Tid:

Dine hold:
Kommunikation
Public account
  PRO Zone
1330 credits
Køb credits
Du er på den offentlige konto. Hvis du vil spille spillet, eller deltage i en diskussion, skal du logge ind. Hvis du er ny bruger, skal du registrere dig først.

  Emnet: Discuseer met elkaar en leer


panther

en ruzies wil ik vermijden! we zijn een kleine gemeenschap binnen ppm en deze gemeenschap moet gewoon goed lopen en daarom mijn verzoek aan jullie allemaal inclusief mijzelf geen verwijten te maken naar andere teams.


MasterWilliam

Zo maar iets doms ... en mogelijk zorg ik ervoor dat dit draadje ook dicht gaat ... maar is introductie van Hurukan niet hetzelfde als een klaag-topic over de ME?

Slechts 1 wedstrijd eruit halen en analyseren is echt niet voldoende, daarbij zijn er veel meningen over hoe zo'n wedstrijd te verklaren is ... en dan begint hier het grote "elkaar afzeiken" weer.

Net als is in vele andere management games komen ook hier wel eens onterechte uitslagen voor en een deel ervan is reeds verklaard door een ontwikkelaar:
Elke doelkans krijgt opnieuw een berekening waarbij aanval en keeper skills vergeleken worden. In 10% van de gevallen volgt er een score bij gelijkwaardige ratings. Dus bij niet gelijkwaardige ratings is de kans nog minder op een goal.
Dus inderdaad bij 40 tegen 10 schotpogingen kan er nog steeds een nederlaag voor het eerste team eruit komen, hoe onterecht het ook lijkt.

Voor de mensen die voetbal games spelen ... denk maar aan de irritante counters teams die met weinig kansen toch kunnen winnen.

Ik vind het persoonlijk jammer als inderdaad ALLEEN de aanval en keeping ratings gebruikt worden en techn en schieten niet van belang (of veeeeel minder belang zijn).


Regulus


Vlady heeft ook geschreven dat nog meer vergeleken wordt, namelijk de 2 op het ijs spelende rijen. Dat kan volgens mij van grote invloed zijn. Denk je daar ook zo over?


MasterWilliam

Dat lijkt me ook, meer puckbezit = meer kansen/schotpogingen?

Waarom win ik vandaag? Thuisvoordeel, omdat ik meer op goal schiet, omdat tegenstander zijn 4e lijn (mer 10 pucks aanval) terugtrekt? Niemand weet het.

Ik ga maar uit omdat ik veel meer schiet vandaag, maar waarom schiet mijn team 2x meer met slechts 52-48 puck bezit? Ik heb geen idee.


Friesian

juist regulus!

@magicbie lol ik heb in diverse management games successen gehad en onderdeel van bondscoach team geweest.

mijn inbreng is vooral positief gericht en richting community algemeen. inderddad mijn mening en inzicht en van wat ik weet op int forum en websites met stats. deel graag ook geheimen zodat we als land sterker worden.

hoop niet dat mijn pogingen of taalgebruik negatief overkomen.

vind het nogal bijzonder wat ik presteer met een redelijk minder team en eigenwijze training lol net als dat ik veel respect voor jou aanpak en succes heb. juist jij mag ook je mening geven en delen.

wat ik zo jammer vind is dat er teveel elke keer op een westrijd wordt gekeken en dus ME slecht is terwijl er veel anders te verklaren is (vele manieren) met normale regels en dergelijke.

uiteindelijk komt het aan op de actie vs actie in een wedstrijd met de linies die op dat moment spelen. Dat wordt miljoen keer berekent en met niet 50-50 procent "verkeerde"uitslagen goede uitslagen. nee het is over een heel seizoen gezien juist erg goed. ME is mooi en voor verbetering vatbaar.


MasterWilliam

Waarom vind jij dat je een minder team hebt? Met wie vergelijk je dan? En hoe zouden wij dat kunnen zien?


Friesian

Nou Global team rating gaf dat vanf begin spel aan
steeds tussen nr12-15

nu zie je in teamsterkte ook dat ik iets minder ben dan de andere die wat langer in I verblijven en teams met goed trainbare spelers (Kazan enz0)

Mijn spelers (NL) in het begin hadden allemaal slechte trainbare potentieel dus heb steeds moeten bouwen aan met transfers

Kijk naar spelers en globale rating. IN I NL om boven mee te draaien moeten je spelers toch wel 300 hebben en je top linie(s) toch wel 325 of meer.

