1.FEKA84 - Inter84 II.2
2.krax - Nuclear Strike II.2
3.SirMoon - Budafoki LC IV.4
4.benceee1990 - Nekézseny IV.1
5.benrally - FC Benrally III.7
6.Andreyenko- FC Szabadja IV.2
7.Huntsabi - Diósgyőri Tigrisek III.4.
8.Kormy333 - Eger FC III.7.
9.kende-Csabagyöngye LK III.3
10.tehenlepeny93-M.A.N.U.T.D.F.C III.7
11.csomagolo - Jászapáti királyok FC III.10
12.Norba - Budaörsi klub III.8
13.BigAlex - BigTeam II.2.
14.ballaball - Ballaball I.1
15. atis12-Ferencvárosi Sasok IV.34
16.kangros - kezdők V.21
17. tomszabo-Taylor FC, I.1
18. buchertcsaba-Magyarszék SC, III.5
19.Cselzi-Kerozinpusztítók IV.19
20. bandi09 - Béb SE II.2.
21.ragadozo - ragadozo team III.5
22. sas67 - zöld-fehér sasok IV.34
Odaberi državu: | Mađarska |
1.FEKA84 - Inter84 II.2
2.krax - Nuclear Strike II.2
3.SirMoon - Budafoki LC IV.4
4.benceee1990 - Nekézseny IV.1
5.benrally - FC Benrally III.7
6.Andreyenko- FC Szabadja IV.2
7.Huntsabi - Diósgyőri Tigrisek III.4.
8.Kormy333 - Eger FC III.7.
9.kende-Csabagyöngye LK III.3
10.tehenlepeny93-M.A.N.U.T.D.F.C III.7
11.csomagolo - Jászapáti királyok FC III.10
12.Norba - Budaörsi klub III.8
13.BigAlex - BigTeam II.2.
14.ballaball - Ballaball I.1
15. atis12-Ferencvárosi Sasok IV.34
16.kangros - kezdők V.21
17. tomszabo-Taylor FC, I.1
18. buchertcsaba-Magyarszék SC, III.5
19.Cselzi-Kerozinpusztítók IV.19
20. bandi09 - Béb SE II.2.
21.ragadozo - ragadozo team III.5
22. sas67 - zöld-fehér sasok IV.34
23. benga - SSC Rózsadomb IV.38
2.krax - Nuclear Strike II.2
3.SirMoon - Budafoki LC IV.4
4.benceee1990 - Nekézseny IV.1
5.benrally - FC Benrally III.7
6.Andreyenko- FC Szabadja IV.2
7.Huntsabi - Diósgyőri Tigrisek III.4.
8.Kormy333 - Eger FC III.7.
9.kende-Csabagyöngye LK III.3
10.tehenlepeny93-M.A.N.U.T.D.F.C III.7
11.csomagolo - Jászapáti királyok FC III.10
12.Norba - Budaörsi klub III.8
13.BigAlex - BigTeam II.2.
14.ballaball - Ballaball I.1
15. atis12-Ferencvárosi Sasok IV.34
16.kangros - kezdők V.21
17. tomszabo-Taylor FC, I.1
18. buchertcsaba-Magyarszék SC, III.5
19.Cselzi-Kerozinpusztítók IV.19
20. bandi09 - Béb SE II.2.
21.ragadozo - ragadozo team III.5
22. sas67 - zöld-fehér sasok IV.34
23. benga - SSC Rózsadomb IV.38
Lehet, hogy én fogom átadni ... képzeletben.
Szóval akkor szeretném bejelenteni hogy felkértem ballaball kollégát társszervezőnek a kupa lebonyolításához amit szerencsémre el is fogadott így mostantól ketten fogunk csinálni remélhetőleg jó pár szezonon keresztül.
Garancia a neve a jó kupa lebonyolításhoz hiszen az ifj.Ocskay Gábor emlékkupát jó pár éve csinálja társszervezőként mondhatom hogy sikeresen.
