Час:

Ваша каманда:
Сувязь
Public account
  Зона PRO
1330 крэдытаў
Набыць крэдыты
Вы знаходзіцеся ў публічным уліковым запісе. Калі вы хаціце гуляць у гэту гульню ці удзельнічаць у абмеркаваннях, вы павінны ўвайсці ў сістэму. Калі вы новы карыстальнік, то вам неабходна спачатку зарэгістравацца.

  Тэма: II.1


Prae

Navyše, v reálnom hokeji sa prekvapivé výsledky rodia hlavne vďaka tomu, že favorit urobil v niečom chybu. Napríklad, jeho strelci nedokázali poriadne trafiť bránu. Nik im nekázal hrať takto. A za chyby bol tím potrestaný. Tu som ale hráčom v skutočnosti iba ja. Ale ak sa NF hecne, tak ma potrestá aj vtedy, ak žiadnu chybu nespravím. Lepší tím nedá gól ani v prípade, keď jeho manažér urobil všetko správne a slabší uspeje aj napriek tomu, že urobil všetko zle. Lebo NF tak skrátka chcel. Náramne motivujúce.


Тэстар Vladimír Kollár


OK :) Ani jedna svetová liga nemá PO na dva víťazne a v princípe ako "manager" svojho tímu, súhlasím že je to nezmysel. Bohužiaľ je to tak nastavené od začiatku, lebo je to hra. L-)
Z jedného uhlu pohľadu s tebou súhlasím a často som aj ja riadne frustrovaný, napriek tomu že je to iba hra. Dokáže ma rozhodiť aj maličkosť, nerád nezmyselne prehrávam a rád sa hýbem vo vrchných častiach tabuľky. Zato však rád vyhrávam, hoci aj vďaka NF.
Z druhej strany musím zase povedať, že ak by nebolo týchto "nezmyslov" výhier a prehier, príliš "okatých" a predvídateľných zranení pred PO alebo v kempe... a iných "perličiek", tak by ma táto hra asi po pár mesiacoch hrania prestala baviť, lebo by bolo všetko v jednej rovnici. Presne vypočítatelné výsledky, presné čísla, presné kvality a CZ u juniorov z SA... atď.
Ak by boli dva servery PPM a jeden by ponúkal "istotu" výsledkov podľa kvalít tímu, kde by neexistoval "NF" a druhý by bol tento server, tak by som rozhodne bral tento.
Lebo tu, aj keď viem, že nemám na čelo tabuľky, stále mám šancu, dostať sa na dobré umiestnenie.
Napr. ja v Hádzanej som vypadol o ligu nižšie, napriek tomu že som mal tím medzi TOP 5 silou tímu, lebo vplyv taktiky je tam na môj vkus až príliš silný. Môj kamoš mal najnižšiu silu tímu v lige, slabší bol len krížik, ale taktiku triafal presne a tak sa hýbal v čele ligovej tabuľky. 8-D 8-D 8-D

:ligthbulb: Jasné že asi v realite by toto zrejme nebolo možné, ale toto nie je realita ale hra na realitu a hry väčšinou majú svoje vlastné pravidlá, ktoré niekomu vyhovujú viac, iným menej, niekto ich toleruje, iný hru opustí. Takto to vidím ja.
Hru hodnotím ako veľmi dobrú z celkového pohľadu.