Dan interpreteer je wat qua faciliteiten, sponsorgelden en opbrengsten = kansen van je collega teams.

Zo denk ik dat mijn team zo rond de 12-15 plaats hoort te eindigen, maar met kans als meezit goed tactiek , juiste beslissingen neem kans op plaats 7-11 of als tegen zit plaats 15+


Bacardiman


Zojuist op laag zonder mijn sterkste lijn gespeeld tegen Megalomaniac Minions welke op normaal speelde en Megalomaniac Minions had thuis voordeel.
Ik heb met 4-5 gewonnen en dat zonder mijn beste lijn op laag.
Dus het is idd erg vreemd dat Kazan (sterker dan mij) kansloos verliest van Megalomaniac Minions.

Ik denk dat de match engine toch wel gefaald heeft.


MasterWilliam


aar die ratings zegt niet alles, een verdediger met 35 op aanvallen lijkt dus beter te zijn achterin dan ie echt is (al zal het ook best een boost voor de aanval kunnen zijn).

Dus GTR zegt niet alles.

Ik denk dat er wel een groot verschil is tussen trainbare spelers, wat dat betrteft heb ik in het begin ook weinig geluk gehad.


TheMailman

@bacardiman
je speelt een andere tactiek dan kazan deed..dus gezien dat feit al,hoe kan je dingen gaan vergelijken?


Friesian


lol de ME heeft niet gefaald. Uitgangspunt is de vraag of KAZAN alle wedstrijden tegen de Minions moet winnen? Zo'n ME zou ik niet willen. Wel is het zo dat als kazan en minions een heel seizoen tegen elkaar zouden spelen, KAZAN verreweg meer wedstrijden zal winnen dan de Minions.
ME zou falen in mijn optiek als de Minions nu ineeens alle wedstrijden zouden winnen...


TheMailman

herstel...megalomaniac speelde een andere tactiek,excuses


MasterWilliam

UIT CENSUUR TOPIC:

Speciale afkortingen



26.05.2010 19:11:08 Beantwoorden - Friesian
team sterkte is eerste om naar te kijken. team met 60 is sterker dan 40, maar 49 is nit zoveel sterker als 41.

tweede denk ik wedstrijdverslag om "gevoel" te krijgen waarom je wel / niet scoort en tegenstander wel /niet scoort

verder gaat het erom je ploeg zo goed mogelijk neer te zetten om zo veel mogelijk rendement uit de wedstrijd te krijgen. kan zijn sterke defensie en keeper , kan zijn zo veel mogelijk kansen creeeren als uitersten.

geluk dwing je als goede manager en team toch af?

allerbelangrijkste is plezier hebben met community en daardoor in het spel. Dus blijf spelen, al was het alleen om de derby's.

kiss kiss


MIJN REACTIE:
geluk moet je niet kunnn afdwingen, kunde is doel van management-game ....

Overigens zal ik graag zien dat ze in team-overzichten ook de sterkte/kwaliteit van de vleugels laten zien, dan kun je als manager betre keuzes maken!


Friesian

ja lol. Ik ben geen ijshockey kenner, fan al op de eerste plaats. Heb geen idee hoe of wat een vleugel maar ook center eigenlijk doet in de game (behoort te doen). Mis duidelijk performance qua linie.

En wat is beter met deze ME allebei de vleugels spelers zoveel mogelijk scoren of een scoren en de andere beter in passen. gezien mede dat scoren (nog) niet echt doorslagevend is


Hurukan

Nog een x de reactie van vlady doorgelezen. `then it is up to the execution. shooting vs goaltending. depends on which player shoots the puck. also depends of the goalie has a good day or not. `

Blijf het opvallend vinden dat de vorm van de dag voor de keeper wel van belang is, en die van de veldspeler die schiet niet.



