Runda 6:
A
AHC Bucovina Suceava FC Bârlad Black Roses 11*40
HC Steaua HC JUVENTUR MS 34*55
Olimpic Petrosani Faitonul Crocodilu' 46*43
B
Akela Valencia Club 40*62
U Cluj HC Banatim 35*27
Macaita Székelyudvarhelyi KC 28*52
C
Valseb Corvinul Hunedoara 38*36
Tomis Constanta Oituz Tg-Ocna 33*55
Village Superstars HC Luxtene Targoviste 46*35
D
LUPII GALBENI HMC Madalin 36*56
HCM Liverpool Porto HC CONSTANTA 35*31
Semper Idem Hc Sporting FF 37*25
E
Constanţa Admirals Trancanici 27*32
HC.Muresul Tg-Mures Carnage 26*44
H.C.Ciutaci Gashka nebuna 24*37
F
Speedster HC Handball X-Men 34*56
Donaris HC Csíki Ördögök KC 27*33
T.A.T.Team HC Xander 58*19
Seleccionar país: | Rumanía |
Runda 7:
A
Olimpic Petrosani AHC Bucovina Suceava 48-18
Faitonul Crocodilu' HC Steaua 35-54
HC JUVENTUR MS FC Bârlad Black Roses 31-41
B
Macaita Akela 26-38
Székelyudvarhelyi KC U Cluj 39-56
HC Banatim Valencia Club 57-39
C
Village Superstars Valseb 32-54
HC Luxtene Targoviste Tomis Constanta 37-32
Oituz Tg-Ocna Corvinul Hunedoara 34-44
D
Semper Idem LUPII GALBENI 33-43
Hc Sporting FF HCM Liverpool Porto 49-44
HC CONSTANTA HMC Madalin 37-35
E
H.C.Ciutaci Constanţa Admirals 25-30
Gashka nebuna HC.Muresul Tg-Mures 22-24
Carnage Trancanici 39-24
F
T.A.T.Team Speedster HC 35-9
HC Xander Donaris HC 33-14
Csíki Ördögök KC Handball X-Men 27-38
A
Olimpic Petrosani AHC Bucovina Suceava 48-18
Faitonul Crocodilu' HC Steaua 35-54
HC JUVENTUR MS FC Bârlad Black Roses 31-41
B
Macaita Akela 26-38
Székelyudvarhelyi KC U Cluj 39-56
HC Banatim Valencia Club 57-39
C
Village Superstars Valseb 32-54
HC Luxtene Targoviste Tomis Constanta 37-32
Oituz Tg-Ocna Corvinul Hunedoara 34-44
D
Semper Idem LUPII GALBENI 33-43
Hc Sporting FF HCM Liverpool Porto 49-44
HC CONSTANTA HMC Madalin 37-35
E
H.C.Ciutaci Constanţa Admirals 25-30
Gashka nebuna HC.Muresul Tg-Mures 22-24
Carnage Trancanici 39-24
F
T.A.T.Team Speedster HC 35-9
HC Xander Donaris HC 33-14
Csíki Ördögök KC Handball X-Men 27-38
REZULTATE COMPLETE RETUR - FAZA 2
A
R1
AHC Bucovina Suceava FC Bârlad Black Roses 11*40
HC Steaua HC JUVENTUR MS 34*55
Olimpic Petrosani Faitonul Crocodilu' 46*43
R2
Olimpic Petrosani AHC Bucovina Suceava 48-18
Faitonul Crocodilu' HC Steaua 35-54
HC JUVENTUR MS FC Bârlad Black Roses 31-41
R3
AHC Bucovina Suceava HC JUVENTUR MS 33-38
FC Bârlad Black Roses Faitonul Crocodilu' 49-44
HC Steaua Olimpic Petrosani 33-45
R4
HC Steaua AHC Bucovina Suceava 42-13
Olimpic Petrosani FC Bârlad Black Roses 49-52
Faitonul Crocodilu' HC JUVENTUR MS 36-38
R5
AHC Bucovina Suceava Faitonul Crocodilu' 43-51
HC JUVENTUR MS Olimpic Petrosani 49-43
FC Bârlad Black Roses HC Steaua 46-42
B
R1
Akela Valencia Club 40*62
U Cluj HC Banatim 35*27
Macaita Székelyudvarhelyi KC 28*52
