Vyber zemi: |
![]() |
Belgie |
hahaha ja maar ik ben mijn 1ste ploeg aant door trainen ik speel nu me mijn 2de ploeg dus was te verwachte
heu ik weet nog ni denklijk wel ik ben mijn 1ste ploeg aan door trainen mss spele die dees seizoen gewoon ni
Doortrainen zonder kamp? En het nut van die 3% extra training zonder ervaring is dat je spelers uiteindelijk slechter worden en je veel geld verliest door een slechte eindpositie? Ofwel zie ik iets over het hoofd ofwel is dit een enorm slecht plan. Je doet wat je wil uiteraard, maar ik probeer maar te helpen.
Dat is waar, maar hoeveel? Dat hangt af van je herstelcentrum ook, maar ik betwijfel serieus of dat beetje extra training beter zal zijn dan de ervaring en miljoenen geld die je zal verliezen. Je kan mss zelf eens kijken in je trainingen hoeveel het ongeveer scheelt, met PRO is dat makkelijk.
Het is misschien .10 per dag, als het dat al is, aan pak 45 officiele matchen per jaar. Dat is ocharme 4 a 5 vaardigheidspunten verschil dat het gaat maken op jaarbasis. Een kwetsuur van een paar dagen en je bent het verschil weer kwijt. Ik zie echt het voordeel niet hoor. Je gaat er alleen pakken geld door kwijtspelen, niet alleen aan sponsoring, maar ook aan inkomsten tijdens de wedstrijden.
Nu al?
De is wel erg snel - LOL
Dat voelt goed hé, eens winnen. Bij mij was het ook de eerste winst, maar tegen een bodje.
De is wel erg snel - LOL
Dat voelt goed hé, eens winnen. Bij mij was het ook de eerste winst, maar tegen een bodje.

Tvé oblíbené diskuze
Poslední příspěvky