Тэстар Vladimír Kollár


(y) L-)
Na toto ti poviem pár vecí. Tu sa podla mňa veľmi mýliš. ;)
1) Nevidíš do kódu hry a nevieš čo je a čo nie je tvoja chyba. Tak nemôžeš ani tvrdiť, že si všetko urobil správne, a že NF ťa potrestá bez príčiny. (y)
2) To, že iný robí všetko zle a má šnúru prehier, neznamená, že prehraje aj s tebou, hlavne ak je jeho šnúra prehier dlhá, toto sú aj v realite štatistiky hovoriace jasnou rečou. (y)
3) Za to, že chlapci nemali dostatok toho povestného hokejového šťastíčka a z 50 striel trafili len jeden gól a slabučký súper mal 15 striel a z nich vsietil góly dva, nie je nič neobvyklé a proste môžeš sa snažiť viac ako je obvyklé, zdvihnúť dôležitosť, nechať hrať len tri najlepšie formácie, nebude ti to nič platné. Nie preto, že by NF chcel práve teba zadarmo trestať, ale preto, lebo sa to stáva. Lebo je to pravdepodobné. Lebo to nie je vôbec nezvyčajné, že sa favoritovi nedarí, nastrelí 5x žrdku, a superov golman ani nevie ako vychytal tutovky... atď.
Proste toto nie je o žiadnej "DE"motivácii. O žiadnej svojvôle nejakého "NF". (y)
NF je úplne všade. V tréningoch, v tom kedy ti vandali rozbijú štadión, v poklese SV hráča, v zápasových prepočtoch, vo vplyve manažérov na GS a MP, v zraneniach, v Drafte, v úplne všetkom je zakomponovaný NF a tak ako ako ide deň za dňom, má menší, či väčší vplyv na každú situáciu, ktorá sa udeje. Toľko faktorov, koľko je potrebných na prepočet zápasu, a k tomu miera pôsobenia NF. Je to rovnaké, ako keď favorita zasiahne náhla viróza.. proste to neovplyvníš nijako. Je toto "de"motivácia?
Ja som sa s NF zmieril, i keď naň zanadávam, ale beriem ho.
Toť odo mňa všetko na túto tému ;) (y)


Уладальнік PRO пакета Славаччына Emzet


"Za to, že chlapci nemali dostatok toho povestného hokejového šťastíčka a z 50 striel trafili len jeden gól a slabučký súper mal 15 striel a z nich vsietil góly dva, NIE JE TO NIč NEOBVYKLÉ"

Nuž asi žiješ na inej planéte, ak je toto u teba obvyklé...
Áno stáva sa to aj v realite. raz - dvakrát za sezónu sa také niečo udeje v každej lige. je to ale rozhodne neobvyklé, až raritné. Na PPM sa to neudeje 1-2krát za sezónu v lige, ale každému mužstvu minimálne 3-4x za sezónu. Čiže tu sú neobvyklé výsledky obvyklé, lebo v každom ligovom kole sú 1-2 takéto zápasy. Nemá to s realitou nič spoločné a s hrou tiež nie (teda aspoň nie s tou férovou) :)
samozrejme to tu tak bolo vždy a zmierili sme sa stým (viac-menej). Tí, čo sa s tým nezmierili tu už nie sú.

Škoda že ich je podstatne viac, ako nás :(


Тэстар Vladimír Kollár


:) :) :)
Každý máme hranicu tolerancie niekde inde a to čo je pre niekoho raritné, môže sa zdať inému obvyklým javom. Sledujem aj Rakúsku, Taliansku, Poľsku, Japonsku, Kórejskú, Maďarskú ligu, všetky severské ligy, nehovoriac o KHL a NHL a im príbuzné ligy :D :D :D
Nuž asi fakt žijem na inej planéte zvanej Hokej :D :D
A ver mi, pre mňa také výsledky vôbec nie sú neobvyklé :D každý deň aj viac krát... japonci ma prekvapia uz o 06:00 a NHL dielo dokoná v noci :D


Уладальнік PRO пакета Славаччына Emzet


Nuž, ak si pozrieš dosť zápasov za deň, tak taký výsledok určite nájdeš, to je samozrejme záležitosť štatistiky :D

každý na to reagujeme inak. Niekto sa s tým nezmieri a nájde si miesto PPM inú zábavu, niekto si vybuduje taký tím, aby mu NF nemohol ublížiť a niekto si začne hovoriť, že nie je nič neobvyklé :)

Ono hra samotná je jasne najlepšia manažérska hra na trhu (aj napriek prepísknutému NF), preto je škoda, že to tu hrajú už iba najotrlejší. :(


