Vrijeme:

Vaši timovi:
Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1129 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  PowerPlay Magazin

28 cезон наближається


Привіт, народ,

ви готові до чергового сезону? Сподіваємось, що так, оскільки залишилось усього декілька днів до його початку. Не забудьте, що спонсорські пропозиції починають надходити відзавтра і ваші рішення можуть мати великий вплив на майбутнє вашої команди.

Тим часом, ви можете слідкувати за подіями на Чемпіонаті світу безкоштовно! Не забувайте підтримувати свою країну у битві за золото.

Як завжди, відбудеться перегрупування ліг у вибраних країнах з метою видалення неактивних команд із двох найнижчих ігрових рівнів. Перегрупування ліг відбудеться у наступних країнах:

Аргентина, Угорщина, Словенія, Іспанія, Україна

Якщо ви підписали спонсорську пропозицію із бонусами і сталось так, що вас перемістили до іншої ліги під час перегрупування ліг, будь ласка, не панікуйте. Ви матимете можливість переглянути свій контракт протягом перших двох днів нового сезону, тож ви зможете зробитиправильний вибір. Перегляньте своїх нових опонентів перед тим, як прийняти рішення.

Нехай щастить у новому сезоні!
Ovaj članak je dostupan na ovim jezicima.:
Español, Chile Español, Argentina Беларуская Български Bosanski Čeština Dansk Deutsch Ελληνικά English Español, España فارسی Suomi Vlaams Français 
Hrvatski Magyar Italiano Lietuvių Latviešu Bahasa Melayu Nederlands Português, Brasil Português Română Русский Slovenčina Slovenščina Српски 繁體中文 
Türkçe 

Podijeli na Facebook   Podijeli na Twitter   Podijeli na Google+   Podijeli na MySpace