Idő:

Csapataid:
Kommunikáció
Public account
  PRO Zóna
1330 kredit
Kredit vásárlás
Nyilvános oldalon tartózkodsz. Ha játszani szeretnél vagy bekapcsolódnál a beszélgetésbe, akkor be kell jelentkezned. Az új felhasználóknak regisztráció szükséges.

  Tárgy: Klagen over de Match Engine

A téma le van zárva, nem lehet hozzászólást írni.

PRO-csomag tulajdonos Hollandia Harry1972

Oh jij hebt wel begrepen wat er allemaal staat dus.


magicbie

Ik heb de moed al lang opgegeven zoals Brotherke al heeft vermeld. En de verhandelingen van Friesian vind ik vermakelijk om te lezen, vooral als ik zie welk voordeel hij met zijn kennis heeft de afgelopen anderhalf seizoen.


magicbie

Ik ben wat onervaren spelers aan het inpassen waaronder een keeper met 0% samenspel en weinig ervaring. Dus ik weet vanaf nu tenminste waarom ik verlies. Dat vind ik bevredigender dan de afgelopen 2 maanden.


Premium

ik heb ook een hele slechte seizoensstart gehad omdat ik mijn keeper begon in te passen en met 0% samenspel begon, nu zit hij al op 50% en hij is zichtbaar aan het verbeteren.


Regulus

wat Frisian schrijft, is zeker een goede basis. Ik heb een beetje onderzocht en het kwam te voorschijn, dat met een hogere aanvalwaarde ook vaker geschoten wordt. Dat zijn dana alleen kansen.
Doelpunten maken hangt weer samen met een hogere TOS-waarde.
NB en Kazan hebben daarin juist heel verschillende waarden. NB heeft aanval 54 en TOS 25 en Kazan 44 resp. 40. NB schot 812 keer en Kazan 691. De verhouding goals/schoten is, dat NB een factor van 13.05 heeft terwijl Kazan op 16,2 staat.
Som je nog de aanval en TOS op, dan heeft NB 79 en Kazan 84. Het verschil 79:84 ligt vermoedelijk aan de snelheid/kwaliteit van het training. Het lijkt me dat beide filosofieën werken?


Pinguin76


kern hier ligt meer op factoren energie, samenspel linies en welke linie tegen welke linie speelt op het moment van kansen. Keeper speelt misschien ook mee. zeker tijdens live kijken weet je dat qua team beter ben. (beterent niet sterker, maar in deze wedstrijd context beter)

mijn energie is echt niet veel minder als bij premium. heb nog 96% over. samenspel is ondertussen flink verbeterd. meestal heb ik maar 1 speler op een lijn met minder samenspel, de rest is gewoon 100. hoe weet je nu welke lijn tegen welke lijn speelt? als je dat niet weet kan je er ook niet over oordelen. ik heb gister live zitten kijken en voelde me 10x beter dan premium. eindstand 2-2. eindconclusie, bullshit!!!


brotherke23

3.15% voor 15 extra op TOS zoals jij het noemt (schieten)


panther

ik klaag niet! ondanks dat ik soms ook onterecht verlies. bv de 6-1 tegen premium!

samenspel en ervaring doen veel en de tactiek die je kiest. maar zoals ook al is onderzocht je kan met elke tactiek winnen en verliezen tegen elke tactiek.

ik denk dat er een geluk factor is vorm factor zijn ingebouwd


panther



Törölve panther által.


panther

alle lijnen spelen tegen alle lijnen! ik zou wel willen zien hoeveel minuten de spelers op het veld staan dan kan je lijnen beter inschatten maar ik schat dat lijnen 1 en 2 wat vaker spelen.


PRO-csomag tulajdonos Hollandia Harry1972

Blijf het bijzonder vinden dat mensen zich maar vaak bestolen voelen na een "onterechte" nederlaag. Er is al geroepen dat per saldo de huidige stand behoorlijk goed de teamsterktes reflecteert. Dus + en - wegstrepen en dan valt het allemaal mee.