R2
Macaita Akela 26-38
Székelyudvarhelyi KC U Cluj 39-56
HC Banatim Valencia Club 57-39
R3
Akela HC Banatim 36-32
Valencia Club Székelyudvarhelyi KC 45-38
U Cluj Macaita 26-30
R4
U Cluj Akela 33-48
Macaita Valencia Club 27-35
Székelyudvarhelyi KC HC Banatim 36-25
R5
Akela Székelyudvarhelyi KC 42-37
HC Banatim Macaita 32-41
Valencia Club U Cluj 42-31
C
R1
Valseb Corvinul Hunedoara 38*36
Tomis Constanta Oituz Tg-Ocna 33*55
Village Superstars HC Luxtene Targoviste 46*35
R2
Village Superstars Valseb 32-54
HC Luxtene Targoviste Tomis Constanta 37-32
Oituz Tg-Ocna Corvinul Hunedoara 34-44
R3
Valseb Oituz Tg-Ocna 18-35
Corvinul Hunedoara HC Luxtene Targoviste 44-52
Tomis Constanta Village Superstars 44-28
R4
Tomis Constanta Valseb 24-36
Village Superstars Corvinul Hunedoara 46-38
HC Luxtene Targoviste Oituz Tg-Ocna 30-29
R5
Valseb HC Luxtene Targoviste 22-36
Oituz Tg-Ocna Village Superstars 42-50
Corvinul Hunedoara Tomis Constanta 43-23
D
R1
LUPII GALBENI HMC Madalin 36*56
HCM Liverpool Porto HC CONSTANTA 35*31
Semper Idem Hc Sporting FF 37*25
R2
Semper Idem LUPII GALBENI 33-43
Hc Sporting FF HCM Liverpool Porto 49-44
HC CONSTANTA HMC Madalin 37-35
R3
LUPII GALBENI HC CONSTANTA 28-41
HMC Madalin Hc Sporting FF 33-44
HCM Liverpool Porto Semper Idem 46-31
R4
HCM Liverpool Porto LUPII GALBENI 20-40
Semper Idem HMC Madalin 38-32
Hc Sporting FF HC CONSTANTA 29-36
R5
LUPII GALBENI Hc Sporting FF 23-52
HC CONSTANTA Semper Idem 40-40
HMC Madalin HCM Liverpool Porto 57-16
E
R1
Constanţa Admirals Trancanici 27*32
HC.Muresul Tg-Mures Carnage 26*44
H.C.Ciutaci Gashka nebuna 24*37
R2
H.C.Ciutaci Constanţa Admirals 25-30
Gashka nebuna HC.Muresul Tg-Mures 22-24
Carnage Trancanici 39-24
R3
Constanţa Admirals Carnage 54-40
Trancanici Gashka nebuna 48-33
HC.Muresul Tg-Mures H.C.Ciutaci 36-19
R4
HC.Muresul Tg-Mures Constanţa Admirals 30-28
H.C.Ciutaci Trancanici 25-35
Gashka nebuna Carnage 47-47
R5
Constanţa Admirals Gashka nebuna 43-40
Carnage H.C.Ciutaci 39-25
Trancanici HC.Muresul Tg-Mures 45-31
F
R1
Speedster HC Handball X-Men 34*56
Donaris HC Csíki Ördögök KC 27*33
T.A.T.Team HC Xander 58*19
R2
T.A.T.Team Speedster HC 35-9
HC Xander Donaris HC 33-14
Csíki Ördögök KC Handball X-Men 27-38
R3
Speedster HC Csíki Ördögök KC 28-39
Handball X-Men HC Xander 32-31
Donaris HC T.A.T.Team 43-34
R4
Donaris HC Speedster HC 19-21
T.A.T.Team Handball X-Men 43-37
HC Xander Csíki Ördögök KC 35-39
R5
Speedster HC HC Xander 41-38
Csíki Ördögök KC T.A.T.Team 34-35
Handball X-Men Donaris HC 46-46
A
R1
AHC Bucovina Suceava FC Bârlad Black Roses 11*40
HC Steaua HC JUVENTUR MS 34*55
Olimpic Petrosani Faitonul Crocodilu' 46*43
R2
Olimpic Petrosani AHC Bucovina Suceava 48-18
