Vyber zemi: |
![]() |
Chorvatsko |
Zanima me kada ce poceti beta verzija,koji datum u koliko sati,da li cemo se moci odmah registrirati ili ce kostati kredite?
Nezna se tocan datum ni sat, da kostati ce 30 kredita za odmah se registrirati.
Jesi 100% siguran za to da nebi bezveze bacao pare pa posle nista od toga :p
I mene isto jel može to neko provjeritii mene isto jel može to netko provjeriti
koliko sam razumio,pkatis 30 kredita da mozes prvih pet dana igrati beta verziju a to ti isto omogucava da mozes na aukciji izborit prvu ligu tj. potrosit jos toliko kredita...a jos bi bilo dobro da budes prvak za 30 kredita

Za full verziju ce se raditi aukcije za mjesta u 1. Ligi i tko plati vise dobija mjesto. Tak i za druge lige itd.
Krenut ću od zadnje lige... Ovo je toliko jadno od njih da bi najradje prestao igrati.
Ionak bi od tamo krenuo ak si se kasno prijavio kao i sam.. Al eo prilike ak hoces krenuti iz vrha i vise uzivati u igri.
Na onaj sistem po prijavi nebi imao tu priliku.
Na onaj sistem po prijavi nebi imao tu priliku.
Jednostavno, njima se sve svodi na novac. Samo gledaju kako da izvuku zadnju kunu, skuplji pro, daj kredite za betu, plati za višu ligu... Davno sam predvidio da će se logiranje naplačivati, nisu daleko od toga.
Svi mogu free igrati i da to ne utjece na rezultate. Dok je tako, meni je ok igra. A moras i njih shvatiti, treci manager sport otvaraju msm jedini na trzistu..a netjeraju nikoga da se kupuju krediti i to neutjece na rezultate.
A valjda nece logiranje naplacivati hehe
A valjda nece logiranje naplacivati hehe
Tvé oblíbené diskuze
Poslední příspěvky