Тэстар Vladimír Kollár


Ano ... Najotrlejsi a potom len totalne lamy a novacikovia...
Ja by som mal presnu predstavu, kde by mohol mat NF vynimky aby tam nezasahoval, alebo minimalne...
Lenze bohuzial to uz bolo vela krat preberane a zamietnute... su proste obdobia a casy, kedy NF naozaj a realne dokaze poskodit trojmesacnu snahu a kazdodennu aktivitu hraca a tym padom mu aj pokazit radost z hry, tak ako Prae pisal. V PO ked su len dva zapasy, si aj ja myslim, ze by tam mal NF zasahovat minimalne, ak vobec. Leb PO je vysledkom dlhodobeho snazenia sa o nieco. Tam by som skor zaviedol pravidlo, zalozene na manazerovej aktivite, ako casto sa venoval hre, manazoval svoj tim, a dajme tomu ze 8-mi by bol prihlaseny denne a snazil by sa s nastaveniami v time, a prvy by vyhraval len vdaka sile timu, nemenil by taktiky, nebol by v hre denne, tak tam by som dal moznost NF sa vybujačiť 8-D 8-D 8-D
Ale tam, kde by mali snahu za sezonu obaja, by som NF nedaval vobec zasahovat do vysledku, tam by mala rozhodnut sila timu, skusenosti manazera a nastavenie taktik, skusenosti hracov a ine faktory, ako domace prostredie + presscentra, kapacita stadiona... je rozdiel ked domaceho podpori 800 divakov alebo 20000... ale toto je len moj nazor, ako si myslim ze by to bolo ok.
Ono vsetko sa to jednoducho komentuje, ale ovela ovela tazsie realizuje. Za takouto zmenou by musel byt podla mna totalny zasah do kodu hry a navyse by to nemuselo fungovat dhodobo podla predstav... mnoho komplikacii a casu na vyvoj a potom vzdy su dva tabory ludi, ti ktori by tieto zmeny uvitali a ti co by nadavali... :D :D :D
Takze aj tak nakoniec dajme tomu polrocny rocny vyvoj by nebol dostatocne oceneny. Myslim.
Ale aj toto je len moja predstava, preco nepadli tie snahy a navrhy o redukciu vplyvu NF, na urodnu podu ... no nic, mnoho dohadov a pravda moze byt niekde inde (y)


Уладальнік PRO пакета Славаччына Emzet


netreba dať možnosť NF sa vybujačiť. Ak nemení taktiku, tak nie je problém trafiť protitaktiky. lenže to by museli fungovať bez NF. To znamená, že ak trafím protitaktiku, tak mi to musí dať výhodu a nie, že v každom treťom prípade zlyhá môj brankár, ako je to teraz.

Nastavení, ktorými teoreticky môže slabšie mužstvo poraziť silnejšieho súpera je tu dosť. a keby nebolo, dajú sa pridať ďalšie. NF je v zápasovom prepočte úplne zbytočný a spôsobuje len to, že tieto nastavenia majú iba teoretický vplyv.

Nič zložité by to nebolo. Proste treba pred každý random v zápasovom prepočte dať x0. :)


Уладальнік PRO пакета Славаччына hi5

Kua, zas rusit priatelak koli NP. To je des :D :D :D


Уладальнік PRO пакета Славаччына lewopard


Neskutočné, to je tuším už druhá sezóna po sebe čo ideš tak ďaleko (y)


Уладальнік PRO пакета Славаччына hi5


Vo stvrtfinale budem mat premieru ;) Asi pripravim novu sadu dresov, nech maju chlapci na co spominat :D


Уладальнік PRO пакета Славаччына lewopard


Šťastnú cestu do finále :)


Уладальнік PRO пакета Славаччына hi5


Moze byt, ale radsej to ligove :)


Уладальнік PRO пакета Славаччына Emzet


grats! :)


Уладальнік PRO пакета Славаччына lewopard


Tak to ti závidím ligu keď takto púšťaš v NP a ešte si aj trúfaš na ligové finále. Ale prajem ti to :)