Faitonul Crocodilu' HC Steaua 35-54
HC JUVENTUR MS FC Bârlad Black Roses 31-41
R3
AHC Bucovina Suceava HC JUVENTUR MS 33-38
FC Bârlad Black Roses Faitonul Crocodilu' 49-44
HC Steaua Olimpic Petrosani 33-45
R4
HC Steaua AHC Bucovina Suceava 42-13
Olimpic Petrosani FC Bârlad Black Roses 49-52
Faitonul Crocodilu' HC JUVENTUR MS 36-38
R5
AHC Bucovina Suceava Faitonul Crocodilu' 43-51
HC JUVENTUR MS Olimpic Petrosani 49-43
FC Bârlad Black Roses HC Steaua 46-42
B
R1
Akela Valencia Club 40*62
U Cluj HC Banatim 35*27
Macaita Székelyudvarhelyi KC 28*52
R2
Macaita Akela 26-38
Székelyudvarhelyi KC U Cluj 39-56
HC Banatim Valencia Club 57-39
R3
Akela HC Banatim 36-32
Valencia Club Székelyudvarhelyi KC 45-38
U Cluj Macaita 26-30
R4
U Cluj Akela 33-48
Macaita Valencia Club 27-35
Székelyudvarhelyi KC HC Banatim 36-25
R5
Akela Székelyudvarhelyi KC 42-37
HC Banatim Macaita 32-41
Valencia Club U Cluj 42-31
C
R1
Valseb Corvinul Hunedoara 38*36
Tomis Constanta Oituz Tg-Ocna 33*55
Village Superstars HC Luxtene Targoviste 46*35
R2
Village Superstars Valseb 32-54
HC Luxtene Targoviste Tomis Constanta 37-32
Oituz Tg-Ocna Corvinul Hunedoara 34-44
R3
Valseb Oituz Tg-Ocna 18-35
Corvinul Hunedoara HC Luxtene Targoviste 44-52
Tomis Constanta Village Superstars 44-28
R4
Tomis Constanta Valseb 24-36
Village Superstars Corvinul Hunedoara 46-38
HC Luxtene Targoviste Oituz Tg-Ocna 30-29
R5
Valseb HC Luxtene Targoviste 22-36
Oituz Tg-Ocna Village Superstars 42-50
Corvinul Hunedoara Tomis Constanta 43-23
D
R1
LUPII GALBENI HMC Madalin 36*56
HCM Liverpool Porto HC CONSTANTA 35*31
Semper Idem Hc Sporting FF 37*25
R2
Semper Idem LUPII GALBENI 33-43
Hc Sporting FF HCM Liverpool Porto 49-44
HC CONSTANTA HMC Madalin 37-35
R3
LUPII GALBENI HC CONSTANTA 28-41
HMC Madalin Hc Sporting FF 33-44
HCM Liverpool Porto Semper Idem 46-31
R4
HCM Liverpool Porto LUPII GALBENI 20-40
Semper Idem HMC Madalin 38-32
Hc Sporting FF HC CONSTANTA 29-36
R5
LUPII GALBENI Hc Sporting FF 23-52
HC CONSTANTA Semper Idem 40-40
HMC Madalin HCM Liverpool Porto 57-16
E
R1
Constanţa Admirals Trancanici 27*32
HC.Muresul Tg-Mures Carnage 26*44
H.C.Ciutaci Gashka nebuna 24*37
R2
H.C.Ciutaci Constanţa Admirals 25-30
Gashka nebuna HC.Muresul Tg-Mures 22-24
Carnage Trancanici 39-24
R3
Constanţa Admirals Carnage 54-40
Trancanici Gashka nebuna 48-33
HC.Muresul Tg-Mures H.C.Ciutaci 36-19
R4
HC.Muresul Tg-Mures Constanţa Admirals 30-28
H.C.Ciutaci Trancanici 25-35
Gashka nebuna Carnage 47-47
R5
Constanţa Admirals Gashka nebuna 43-40
Carnage H.C.Ciutaci 39-25
Trancanici HC.Muresul Tg-Mures 45-31
F
R1
Speedster HC Handball X-Men 34*56
Donaris HC Csíki Ördögök KC 27*33
T.A.T.Team HC Xander 58*19
R2
T.A.T.Team Speedster HC 35-9
HC Xander Donaris HC 33-14
