięzcy MŚ w hokeju.

Tego nikt jeszcze nie wie bo dodatkowo przy piłce był wybór od jakich lig chce się zacząć czy od dołu czy od góry.
A jak to było z wyborem tej gry w lidze? Patrzono kto ma pro czy kto pierwszy się zapisał? A też tyczy się bety, jak to było w piłce? Kto w niej mógł brać udział? Takie pytanka

Beta najpierw była dla tych z pro, chyba można było też za opłatą dołączyć, poźniej chyba po trzech tygodniach była beta dla wszystkich.
Wybór ligi polegał na tym, że decydowałeś czy chcesz zaczynać najwyżej/pośrodku/najniżej, a przydział według tych kryteriów zależał od pozycji na liście oczekujących.
Wybór ligi polegał na tym, że decydowałeś czy chcesz zaczynać najwyżej/pośrodku/najniżej, a przydział według tych kryteriów zależał od pozycji na liście oczekujących.
Wybierałeś chce grać w wysokiej lidze, jest mi to obojętne, chce grać w niskiej lidze. Na początku do bety mieli dostęp "pakietowcy"
Ok dzięki
Jak pamiętam w piłce wybrałem zacznij od najniższej ligi
No to może będzie mi dane zagrać i w becie



お気に入りのスレッド
最新の投稿