1)Злые Кузьмичи - Patrioty FC 1-0
2)Lviv United - Балбесы 1-1
3)Карпаты - Silver Salamandra 1-0
4)Mykolaiv - Bandershtadt 0-2
5)Bandershtadt Lions - FC BERISLAV 3-1
Land auswählen: | Ukraine |
1)Злые Кузьмичи - Patrioty FC 0-0
2)Lviv United - Балбесы 1-1
3)Карпаты - Silver Salamandra 2-0
4)Mykolaiv - Bandershtadt 1-2
5)Bandershtadt Lions - FC BERISLAV 3-1
2)Lviv United - Балбесы 1-1
3)Карпаты - Silver Salamandra 2-0
4)Mykolaiv - Bandershtadt 1-2
5)Bandershtadt Lions - FC BERISLAV 3-1
Турнірна таблиця:
1.Heidfeld__________________54__+5__8
2.nafanja___________________48__+5__6
3.Tiesto 777________________45__+4__7
4.werter7595________________41__+4__5
5.Mis Ter___________________41__+3__5
6.Haponczuk_________________40__+2__7
7.atzek_____________________38__+0__7
8.Vitaliy025_______________37__+5__6
9.Andrey30__________________35__+0__6
10.of42_____________________34__+2__5
11.tudimag__________________33__+5__3
12.SilverSalamandra__________31__+0__5
13.zaec2222_________________31__+1__6
14.serega22222______________30__+5__1
15.KurkaEvgen_______________28__+3__4
16.Sankt Pauli______________7_______1
17.GESHAZVIR22222___________5_______1
18.JuraDulkajj______________1
Переможці туру nafanja,Heidfeld,Vitaliy025,tudimag,serega22222 отримують 1 бал.
1.Heidfeld__________________54__+5__8
2.nafanja___________________48__+5__6
3.Tiesto 777________________45__+4__7
4.werter7595________________41__+4__5
5.Mis Ter___________________41__+3__5
6.Haponczuk_________________40__+2__7
7.atzek_____________________38__+0__7
8.Vitaliy025_______________37__+5__6
9.Andrey30__________________35__+0__6
10.of42_____________________34__+2__5
11.tudimag__________________33__+5__3
12.SilverSalamandra__________31__+0__5
13.zaec2222_________________31__+1__6
14.serega22222______________30__+5__1
15.KurkaEvgen_______________28__+3__4
16.Sankt Pauli______________7_______1
17.GESHAZVIR22222___________5_______1
18.JuraDulkajj______________1
Переможці туру nafanja,Heidfeld,Vitaliy025,tudimag,serega22222 отримують 1 бал.
Тур № 11
Ставки приймаються до 17:30 год 27.08.2017
1)Silver Salamandra - Atulab
2)Mafanikio - FC Khust
3)welll - Mykolaiv
4)SAMBIR - Bandershtadt Lions
5)FC BERISLAV - Kh-Wings
Ставки приймаються до 17:30 год 27.08.2017
1)Silver Salamandra - Atulab
2)Mafanikio - FC Khust
3)welll - Mykolaiv
4)SAMBIR - Bandershtadt Lions
5)FC BERISLAV - Kh-Wings
1)Silver Salamandra - Atulab 2-2
2)Mafanikio - FC Khust 2-1
3)welll - Mykolaiv 1-2
4)SAMBIR - Bandershtadt Lions 1-2
5)FC BERISLAV - Kh-Wings 1-1
2)Mafanikio - FC Khust 2-1
3)welll - Mykolaiv 1-2
4)SAMBIR - Bandershtadt Lions 1-2
5)FC BERISLAV - Kh-Wings 1-1
1)Silver Salamandra - Atulab 1-1
2)Mafanikio - FC Khust 1-2
3)welll - Mykolaiv 1-2
4)SAMBIR - Bandershtadt Lions 1-3
5)FC BERISLAV - Kh-Wings 1-1
2)Mafanikio - FC Khust 1-2
3)welll - Mykolaiv 1-2
4)SAMBIR - Bandershtadt Lions 1-3
5)FC BERISLAV - Kh-Wings 1-1
1)Silver Salamandra - Atulab 2 - 1
2)Mafanikio - FC Khust 1 - 1
3)welll - Mykolaiv 0 - 2
4)SAMBIR - Bandershtadt Lions 0 - 2
5)FC BERISLAV - Kh-Wings 0 - 1
2)Mafanikio - FC Khust 1 - 1
3)welll - Mykolaiv 0 - 2
4)SAMBIR - Bandershtadt Lions 0 - 2
5)FC BERISLAV - Kh-Wings 0 - 1
1)Silver Salamandra - Atulab 2-1
2)Mafanikio - FC Khust 2-2
3)welll - Mykolaiv 2-2
4)SAMBIR - Bandershtadt Lions 1-2
5)FC BERISLAV - Kh-Wings 1-1
2)Mafanikio - FC Khust 2-2
3)welll - Mykolaiv 2-2
4)SAMBIR - Bandershtadt Lions 1-2
5)FC BERISLAV - Kh-Wings 1-1
1)Silver Salamandra - Atulab 2-2
2)Mafanikio - FC Khust 1-1
3)welll - Mykolaiv 2-1
4)SAMBIR - Bandershtadt Lions 1-1
5)FC BERISLAV - Kh-Wings 1-0
2)Mafanikio - FC Khust 1-1
3)welll - Mykolaiv 2-1
4)SAMBIR - Bandershtadt Lions 1-1
5)FC BERISLAV - Kh-Wings 1-0
1)Silver Salamandra - Atulab 1-2
2)Mafanikio - FC Khust 2-1
3)welll - Mykolaiv 1-1
4)SAMBIR - Bandershtadt Lions 0-3
5)FC BERISLAV - Kh-Wings 2-1
2)Mafanikio - FC Khust 2-1
3)welll - Mykolaiv 1-1
4)SAMBIR - Bandershtadt Lions 0-3
5)FC BERISLAV - Kh-Wings 2-1
1)Silver Salamandra - Atulab 1-1
2)Mafanikio - FC Khust 1-1
3)welll - Mykolaiv 1-0
4)SAMBIR - Bandershtadt Lions 1-2
5)FC BERISLAV - Kh-Wings 0-0
2)Mafanikio - FC Khust 1-1
3)welll - Mykolaiv 1-0
4)SAMBIR - Bandershtadt Lions 1-2
5)FC BERISLAV - Kh-Wings 0-0
1)Silver Salamandra - Atulab 1-1
2)Mafanikio - FC Khust 0-1
3)welll - Mykolaiv 1-2
4)SAMBIR - Bandershtadt Lions 1-3
5)FC BERISLAV - Kh-Wings 0-0
2)Mafanikio - FC Khust 0-1
3)welll - Mykolaiv 1-2
4)SAMBIR - Bandershtadt Lions 1-3
5)FC BERISLAV - Kh-Wings 0-0
Deine favorisierten Themen
Neueste Beiträge