Csíki Ördögök KC Handball X-Men 27-38
R3
Speedster HC Csíki Ördögök KC 28-39
Handball X-Men HC Xander 32-31
Donaris HC T.A.T.Team 43-34
R4
Donaris HC Speedster HC 19-21
T.A.T.Team Handball X-Men 43-37
HC Xander Csíki Ördögök KC 35-39
R5
Speedster HC HC Xander 41-38
Csíki Ördögök KC T.A.T.Team 34-35
Handball X-Men Donaris HC 46-46
CLASAMENTE FINALE - FAZA 2
A
FC Bârlad Black Roses 18
HC JUVENTUR MS 12
Olimpic Petrosani 12
Faitonul Crocodilu' 8
HC Steaua 8
AHC Bucovina Suceava 2
B
Akela 17
Valencia Club 12
U Cluj 11
Székelyudvarhelyi KC 10
HC Banatim 6
Macaita 4
C
Valseb 13
Corvinul Hunedoara 12
HC Luxtene Targoviste 11
Tomis Constanta 10
Village Superstars 8
Oituz Tg-Ocna 6
D
HC CONSTANTA 16
Hc Sporting FF 12
Semper Idem 12
HMC Madalin 10
HCM Liverpool Porto 6
LUPII GALBENI 4
E
Carnage 15
Constanţa Admirals 14
Trancanici 12
HC.Muresul Tg-Mures 12
Gashka nebuna 5
H.C.Ciutaci 2
F
T.A.T.Team 16
HC Xander 10
Handball X-Men 9
Donaris HC 9
Csíki Ördögök KC 8
Speedster HC 8
A
FC Bârlad Black Roses 18
HC JUVENTUR MS 12
Olimpic Petrosani 12
Faitonul Crocodilu' 8
HC Steaua 8
AHC Bucovina Suceava 2
B
Akela 17
Valencia Club 12
U Cluj 11
Székelyudvarhelyi KC 10
HC Banatim 6
Macaita 4
C
Valseb 13
Corvinul Hunedoara 12
HC Luxtene Targoviste 11
Tomis Constanta 10
Village Superstars 8
Oituz Tg-Ocna 6
D
HC CONSTANTA 16
Hc Sporting FF 12
Semper Idem 12
HMC Madalin 10
HCM Liverpool Porto 6
LUPII GALBENI 4
E
Carnage 15
Constanţa Admirals 14
Trancanici 12
HC.Muresul Tg-Mures 12
Gashka nebuna 5
H.C.Ciutaci 2
F
T.A.T.Team 16
HC Xander 10
Handball X-Men 9
Donaris HC 9
Csíki Ördögök KC 8
Speedster HC 8
Pentru stabilirea echipelor calificate la redistribuire au fost necesare mai multe departajări, astfel:
- în grupa F, Speedster a ocupat locul 5 datorită numărului mai mic de bonusuri decisive primite, în comparație cu Csiki.
- ulterior, clasamentul în 4 rezultat a dus la eliminarea directă a celor de la Faitonul, „beneficiari” ai unui bonus în plus față de adversari.
- a rezultat un nou clasament, în 3, cu ultimul criteriu impus, golaveraj, din care a ieșit învingătoare HC Steaua (-18), echipă care continuă astfel drumul către credite. Village (-55) și Speedster (-88) au părăsit PPM Virtual.
- în grupa F, Speedster a ocupat locul 5 datorită numărului mai mic de bonusuri decisive primite, în comparație cu Csiki.
- ulterior, clasamentul în 4 rezultat a dus la eliminarea directă a celor de la Faitonul, „beneficiari” ai unui bonus în plus față de adversari.
- a rezultat un nou clasament, în 3, cu ultimul criteriu impus, golaveraj, din care a ieșit învingătoare HC Steaua (-18), echipă care continuă astfel drumul către credite. Village (-55) și Speedster (-88) au părăsit PPM Virtual.