Kijk naar elke andere competitie (bv de eredivisie) waar niet altijd de teams winnen die zogenaamd het sterkst zijn. Vorig jaar AZ kampioen, dit jaar Twente en tussendoor bv Ajax-Sparta 0-0 terwijl Ajax wel 30 kansen heeft gekregen. Wellicht kunnen we het begrip pech aan de ME toevoegen, misschien ook een flow (bv NEC twee jaar geleden).

Misschien is een hooggeplaatst team niet zo gemotiveerd om tegen de onderste te spelen. Etc etc. Ik weet het blijft een management spel waarbij dit soort elementen onpeilbaar zijn als ze er al zijn. Maar als alle uitslagen logisch en voorspelbaar zijn, volgens mij is juist dan de lol er af.

En als laatste als men ten onrechte wint dan hoor ik niemand, tuurlijk klaag je dan niet maar niemand heeft altijd alleen maar alles tegen. Overigens wil ik natuurlijk niet beweren dat de ME helemaal goed getuned is, maar onvoorspelbaarheid (tot op zekere hoogte) blijft het spel aantrekkelijk houden.

En als allerlaatste, ik sta nu bv in Hattrick op de eerste plaats na 4 speelronden, maar heb absoluut niet, volgens de stats, het beste team, maar sta er wel. Of het terecht is? Waarom niet, spelers op juiste plekken, juiste tactieken, vorm en conditie is van groot belang.

Real Madrid heeft op papier ook de beste ploeg van de wereld, maar het is geen team en heeft niets gewonnen.


Hurukan

als je naar de statistieken pagina kijkt van 1.1 dan zie je bij ploegen dat ik qua efficiency op het verzilveren van schoten nr 5 ben van de divisie. als ik dan 34 kansen krijg en schiet er maar 1, terwijl mijn aanval en schieten van een zeer goed niveau is, ja dan is het onbegrijpelijk. het samenspel van mijn 3 lijnen is 93%


schorpie


[q]Maar als alle uitslagen logisch en voorspelbaar zijn, volgens mij is juist dan de lol er af. [q]

+1


Hurukan

ach ik verkoop gewoon alvast 1 van mijn ervaren aanvallers. Maakt toch niet uit, dat is wel duidelijk


Pinguin76


voetbal en ijshockey is appels met peren vergelijken. dat gaat echt niet op. of het nu spel of sport is maakt niet uit. ik kan me dit seizoen niet echt herinneren dat ik heel erg onterecht heb gewonnen. behoudens dan de 2x dat ik in de laatste secondes het winnende doelpunt maakte maar dat was niet geheel onterecht, en mss wel terecht. trouwens had ik me laatste klaagwedstrijd ook niet verloren, maar gelijk gespeeld :P



