
Nem rég egy érdekes statisztikát tett közzé egy cseh menedzser. Javert feljegyezte a jégkorong csapatok számát azokban az országokban, melyeknek itt a PPM-en van jégkorong válogatottjuk. Ezt még a 33. szezon elején, konkrétabban 2019 február 19.-én (33. szezon 9. napján) követte el.
Majd ugyan ezt megtette július nyolcadikán is – azaz kb. egy szezon elteltével, hogy látni lehessen, milyen ütemben fogynak, illetve gyarapodnak a jégkorong csapatok a PPM-en.
Loe artiklit


Mennyire közhelyes már, hogy van csapatunk, pedig DE. Mekkorát tud fordulni a világ egy EB szereplés után és ki gondolta volna, hogy hasonló gyorsasággal van visszaút? Pedig nem kell más csak egy rendszer ami működik, játékosok akik elhiszik magukról, hogy nyerhetnek, sőt kijuthatnak és mindezért láhatólag hajlandóak megszakadni a pályán.
Loe artiklit

Egyszer minden véget ér, így van ez a térdeplő sorozattal is. Aki nem tudná végül szavazással került eldöntésre, hogy ki nyerje a Főtérdeplő és mindenkori Lúzer Júzer címeket.
Loe artiklit

Ahogy már beharangoztam, következik egy Iván-indexes kibeszélő-show. A tanú című kúltfilmből elhíresült mondathoz hasonlóan itt is az az érzésem támadt, hogy az ítélet megelőzte a vallomást. Így hát a leginkább érintett menedzserek megszólításra kerültek és nagy örömömre sokan gondolták úgy, hogy hangot adnak véleményüknek.
Loe artiklit

Sokszor fordul elő az életben, hogy azt gondoljuk valami fekete vagy épp fehér. És valójában amikor jobban megnézzük a legritkább esetben sikerül ilyen pontosan elhatárolni. Mert, hogy halvány vagy épp sötét, de többnyire igazából szürke. Amikor belevágtam ebbe a Főtérdeplő projektbe biztos voltam benne, hogy a végén majd kistatisztikázom. De hát a képletek is elég szűrkék, miért épp a végeredmény lenne fekete vagy fehér. Így most Hozzátok fordulok segítségért!
Loe artiklit

A térdeplő cikkek alapvető koncepciója, hogy próbáljuk kimutatni a játék Ivánnak nevezett faktorát. Az erre megalkotott képlet a saját és ellenfeleink lövéseinek számát ( pontosabban arányát ) vette figyelembe és az ez alapján kialakított erősorrendet hasonlította össze a bajnokságok végső sorrendjével. Az elgondolás alapja, ha a lövésarányhoz képest elől végez valaki, akkor a „billegő” mérkőzésekből a rendszer sokat adott neki. Az eredmény elég megosztóra sikeredett, ahogy látom néhányan hisznek benne, néhányan egyáltalán nem. Magam részéről azt gondolom, hogy egy-egy szezon értékelése torzíthat, de tendenciák követésére alkalmas a képlet.
Loe artiklit
Toimetajad
Kategooriad