Dine favorittråde
Slovakiet I.1
Italien I.1
Bosnien og Herzegovina koga bi vi
Bosnien og Herzegovina Veliki događa...
Bosnien og Herzegovina Sastanak BH Z...
Østrig Tennis Duel -...
Belgien financien
Belgien Vanalles
Azerbaijan PPM Translato...
Østrig Facebook
Bosnien og Herzegovina Facebook
Østrig 2. Mannschaft...
Østrig Jerseys?
Azerbaijan U-17 milli ko...
Bosnien og Herzegovina Sms krediti
Slovakiet Kohutko Cup I...
Slovakiet Gold Cup
Slovakiet National Gree...
Slovakiet V.168
Slovakiet players for G...
Slovakiet Pravidla (Ad ...
Slovakiet 2 zapasy za d...
Slovakiet Ligový pohár
Slovakiet dresy a vlajk...
Slovakiet National Germ...
Slovakiet Voľby trénera...
Slovakiet DB National I...
Slovakiet PPZT:pred a p...
Slovakiet F1
Slovakiet tranfers
Australien New F1 manage...
Slovakiet organizujem t...
Slovakiet transfer
Slovakiet Dresy
Slovakiet VI.188
Slovakiet VI.190
Slovakiet VI.196
Slovakiet VI.185
Slovakiet VI.184
Slovakiet VI.180
Slovakiet VI.166
Slovakiet VI.172
Slovakiet VI.168
Slovakiet VI.169
Slovakiet VI.170
Slovakiet VI.173
Slovakiet VI.164
Slovakiet VI.163
Slovakiet VI.127
Slovakiet V.85
Slovakiet VI.111
Slovakiet VI.72
Slovakiet VI.109
Slovakiet Futbalová Rep...
Slovakiet V.253
Slovakiet Slovakia Cup ...
Slovakiet VI.113
Slovakiet Esox lucius f...
Slovakiet trgu - trensf...
Slovakiet V.160
Slovakiet Klubové vlajk...
Slovakiet Vytvorenie kl...
Slovakiet V.248
Slovakiet VI.143
Slovakiet VI.146
Slovakiet V.170
Slovakiet V.232
Slovakiet Žilinska fotb...
Slovakiet V.252
Slovakiet V.255
Slovakiet V.247
Slovakiet VI.96
Slovakiet V.223
Slovakiet VI.9
Slovakiet Kto ma najvac...
Slovakiet V.230
Slovakiet V.133
Slovakiet VI.147
Slovakiet V.184
Slovakiet uspesnost str...
Slovakiet VI.126
Slovakiet VI.58
Slovakiet VI.51
Hviderusland "Клубная супе...
Slovakiet V.158 tipovač...
Slovakiet V.250
Slovakiet VI.80
Slovakiet mini champion...
Slovakiet V.249
Slovakiet V.229
Slovakiet V.251
Slovakiet Primera Divis...
Slovakiet Tímový web
Slovakiet VI.160
Slovakiet Friendly Matc...
Slovakiet VI.156
Slovakiet Klubovy web
Slovakiet V.127
Slovakiet Futbalova Rep...
Slovakiet Taktiky
Slovakiet Tréning hráčo...
Slovakiet SVK Repre - F...
Slovakiet VI.145
Slovakiet Stažnosti na ...
Slovakiet VI.106
Slovakiet futbal
Slovakiet Design-logo-d...
Slovakiet V.208
Slovakiet V.189
Slovakiet stadio
Slovakiet VI.149
Slovakiet VI.125
Slovakiet VI.88
Slovakiet V.176
Slovakiet SILA TÍMU
Slovakiet VI.103
Slovakiet V.148
Slovakiet super zápasy
Slovakiet Ponuky generá...
Slovakiet Slovenské Sup...
Slovakiet V.148
Slovakiet stavanie záze...
Slovakiet Tipovacia súť...
Slovakiet V.172
Slovakiet pro evolution...
Slovakiet Corgoň liga a...
Slovakiet VI.138
Slovakiet 2x zaspievaná...
Slovakiet Tvorba Loga
Slovakiet A.C.A.B. CUP
Slovakiet Najlepší stre...
Slovakiet Šlapak
Slovakiet V.201
Slovakiet VI.154
Slovakiet VI.142
Slovakiet Horna nitra C...
Slovakiet VI.148
Slovakiet VI.97
Slovakiet VI.144
Slovakiet Súťaž o 40 kr...
Slovakiet VI.112
Slovakiet MS vo Futbale...
Slovakiet kupovanie zam...
Slovakiet Hlasovanie - ...
Slovakiet V.242
Slovakiet Priatelsky du...
Slovakiet ZAPASY PRIJMA...
Slovakiet PPMliga-turna...
Slovakiet Majstrovstvá ...
Slovakiet V.178
Slovakiet IV.24 Ligové ...
Slovakiet VI.128
Slovakiet VI.54
Slovakiet Turnaj - UEFA...
Slovakiet Turnaj - Prem...
Slovakiet Liga majstrov
Slovakiet VI.110
Slovakiet V.146
Australien Last Letter -...
Slovakiet V.256
Slovakiet VI.114
Slovakiet V.225
Slovakiet VI.92
Slovakiet V.246
Slovakiet V.239
Slovakiet V.237
Nyeste poster