FAZA 3: REZULTATE/PROGRAM
A
1
FC Bârlad Black Roses HC Steaua 44-49
HC JUVENTUR MS HC Luxtene Targoviste 34-46
Olimpic Petrosani U Cluj 38-32
2
HC Steaua U Cluj 29-38
HC Luxtene Targoviste Olimpic Petrosani 34-30
FC Bârlad Black Roses HC JUVENTUR MS 46-35
3
HC JUVENTUR MS HC Steaua 35-38
Olimpic Petrosani FC Bârlad Black Roses 34-40
U Cluj HC Luxtene Targoviste 36-38
4
HC Steaua HC Luxtene Targoviste
FC Bârlad Black Roses U Cluj
HC JUVENTUR MS Olimpic Petrosani
5
Olimpic Petrosani HC Steaua
U Cluj HC JUVENTUR MS
HC Luxtene Targoviste FC Bârlad Black Roses
B
Akela Speedster HC 37-16
Valseb Székelyudvarhelyi KC 33-41
Valencia Club HC.Muresul Tg-Mures 43-9
Donaris HC HC.Muresul Tg-Mures 20-26
Székelyudvarhelyi KC Valencia Club 45-39
Akela Valseb 32-24
Valseb Donaris HC 35-14
Valencia Club Akela 46-41
HC.Muresul Tg-Mures Székelyudvarhelyi KC 13-17
Donaris HC Székelyudvarhelyi KC
Akela HC.Muresul Tg-Mures
Valseb Valencia Club
Valencia Club Donaris HC
HC.Muresul Tg-Mures Valseb
Székelyudvarhelyi KC Akela
C
HC CONSTANTA Handball X-Men 33-49
Constanţa Admirals Tomis Constanta 40-26
Corvinul Hunedoara Trancanici 54-49
Handball X-Men Trancanici 34-45
Tomis Constanta Corvinul Hunedoara 26-44
HC CONSTANTA Constanţa Admirals 58-52
Constanţa Admirals Handball X-Men 49-21
Corvinul Hunedoara HC CONSTANTA 45-39
Trancanici Tomis Constanta 46-34
Handball X-Men Tomis Constanta
HC CONSTANTA Trancanici
Constanţa Admirals Corvinul Hunedoara
Corvinul Hunedoara Handball X-Men
Trancanici Constanţa Admirals
Tomis Constanta HC CONSTANTA
D
T.A.T.Team HC Xander 39-35
Carnage HMC Madalin 40-32
Hc Sporting FF Semper Idem 29-29
HC Xander Semper Idem 43-29
HMC Madalin Hc Sporting FF 35-32
T.A.T.Team Carnage 36-33
Carnage HC Xander 33-31
Hc Sporting FF T.A.T.Team 29-50
Semper Idem HMC Madalin 30-39
HC Xander HMC Madalin
T.A.T.Team Semper Idem
Carnage Hc Sporting FF
Hc Sporting FF
Semper Idem Carnage
HMC Madalin T.A.T.Team
A
1
FC Bârlad Black Roses HC Steaua 44-49
HC JUVENTUR MS HC Luxtene Targoviste 34-46
Olimpic Petrosani U Cluj 38-32
2
HC Steaua U Cluj 29-38
HC Luxtene Targoviste Olimpic Petrosani 34-30
FC Bârlad Black Roses HC JUVENTUR MS 46-35
3
HC JUVENTUR MS HC Steaua 35-38
Olimpic Petrosani FC Bârlad Black Roses 34-40
U Cluj HC Luxtene Targoviste 36-38
4
HC Steaua HC Luxtene Targoviste
FC Bârlad Black Roses U Cluj
HC JUVENTUR MS Olimpic Petrosani
5
Olimpic Petrosani HC Steaua
U Cluj HC JUVENTUR MS
HC Luxtene Targoviste FC Bârlad Black Roses
B
Akela Speedster HC 37-16
Valseb Székelyudvarhelyi KC 33-41
Valencia Club HC.Muresul Tg-Mures 43-9
Donaris HC HC.Muresul Tg-Mures 20-26
Székelyudvarhelyi KC Valencia Club 45-39
Akela Valseb 32-24
Valseb Donaris HC 35-14
Valencia Club Akela 46-41
HC.Muresul Tg-Mures Székelyudvarhelyi KC 13-17
Donaris HC Székelyudvarhelyi KC
Akela HC.Muresul Tg-Mures
Valseb Valencia Club
Valencia Club Donaris HC
HC.Muresul Tg-Mures Valseb
Székelyudvarhelyi KC Akela
C
HC CONSTANTA Handball X-Men 33-49
Constanţa Admirals Tomis Constanta 40-26
Corvinul Hunedoara Trancanici 54-49
Handball X-Men Trancanici 34-45
Tomis Constanta Corvinul Hunedoara 26-44
HC CONSTANTA Constanţa Admirals 58-52
Constanţa Admirals Handball X-Men 49-21
Corvinul Hunedoara HC CONSTANTA 45-39