Garancia a neve a jó kupa lebonyolításhoz hiszen az ifj.Ocskay Gábor emlékkupát jó pár éve csinálja társszervezőként mondhatom hogy sikeresen.
Nem probléma ha új vagy csak majd mindig figyeld az itteni infókat és akkor tudni fogod kit és mikor kell kihívnod.
1.FEKA84 - Inter84 II.2
2.krax - Nuclear Strike II.2
3.SirMoon - Budafoki LC IV.4
4.benceee1990 - Nekézseny IV.1
5.benrally - FC Benrally III.7
6.Andreyenko- FC Szabadja IV.2
7.Huntsabi - Diósgyőri Tigrisek III.4.
8.Kormy333 - Eger FC III.7.
9.kende-Csabagyöngye LK III.3
10.tehenlepeny93-M.A.N.U.T.D.F.C III.7
11.csomagolo - Jászapáti királyok FC III.10
12.Norba - Budaörsi klub III.8
13.BigAlex - BigTeam II.2.
14.ballaball - Ballaball I.1
15. atis12-Ferencvárosi Sasok IV.34
16.kangros - kezdők V.21
17. tomszabo-Taylor FC, I.1
18. buchertcsaba-Magyarszék SC, III.5
19.Cselzi-Kerozinpusztítók IV.19
20. bandi09 - Béb SE II.2.
21.ragadozo - ragadozo team III.5
22. sas67 - zöld-fehér sasok IV.34
23. benga - SSC Rózsadomb IV.38
24. szepypapa - Redpool FC IV.54
2.krax - Nuclear Strike II.2
3.SirMoon - Budafoki LC IV.4
4.benceee1990 - Nekézseny IV.1
5.benrally - FC Benrally III.7
6.Andreyenko- FC Szabadja IV.2
7.Huntsabi - Diósgyőri Tigrisek III.4.
8.Kormy333 - Eger FC III.7.
9.kende-Csabagyöngye LK III.3
10.tehenlepeny93-M.A.N.U.T.D.F.C III.7
11.csomagolo - Jászapáti királyok FC III.10
12.Norba - Budaörsi klub III.8
13.BigAlex - BigTeam II.2.
14.ballaball - Ballaball I.1
15. atis12-Ferencvárosi Sasok IV.34
16.kangros - kezdők V.21
17. tomszabo-Taylor FC, I.1
18. buchertcsaba-Magyarszék SC, III.5
19.Cselzi-Kerozinpusztítók IV.19
20. bandi09 - Béb SE II.2.
21.ragadozo - ragadozo team III.5
22. sas67 - zöld-fehér sasok IV.34
23. benga - SSC Rózsadomb IV.38
24. szepypapa - Redpool FC IV.54
1.FEKA84 - Inter84 II.2
2.krax - Nuclear Strike II.2
3.SirMoon - Budafoki LC IV.4
4.benceee1990 - Nekézseny IV.1
5.benrally - FC Benrally III.7
6.Andreyenko- FC Szabadja IV.2
7.Huntsabi - Diósgyőri Tigrisek III.4.
8.Kormy333 - Eger FC III.7.
9.kende-Csabagyöngye LK III.3
10.tehenlepeny93-M.A.N.U.T.D.F.C III.7
11.csomagolo - Jászapáti királyok FC III.10
12.Norba - Budaörsi klub III.8
13.BigAlex - BigTeam II.2.
14.ballaball - Ballaball I.1
15. atis12-Ferencvárosi Sasok IV.34
16.kangros - kezdők V.21
17. tomszabo-Taylor FC, I.1
18. buchertcsaba-Magyarszék SC, III.5
19.Cselzi-Kerozinpusztítók IV.19
20. bandi09 - Béb SE II.2.
21.ragadozo - ragadozo team III.5
22. sas67 - zöld-fehér sasok IV.34
23. benga - SSC Rózsadomb IV.38
24. szepypapa - Redpool FC IV.54
25. hulladaemon - Fényeslitke SE IV.16
2.krax - Nuclear Strike II.2
3.SirMoon - Budafoki LC IV.4
4.benceee1990 - Nekézseny IV.1
5.benrally - FC Benrally III.7
6.Andreyenko- FC Szabadja IV.2
7.Huntsabi - Diósgyőri Tigrisek III.4.
