38. forduló:
Góltipp:
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1)
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2)
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4)
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1)
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1)
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1)
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1)
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2)
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2)
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2)
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2)
12. Laurel & Hardy (16) - [soccer_team=140730](10) (II.4)
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4)
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2)
15. Pomáz (7) - Hbajszi (3) (III.13)
Seleccionar país: | Hungría |
Fútbol
-
Hungría
-
[Játék] Tippeljetek! Foci-totó; Vajon 1, talán X vagy 2 ? - szabályzat az 5. oldalon
38. forduló:
Góltipp:
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) (2-1) 1
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) (0-2) 2
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) (3-1) 1
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 2
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 2
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 1
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 1
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) 1
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) 2
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 1
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 1
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 1
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
Gólok:41
Góltipp:
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) (2-1) 1
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) (0-2) 2
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) (3-1) 1
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 2
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 2
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 1
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 1
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) 1
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) 2
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 1
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 1
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 1
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
Gólok:41
38. forduló:
Góltipp:
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) (1-1) x
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) (0-2) 2
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) (0-1) 2
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 2
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) x
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) x
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) x
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) x
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) x
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 2
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 2
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 1
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
gool-43
Góltipp:
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) (1-1) x
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) (0-2) 2
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) (0-1) 2
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 2
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) x
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) x
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) x
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) x
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) x
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 2
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 2
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 1
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
gool-43
38. forduló:
Góltipp:
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) 0:2 2
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) 0:3 2
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) 3:0 1
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 2
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 2
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 2
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 2
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) 2
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) 2
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 2
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 2
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 2
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
Gólok: 45
Góltipp:
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) 0:2 2
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) 0:3 2
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) 3:0 1
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 2
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 2
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 2
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 2
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) 2
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) 2
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 2
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 2
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 2
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
Gólok: 45
38. forduló:
Góltipp:
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) (1-1) x
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) (0-2) 2
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) (0-1) 2
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 2
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 2
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 1
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 1
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) 1
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) 2
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 1
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 1
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 1
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
Gólok:35
Góltipp:
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) (1-1) x
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) (0-2) 2
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) (0-1) 2
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 2
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 2
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 1
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 1
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) 1
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) 2
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 1
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 1
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 1
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
Gólok:35
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) (1-1) 1
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) (0-2) 2
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) (1-1) 1
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 2
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 2
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 1
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 1
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) 1
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) 2
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 1
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 1
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 1
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
41 gól
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) (0-2) 2
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) (1-1) 1
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 2
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 2
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 1
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 1
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) 1
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) 2
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 1
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 1
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 1
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
41 gól
38. forduló
góltipp
(1:1) X
(0:4) 2
(0:0) X
tipp
4. 2
5. 2
6. X
7. X
8. 2
9. 2
10. 1
11. 1
12. 1
13. X
14. 1
15. 2
38gól
góltipp
(1:1) X
(0:4) 2
(0:0) X
tipp
4. 2
5. 2
6. X
7. X
8. 2
9. 2
10. 1
11. 1
12. 1
13. X
14. 1
15. 2
38gól
38. forduló:
Góltipp:
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) 1:2 2
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) 1:3 2
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) 2:1 1
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 2
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 2
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 2
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 2
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) 1
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) 2
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 2
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 2
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 1
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
Gólok: 46
Góltipp:
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) 1:2 2
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) 1:3 2
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) 2:1 1
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 2
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 2
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 2
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 2
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) 1
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) 2
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 2
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 2
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 1
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
Gólok: 46
38. forduló:
Góltipp:
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) 1:0 1
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) 0:3 2
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) 2:0 1
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 1
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 2
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 1
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 2
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) 1
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) 1
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 1
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 1
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 1
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
Gólok: 39
Góltipp:
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) 1:0 1
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) 0:3 2
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) 2:0 1
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 1
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 2
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 1
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 2
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) 1
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) 1
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 1
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 1
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 1
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
Gólok: 39
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) (1-1) 1
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) (0-2) 2
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) (3-0) 1
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 2
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 2
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 1
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 2
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) x
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) 2
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 1
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 1
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 1
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
40 gól
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) (0-2) 2
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) (3-0) 1
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 2
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 2
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 1
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 2
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) x
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) 2
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 1
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 1
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 1
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
40 gól
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) (1-2) 2
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) (0-2) 2
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) (2-1) 1
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 2
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 2
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 1
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 1
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) 1
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) 2
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 1
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 1
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 1
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
38 gól
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) (0-2) 2
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) (2-1) 1
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 2
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 2
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 1
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 1
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) 1
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) 2
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 1
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 1
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 1
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
38 gól
38. forduló:
Góltipp:
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) 1 (1-0)
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) 2 (0-5)
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) 1 (3-0)
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 1
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 1
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 1
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 2
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 2
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) 1
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) x
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 1
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 1
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) x
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) x
Gólok: 37
Góltipp:
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) 1 (1-0)
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) 2 (0-5)
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) 1 (3-0)
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 1
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 1
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 1
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 2
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 2
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) 1
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) x
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 1
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 1
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) x
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) x
Gólok: 37
38. forduló:
Góltipp:
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) (2-0) 1
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) (0-2) 2
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) (2-0) 1
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 2
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 2
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 1
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 1
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) 1
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) 1
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 1
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 1
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 1
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
52 gól
Góltipp:
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) (2-0) 1
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) (0-2) 2
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) (2-0) 1
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 2
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 2
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 1
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 1
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) 1
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) 1
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 1
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 1
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 1
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
52 gól
38. forduló:
Góltipp:
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) 1 (1-0)
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) 2 (0-3)
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) 1 (3-0)
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 2
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 1
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 2
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 2
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) 2
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) 2
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 2
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 2
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 1
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
Gólok: 51
Góltipp:
1. Preczol FC (9) - Arkrektor FC (6) (I.1) 1 (1-0)
2. Muskétások (20) - R-Barca (9) (II.2) 2 (0-3)
3. Dumbledore FC (5) - Tartalék FC (11) (II.4) 1 (3-0)
Tipp:
4. UTE68 (22) - chibesz (15) (I.1) 2
5. lanesra (21) - Győri Budvarka (14) (I.1) 2
6. Magyarszék SC (15) - STARMEN SC. (9) (II.1) 1
7. Kapuvári SE (20) - Alisca FC (17) (II.1) 2
8. Zuglói TBoy (14) - TOPORGÓ BÜFÉ (15) (II.2) 2
9. Tiszaszentimre F.C. (16) - FC Begbie (8) (II.2) 2
10. Kertvárosi Hunorok (12) - Beateam FC (10) (II.2) 2
11. Ziccer FC (5) - Green and Yellow (2) (II.2) 2
12. Laurel & Hardy (16) - Hajdúnánás SE (10) (II.4) 2
13. KA SC (18) - SENKI FC (13) (II.4) 2
14. Farkasok (5) - AS Kóma (7) (III.2) 1
15. Pomáz (7) - Piros Sport Club (3) (III.13) 2
Gólok: 51
Temas favoritos
Ultimos comentarios