Kedvenc témáid
Olaszország I.1
Szlovákia I.1
Bosznia-Hercegovina koga bi vi
Bosznia-Hercegovina Veliki događa...
Bosznia-Hercegovina Sastanak BH Z...
Ausztria Tennis Duel -...
Belgium financien
Belgium Vanalles
Azerbajdzsán PPM Translato...
Ausztria Facebook
Bosznia-Hercegovina Facebook
Ausztria 2. Mannschaft...
Ausztria Jerseys?
Azerbajdzsán U-17 milli ko...
Bosznia-Hercegovina Sms krediti
Szlovákia Kohutko Cup I...
Szlovákia Gold Cup
Szlovákia National Gree...
Szlovákia V.168
Szlovákia players for G...
Szlovákia Pravidla (Ad ...
Szlovákia 2 zapasy za d...
Szlovákia Ligový pohár
Szlovákia dresy a vlajk...
Szlovákia National Germ...
Szlovákia Voľby trénera...
Szlovákia DB National I...
Szlovákia PPZT:pred a p...
Szlovákia F1
Szlovákia tranfers
Ausztrália New F1 manage...
Szlovákia organizujem t...
Szlovákia transfer
Szlovákia Dresy
Szlovákia VI.188
Szlovákia VI.190
Szlovákia VI.196
Szlovákia VI.185
Szlovákia VI.184
Szlovákia VI.180
Szlovákia VI.166
Szlovákia VI.172
Szlovákia VI.168
Szlovákia VI.169
Szlovákia VI.170
Szlovákia VI.173
Szlovákia VI.164
Szlovákia VI.163
Szlovákia VI.127
Szlovákia V.85
Szlovákia VI.111
Szlovákia VI.72
Szlovákia VI.109
Szlovákia Futbalová Rep...
Szlovákia V.253
Szlovákia Slovakia Cup ...
Szlovákia VI.113
Szlovákia Esox lucius f...
Szlovákia trgu - trensf...
Szlovákia V.160
Szlovákia Klubové vlajk...
Szlovákia Vytvorenie kl...
Szlovákia V.248
Szlovákia VI.143
Szlovákia VI.146
Szlovákia V.170
Szlovákia V.232
Szlovákia Žilinska fotb...
Szlovákia V.252
Szlovákia V.255
Szlovákia V.247
Szlovákia VI.96
Szlovákia V.223
Szlovákia VI.9
Szlovákia Kto ma najvac...
Szlovákia V.230
Szlovákia V.133
Szlovákia VI.147
Szlovákia V.184
Szlovákia uspesnost str...
Szlovákia VI.126
Szlovákia VI.58
Szlovákia VI.51
Fehéroroszország "Клубная супе...
Szlovákia V.158 tipovač...
Szlovákia V.250
Szlovákia VI.80
Szlovákia mini champion...
Szlovákia V.249
Szlovákia V.229
Szlovákia V.251
Szlovákia Primera Divis...
Szlovákia Tímový web
Szlovákia VI.160
Szlovákia Friendly Matc...
Szlovákia VI.156
Szlovákia Klubovy web
Szlovákia V.127
Szlovákia Futbalova Rep...
Szlovákia Taktiky
Szlovákia Tréning hráčo...
Szlovákia SVK Repre - F...
Szlovákia VI.145
Szlovákia Stažnosti na ...
Szlovákia VI.106
Szlovákia futbal
Szlovákia Design-logo-d...
Szlovákia V.208
Szlovákia V.189
Szlovákia stadio
Szlovákia VI.149
Szlovákia VI.125
Szlovákia VI.88
Szlovákia V.176
Szlovákia SILA TÍMU
Szlovákia VI.103
Szlovákia V.148
Szlovákia super zápasy
Szlovákia Ponuky generá...
Szlovákia Slovenské Sup...
Szlovákia V.148
Szlovákia stavanie záze...
Szlovákia Tipovacia súť...
Szlovákia V.172
Szlovákia pro evolution...
Szlovákia Corgoň liga a...
Szlovákia VI.138
Szlovákia 2x zaspievaná...
Szlovákia Tvorba Loga
Szlovákia A.C.A.B. CUP
Szlovákia Najlepší stre...
Szlovákia Šlapak
Szlovákia V.201
Szlovákia VI.154
Szlovákia VI.142
Szlovákia Horna nitra C...
Szlovákia VI.148
Szlovákia VI.97
Szlovákia VI.144
Szlovákia Súťaž o 40 kr...
Szlovákia VI.112
Szlovákia MS vo Futbale...
Szlovákia kupovanie zam...
Szlovákia Hlasovanie - ...
Szlovákia V.242
Szlovákia Priatelsky du...
Szlovákia ZAPASY PRIJMA...
Szlovákia PPMliga-turna...
Szlovákia Majstrovstvá ...
Szlovákia V.178
Szlovákia IV.24 Ligové ...
Szlovákia VI.128
Szlovákia VI.54
Szlovákia Turnaj - UEFA...
Szlovákia Turnaj - Prem...
Szlovákia Liga majstrov
Szlovákia VI.110
Szlovákia V.146
Ausztrália Last Letter -...
Szlovákia V.256
Szlovákia VI.114
Szlovákia V.225
Szlovákia VI.92
Szlovákia V.246
Szlovákia V.239
Szlovákia V.237
Legfrissebb hozzászólások