8.Kormy333 - Eger FC III.7.
9.kende-Csabagyöngye LK III.3
10.tehenlepeny93-M.A.N.U.T.D.F.C III.7
11.csomagolo - Jászapáti királyok FC III.10
12.Norba - Budaörsi klub III.8
13.BigAlex - BigTeam II.2.
14.ballaball - Ballaball I.1
15. atis12-Ferencvárosi Sasok IV.34
16.kangros - kezdők V.21
17. tomszabo-Taylor FC, I.1
18. buchertcsaba-Magyarszék SC, III.5
19.Cselzi-Kerozinpusztítók IV.19
20. bandi09 - Béb SE II.2.
21.ragadozo - ragadozo team III.5
22. sas67 - zöld-fehér sasok IV.34
23. benga - SSC Rózsadomb IV.38
24. szepypapa - Redpool FC IV.54
25. hulladaemon - Fényeslitke SE IV.16
Ma töröltem a bari meccsimet, hogy akik nem játszanak itt még tudjanak foglalni a kiesett napokra, szerintem így fair, nem utolsó percben lemondani és kapkodni
1.FEKA84 - Inter84 II.2
2.krax - Nuclear Strike II.2
3.SirMoon - Budafoki LC IV.4
4.benceee1990 - Nekézseny IV.1
5.benrally - FC Benrally III.7
6.Andreyenko- FC Szabadja IV.2
7.Huntsabi - Diósgyőri Tigrisek III.4.
8.Kormy333 - Eger FC III.7.
9.kende-Csabagyöngye LK III.3
10.tehenlepeny93-M.A.N.U.T.D.F.C III.7
11.csomagolo - Jászapáti királyok FC III.10
12.Norba - Budaörsi klub III.8
13.BigAlex - BigTeam II.2.
14.ballaball - Ballaball I.1
15. atis12-Ferencvárosi Sasok IV.34
16.kangros - kezdők V.21
17. tomszabo-Taylor FC, I.1
18. buchertcsaba-Magyarszék SC, III.5
19.Cselzi-Kerozinpusztítók IV.19
20. bandi09 - Béb SE II.2.
21.ragadozo - ragadozo team III.5
22. sas67 - zöld-fehér sasok IV.34
23. benga - SSC Rózsadomb IV.38
24. szepypapa - Redpool FC IV.54
25. hulladaemon - Fényeslitke SE IV.16
26. lippai - Tutyko V.22
2.krax - Nuclear Strike II.2
3.SirMoon - Budafoki LC IV.4
4.benceee1990 - Nekézseny IV.1
5.benrally - FC Benrally III.7
6.Andreyenko- FC Szabadja IV.2
7.Huntsabi - Diósgyőri Tigrisek III.4.
8.Kormy333 - Eger FC III.7.
9.kende-Csabagyöngye LK III.3
10.tehenlepeny93-M.A.N.U.T.D.F.C III.7
11.csomagolo - Jászapáti királyok FC III.10
12.Norba - Budaörsi klub III.8
13.BigAlex - BigTeam II.2.
14.ballaball - Ballaball I.1
15. atis12-Ferencvárosi Sasok IV.34
16.kangros - kezdők V.21
17. tomszabo-Taylor FC, I.1
18. buchertcsaba-Magyarszék SC, III.5
19.Cselzi-Kerozinpusztítók IV.19
20. bandi09 - Béb SE II.2.
21.ragadozo - ragadozo team III.5
22. sas67 - zöld-fehér sasok IV.34
23. benga - SSC Rózsadomb IV.38
24. szepypapa - Redpool FC IV.54
25. hulladaemon - Fényeslitke SE IV.16
26. lippai - Tutyko V.22
Tvoje omiljene teme
Novi postovi