Seleccionar país: |
![]() |
Eslovenia |
A kdo slučajno ve, zakaj je ta edina druga liga, kjer avtomatično obstane prvih 16 ekip, ne samo prvih 14, kot je v vseh drugih drugih ligah?
nisi dobro pogledu 2.1 in 2.2 jih 16 obstane, 2.3 in 2.4 pa 18. bi reku da je premalo kvalitetnih ekip in je bolj pošteno, da so močne ekipe v višji ligi, kot pa kontra.
To vprašanje sem postavil začetek maja, ko je bila v teku še prejšnja, 13. sezona. Zdaj na začetku 14. pa je prišlo do razvrščanja ekip in zdaj se je vse premešalo in je spet vse različno.
V klubu bo prišlo do spremembe formacije postavitve igralcev pa me zanima, če je kdo pripravljen za tega desnega krilnega napadalca odšteti 50. miljončkov. Drugače ga bom prelevil v centralnega napadalca, samo mi ga je škoda pretransformirat če bi komu v kak sisem pasal. Če koga zanima gre jutri na trg.
http://shrani.si/f/Y/aE/34SDKnpq/kosior.jpg
http://shrani.si/f/Y/aE/34SDKnpq/kosior.jpg
probaj srečo na trgu,
vse kar lahko izgubiš je 5M
vse kar lahko izgubiš je 5M
Hehe, tud slepa kura zrno najde, sam tale zmaga dvojno šteje ker sva oba igrala na običajno.
Hja, največja nočna mora, nobenega igralca z A nisem našel, pa prvi nabor, če mi kdo zaupa od ekip enga A ko so nižje na naboru mu vrnem na naslednjem naboru uslugo.
A ni tako, da če maš slabe skile ogledovanja pri managerjih, da nekako ne pokaže realno ko si ogledaš igralca? Jaz sem imel sicer enega Aja ogledanega prejšnji draft, pa ni bil bohvekaj ob koncu. Tudi AVQ je krepko pod 80.
Temas favoritos
Ultimos comentarios