Trancanici Tomis Constanta 46-34
Handball X-Men Tomis Constanta
HC CONSTANTA Trancanici
Constanţa Admirals Corvinul Hunedoara
Corvinul Hunedoara Handball X-Men
Trancanici Constanţa Admirals
Tomis Constanta HC CONSTANTA
D
T.A.T.Team HC Xander 39-35
Carnage HMC Madalin 40-32
Hc Sporting FF Semper Idem 29-29
HC Xander Semper Idem 43-29
HMC Madalin Hc Sporting FF 35-32
T.A.T.Team Carnage 36-33
Carnage HC Xander 33-31
Hc Sporting FF T.A.T.Team 29-50
Semper Idem HMC Madalin 30-39
HC Xander HMC Madalin
T.A.T.Team Semper Idem
Carnage Hc Sporting FF
Hc Sporting FF
Semper Idem Carnage
HMC Madalin T.A.T.Team
Faza 3 - Runda 4:
A
HC Steaua HC Luxtene Targoviste 35-31
FC Bârlad Black Roses U Cluj 44-50
HC JUVENTUR MS Olimpic Petrosani 36-39
B
Donaris HC Székelyudvarhelyi KC 48-44
Akela HC.Muresul Tg-Mures 36-18
Valseb Valencia Club 40-40
C
Handball X-Men Tomis Constanta 26-49
HC CONSTANTA Trancanici 36-43
Constanţa Admirals Corvinul Hunedoara 49-62
D
HC Xander HMC Madalin 41-48
T.A.T.Team Semper Idem 35-36
Carnage Hc Sporting FF 42-31
A
HC Steaua HC Luxtene Targoviste 35-31
FC Bârlad Black Roses U Cluj 44-50
HC JUVENTUR MS Olimpic Petrosani 36-39
B
Donaris HC Székelyudvarhelyi KC 48-44
Akela HC.Muresul Tg-Mures 36-18
Valseb Valencia Club 40-40
C
Handball X-Men Tomis Constanta 26-49
HC CONSTANTA Trancanici 36-43
Constanţa Admirals Corvinul Hunedoara 49-62
D
HC Xander HMC Madalin 41-48
T.A.T.Team Semper Idem 35-36
Carnage Hc Sporting FF 42-31
Primele 3 clasate, direct, și cele mai bune 6 echipe de pe locurile 4-5! (m-am amețit )
Ulterior, trec de grupă primele 3 și cele mai bune 3 echipe de pe locurile 4-5, iar câștigătoare celor două grupe de 6 rezultate, vor juca finala, în dublă-manșă!
Rezultatele rundei 5:
A
Olimpic Petrosani HC Steaua 30-30
U Cluj HC JUVENTUR MS 28-35
HC Luxtene Targoviste FC Bârlad Black Roses 37-48
B
Valencia Club Donaris HC 43-52
HC.Muresul Tg-Mures Valseb 44-33
Székelyudvarhelyi KC Akela 52-35
C
Corvinul Hunedoara Handball X-Men 50-24
Trancanici Constanţa Admirals 35-47
Tomis Constanta HC CONSTANTA 47-55
D
Hc Sporting FF HC Xander 33-41
Semper Idem Carnage 46-48
HMC Madalin T.A.T.Team 41-35
A
Olimpic Petrosani HC Steaua 30-30
U Cluj HC JUVENTUR MS 28-35
HC Luxtene Targoviste FC Bârlad Black Roses 37-48
B
Valencia Club Donaris HC 43-52
HC.Muresul Tg-Mures Valseb 44-33
Székelyudvarhelyi KC Akela 52-35
C
Corvinul Hunedoara Handball X-Men 50-24
Trancanici Constanţa Admirals 35-47
Tomis Constanta HC CONSTANTA 47-55
D
Hc Sporting FF HC Xander 33-41
Semper Idem Carnage 46-48
HMC Madalin T.A.T.Team 41-35
Și clasamentele, după tur:
A
HC Steaua 7
FC Bârlad Black Roses 6
HC Luxtene Targoviste 6
Olimpic Petrosani 5
U Cluj 4
HC JUVENTUR MS 2
B
Székelyudvarhelyi KC 8
Akela 6
Valencia Club 5
HC.Muresul Tg-Mures 4
Donaris HC 4
Valseb 3
C
Corvinul Hunedoara 10
Constanţa Admirals 6
Trancanici 6
HC CONSTANTA 4
Tomis Constanta 2
Handball X-Men 2
D
Carnage 8
HMC Madalin 8
T.A.T.Team 6
HC Xander 4
Semper Idem 3
Hc Sporting FF 1
A
HC Steaua 7
FC Bârlad Black Roses 6
HC Luxtene Targoviste 6
Olimpic Petrosani 5
U Cluj 4
HC JUVENTUR MS 2
B
Székelyudvarhelyi KC 8
Akela 6
Valencia Club 5
HC.Muresul Tg-Mures 4
Donaris HC 4
Valseb 3
C
Corvinul Hunedoara 10
Constanţa Admirals 6
