Vitajte, dnes tu pre vás máme ďalší diel série článkov s príznačným názvom - Očami expertov. Minulá časť bola venovaná Tvorbe hokejovej zostavy. Tentoraz si bližšie posvietime na výber hokejovej taktiky.
قراءة التقرير
Na PPM je v každom športe 5 dôležitostí - veľmi nízka, nízka, normálna, vysoká a veľmi vysoká. Ich vplyv na energiu hráčov poznáme z návodu. Aký je však ich vplyv na zohranosť hráčov, taktík a zbieranie skúseností?
قراءة التقرير
Po dlhšej dobe je tu ďalší článok venovaný primárne nováčikom. Tentoraz si bližšie posvietime na taktiky a protitaktiky v hokeji, ktoré sú už dlhodobo všeobecne známe. Pevne verím, že s vašou pomocou dáme dokopy taktiky a protitaktiky aj z ostatných PPM športov.
قراءة التقرير
Manažér lewopard patrí medzi vôbec najlepších manažérov, ktorí začali s hrou neskôr. Hoci si vytvoril hokejový tím až v 14. sezóne, môže sa pochváliť prebojovaním sa do prvej ligy. Trvalo mu to len 10 sezón! Dnes by sa s vami chcel podeliť o svoej skúsenosti s budovaním úspešného tímu, keď naskakujete do rozbehnutého vlaku.
قراءة التقرير
Náš Magazín prichádza s novou rubrikou s príznačným názvom - Očami expertov. Pre začiatok som sa rozhodol začať hokejom, keďže je najstarší zo všetkých športov na PPM. Postupne si zodpovieme všetky dôležité otázky súvisiace s dosiahnutím úspechu v tomto športe. Dnes sa naši experti zamerajú na tvorbu zostavy, keďže je to jedna z najdôležitejších vecí pri ceste za víťazstvom.
قراءة التقرير
Atribút 655. Hranica, s ktorou sa pri tréningu stretne skôr či neskôr každý futbalový manažér. Nebolo by teda zlé, trocha sa spoločne nad touto problematikou zamyslieť. Preto som poprosil o názory najúspešnejších československých manažérov, aby sa s vami podelili so svojimi postrehmi a skúsenosťami.
قراءة التقرير
Každý, kto je na PPM už nejaký ten čas, dobré pozná ideálne tréningové pomery. Avšak niektorí nováčikovia ich možno nepoznajú, preto by ich bolo vhodné zhrnúť pre všetky športy v jednom samostatnom článku. Poďme do toho!
قراءة التقرير
Vážení čítatelia PPMagazínu!
Som veľmi rád, že po dvoch rokoch od vydania prvého článku ohľadom tejto témy, som mal možnosť napísať aj ďalšie dva aktualizované články (vrátane tohto). Prvý upgrade vyšiel v júli minulého roka a dnes sa môžete s vervou pustiť do najnovšieho vydania. V minulom roku som si položil viaceré otázky a dnes sa na nich postupne pozrieme. Prajem vám príjemnú zábavu pri čítaní.
قراءة التقرير
V dnešnom článku som sa zameral na účinkovanie slovenských mužstiev v Lige majstrov jednotlivých športoch a na najväčšie úspechy, aké dosiahli tunajšie celky v tejto najprestížnejšej klubovej súťaži.
قراءة التقرير
Prvú časť série článkov o rivalitách na PPM som proste, a myslím si, že mi uznáte za pravdu, nemohol venovať inej téme ako je súperenie Slovenska a Česka. Šport je jedna z obastí, kde sa táto na historických základoch postavená rivalita, prejavuje azda najviac. Z osobnej skúsenosti športového fanatika môžem povedať, že víťazstvo nad Českom (nech už sa jedná o akúkoľvek disciplínu) malo vždy ešte o niečo sladšiu príchuť. To isté platí však aj o prehrách, boleli ešte o čosi viac.
PPM ako tuzemský projekt má najväčšie základne práve na území týchto dvoch štátov. Jedná sa o dve najpočetnejšie komunity v tejto hre. Z toho vyplýva aj fakt, že reprezentácie oboch krajín patria medzi svetovú špičku a bojujú priamo či nepriamo o najvyššie priečky na medzinárodnom fóre.
Myslím si, že športový fanúšik v oboch štátoch má približný prehľad o sile a úspechoch Česka resp. Slovenska. Ako to však je na PPM? Ktorá krajina je v tejto hre na reprezentačnom poli úspešnejšia? Ako vyzerá vzájomné porovnanie v jedotlivých športoch? A ako si vedú jednotlivé reprezentačné výbery? Odpovede na tieto otázky nájdete v článku. Tak čo myslíte, ako na tom je slovenská PPM komunita? Sme lepší ako naši českí bratia?
قراءة التقرير
فريق التحرير
رئيس المحررين
الفئات