Вашы абраныя тэмы
Славаччына I.1
Італія I.1
Боснія і Герцагавіна koga bi vi
Боснія і Герцагавіна Veliki događa...
Боснія і Герцагавіна Sastanak BH Z...
Аўстрыя Tennis Duel -...
Бельгія financien
Бельгія Vanalles
Азербайджан PPM Translato...
Аўстрыя Facebook
Боснія і Герцагавіна Facebook
Аўстрыя 2. Mannschaft...
Аўстрыя Jerseys?
Азербайджан U-17 milli ko...
Боснія і Герцагавіна Sms krediti
Славаччына Kohutko Cup I...
Славаччына Gold Cup
Славаччына National Gree...
Славаччына V.168
Славаччына players for G...
Славаччына Pravidla (Ad ...
Славаччына 2 zapasy za d...
Славаччына Ligový pohár
Славаччына dresy a vlajk...
Славаччына National Germ...
Славаччына Voľby trénera...
Славаччына DB National I...
Славаччына PPZT:pred a p...
Славаччына F1
Славаччына tranfers
Аўстралія New F1 manage...
Славаччына organizujem t...
Славаччына transfer
Славаччына Dresy
Славаччына VI.188
Славаччына VI.190
Славаччына VI.196
Славаччына VI.185
Славаччына VI.184
Славаччына VI.180
Славаччына VI.166
Славаччына VI.172
Славаччына VI.168
Славаччына VI.169
Славаччына VI.170
Славаччына VI.173
Славаччына VI.164
Славаччына VI.163
Славаччына VI.127
Славаччына V.85
Славаччына VI.111
Славаччына VI.72
Славаччына VI.109
Славаччына Futbalová Rep...
Славаччына V.253
Славаччына Slovakia Cup ...
Славаччына VI.113
Славаччына Esox lucius f...
Славаччына trgu - trensf...
Славаччына V.160
Славаччына Klubové vlajk...
Славаччына Vytvorenie kl...
Славаччына V.248
Славаччына VI.143
Славаччына VI.146
Славаччына V.170
Славаччына V.232
Славаччына Žilinska fotb...
Славаччына V.252
Славаччына V.255
Славаччына V.247
Славаччына VI.96
Славаччына V.223
Славаччына VI.9
Славаччына Kto ma najvac...
Славаччына V.230
Славаччына V.133
Славаччына VI.147
Славаччына V.184
Славаччына uspesnost str...
Славаччына VI.126
Славаччына VI.58
Славаччына VI.51
Беларусь "Клубная супе...
Славаччына V.158 tipovač...
Славаччына V.250
Славаччына VI.80
Славаччына mini champion...
Славаччына V.249
Славаччына V.229
Славаччына V.251
Славаччына Primera Divis...
Славаччына Tímový web
Славаччына VI.160
Славаччына Friendly Matc...
Славаччына VI.156
Славаччына Klubovy web
Славаччына V.127
Славаччына Futbalova Rep...
Славаччына Taktiky
Славаччына Tréning hráčo...
Славаччына SVK Repre - F...
Славаччына VI.145
Славаччына Stažnosti na ...
Славаччына VI.106
Славаччына futbal
Славаччына Design-logo-d...
Славаччына V.208
Славаччына V.189
Славаччына stadio
Славаччына VI.149
Славаччына VI.125
Славаччына VI.88
Славаччына V.176
Славаччына SILA TÍMU
Славаччына VI.103
Славаччына V.148
Славаччына super zápasy
Славаччына Ponuky generá...
Славаччына Slovenské Sup...
Славаччына V.148
Славаччына stavanie záze...
Славаччына Tipovacia súť...
Славаччына V.172
Славаччына pro evolution...
Славаччына Corgoň liga a...
Славаччына VI.138
Славаччына 2x zaspievaná...
Славаччына Tvorba Loga
Славаччына A.C.A.B. CUP
Славаччына Najlepší stre...
Славаччына Šlapak
Славаччына V.201
Славаччына VI.154
Славаччына VI.142
Славаччына Horna nitra C...
Славаччына VI.148
Славаччына VI.97
Славаччына VI.144
Славаччына Súťaž o 40 kr...
Славаччына VI.112
Славаччына MS vo Futbale...
Славаччына kupovanie zam...
Славаччына Hlasovanie - ...
Славаччына V.242
Славаччына Priatelsky du...
Славаччына ZAPASY PRIJMA...
Славаччына PPMliga-turna...
Славаччына Majstrovstvá ...
Славаччына V.178
Славаччына IV.24 Ligové ...
Славаччына VI.128
Славаччына VI.54
Славаччына Turnaj - UEFA...
Славаччына Turnaj - Prem...
Славаччына Liga majstrov
Славаччына VI.110
Славаччына V.146
Аўстралія Last Letter -...
Славаччына V.256
Славаччына VI.114
Славаччына V.225
Славаччына VI.92
Славаччына V.246
Славаччына V.239
Славаччына V.237
Апошнія паведамленні