Trancanici 6
HC CONSTANTA 4
Tomis Constanta 2
Handball X-Men 2
D
Carnage 8
HMC Madalin 8
T.A.T.Team 6
HC Xander 4
Semper Idem 3
Hc Sporting FF 1
Rezultate runda 1 și runda 2 (retur):
A
Donaris HC Akela 41-38
Székelyudvarhelyi KC Valseb 46-39
HC.Muresul Tg-Mures Valencia Club 42-54
HC.Muresul Tg-Mures Donaris HC 40-39
Valencia Club Székelyudvarhelyi KC 59-46
Valseb Akela 36-38
B
Handball X-Men HC CONSTANTA 24-37
Tomis Constanta Constanţa Admirals 44-40
Trancanici Corvinul Hunedoara 51-48
Trancanici Handball X-Men 49-39
Corvinul Hunedoara Tomis Constanta 43-42
Constanţa Admirals HC CONSTANTA 37-49
D
HC Xander T.A.T.Team 54-60
HMC Madalin Carnage 45-38
Semper Idem Hc Sporting FF 49-40
Semper Idem HC Xander 47-45
Hc Sporting FF HMC Madalin 26-41
Carnage T.A.T.Team 64-49
A
Donaris HC Akela 41-38
Székelyudvarhelyi KC Valseb 46-39
HC.Muresul Tg-Mures Valencia Club 42-54
HC.Muresul Tg-Mures Donaris HC 40-39
Valencia Club Székelyudvarhelyi KC 59-46
Valseb Akela 36-38
B
Handball X-Men HC CONSTANTA 24-37
Tomis Constanta Constanţa Admirals 44-40
Trancanici Corvinul Hunedoara 51-48
Trancanici Handball X-Men 49-39
Corvinul Hunedoara Tomis Constanta 43-42
Constanţa Admirals HC CONSTANTA 37-49
D
HC Xander T.A.T.Team 54-60
HMC Madalin Carnage 45-38
Semper Idem Hc Sporting FF 49-40
Semper Idem HC Xander 47-45
Hc Sporting FF HMC Madalin 26-41
Carnage T.A.T.Team 64-49
Faza 3/Rezultate, Clasamente:
A
HC Steaua HC JUVENTUR MS 49-34
FC Bârlad Black Roses Olimpic Petrosani 30-38
HC Luxtene Targoviste U Cluj 55-41
HC Luxtene Targoviste HC Steaua 28-34
U Cluj FC Bârlad Black Roses 41-21
Olimpic Petrosani HC JUVENTUR MS 44-44
HC Steaua Olimpic Petrosani 54-45
HC JUVENTUR MS U Cluj 34-35
FC Bârlad Black Roses HC Luxtene Targoviste 28-29
CLS
HC Steaua 15
Olimpic Petrosani 12
FC Bârlad Black Roses 10
HC Luxtene Targoviste 10
U Cluj 8
HC JUVENTUR MS 5
B
Donaris HC Valseb 47-47
Akela Valencia Club 53-37
Székelyudvarhelyi KC HC.Muresul Tg-Mures 25-39
Székelyudvarhelyi KC Donaris HC 46-33
HC.Muresul Tg-Mures Akela 15-32
Valencia Club Valseb 59-42
Donaris HC Valencia Club 14-38
Valseb HC.Muresul Tg-Mures 50-26
Akela Székelyudvarhelyi KC 42-35
CLS
Akela 14
Valencia Club 13
Székelyudvarhelyi KC 12
HC.Muresul Tg-Mures 8
Donaris HC 7
Valseb 6
C
Handball X-Men Constanţa Admirals 36-46
HC CONSTANTA Corvinul Hunedoara 39-35
Tomis Constanta Trancanici 46-29
Tomis Constanta Handball X-Men 37-49
Trancanici HC CONSTANTA 26-44
Corvinul Hunedoara Constanţa Admirals 42-26
Handball X-Men Corvinul Hunedoara 38-36
Constanţa Admirals Trancanici 23-26
HC CONSTANTA Tomis Constanta 33-38
CLS
Corvinul Hunedoara 14
Trancanici 12
HC CONSTANTA 12
Constanţa Admirals 8
Tomis Constanta 8
Handball X-Men 6
D
HC Xander Carnage 50-43
T.A.T.Team Hc Sporting FF 42-51
HMC Madalin Semper Idem 41-41
HMC Madalin HC Xander 52-21
Semper Idem T.A.T.Team 42-38
Hc Sporting FF Carnage 37-33
HC Xander Hc Sporting FF 31-42
Carnage Semper Idem 41-48
T.A.T.Team HMC Madalin 33-33
CLS
HMC Madalin 16
Semper Idem 12
Carnage 10
T.A.T.Team 9
Hc Sporting FF 7
HC Xander 6
Au promovat în runda următoare primele 4 clasate și cele mai bune 3 ocupante ale locului 5 pentru că formația FC Bârlad Black Roses a devenit inactivă și ocupa loc calificant.
Și în această rundă am avut departajare, câștigată de Hc Sporting FF în detrimentul lui Donaris HC.
A
HC Steaua HC JUVENTUR MS 49-34
FC Bârlad Black Roses Olimpic Petrosani 30-38
HC Luxtene Targoviste U Cluj 55-41
HC Luxtene Targoviste HC Steaua 28-34
U Cluj FC Bârlad Black Roses 41-21
Olimpic Petrosani HC JUVENTUR MS 44-44
HC Steaua Olimpic Petrosani 54-45
HC JUVENTUR MS U Cluj 34-35
FC Bârlad Black Roses HC Luxtene Targoviste 28-29
CLS
HC Steaua 15
Olimpic Petrosani 12
FC Bârlad Black Roses 10
HC Luxtene Targoviste 10
U Cluj 8
HC JUVENTUR MS 5
B
Donaris HC Valseb 47-47
Akela Valencia Club 53-37
Székelyudvarhelyi KC HC.Muresul Tg-Mures 25-39
Székelyudvarhelyi KC Donaris HC 46-33
HC.Muresul Tg-Mures Akela 15-32
Valencia Club Valseb 59-42
Donaris HC Valencia Club 14-38
Valseb HC.Muresul Tg-Mures 50-26
Akela Székelyudvarhelyi KC 42-35
CLS
Akela 14
Valencia Club 13
Székelyudvarhelyi KC 12
HC.Muresul Tg-Mures 8
Donaris HC 7
Valseb 6
C
Handball X-Men Constanţa Admirals 36-46
HC CONSTANTA Corvinul Hunedoara 39-35
Tomis Constanta Trancanici 46-29
Tomis Constanta Handball X-Men 37-49
Trancanici HC CONSTANTA 26-44
Corvinul Hunedoara Constanţa Admirals 42-26
Handball X-Men Corvinul Hunedoara 38-36
Constanţa Admirals Trancanici 23-26
HC CONSTANTA Tomis Constanta 33-38
CLS
Corvinul Hunedoara 14
Trancanici 12
HC CONSTANTA 12
Constanţa Admirals 8
Tomis Constanta 8
Handball X-Men 6
D
HC Xander Carnage 50-43
T.A.T.Team Hc Sporting FF 42-51
HMC Madalin Semper Idem 41-41
HMC Madalin HC Xander 52-21
Semper Idem T.A.T.Team 42-38
Hc Sporting FF Carnage 37-33
HC Xander Hc Sporting FF 31-42
Carnage Semper Idem 41-48
T.A.T.Team HMC Madalin 33-33
CLS
HMC Madalin 16
Semper Idem 12
Carnage 10
T.A.T.Team 9
Hc Sporting FF 7
HC Xander 6
Au promovat în runda următoare primele 4 clasate și cele mai bune 3 ocupante ale locului 5 pentru că formația FC Bârlad Black Roses a devenit inactivă și ocupa loc calificant.
Și în această rundă am avut departajare, câștigată de Hc Sporting FF în detrimentul lui Donaris HC.
Temas favoritos
Ultimos comentarios