الوقت:

الفرق الخاصة بك:
التواصل
Public account
  منطقة البرو
1330 رصيد
اشتري رصيد
أنت الآن في الحساب العام. إذا كنت تريد أن تلعب أو تناقش أفكارك في المنتدي ، فيجب عليك تسجيل الدخول. وإذا كنت مستخدم جديد ، فيجب عليك التسجيل أولا.
Ready for a sports adventure? Play our latest game, Summer Sports Mania! Join the challenge, play now, and win big!
ذكرني لاحقا

  مجلة باور بلاي مانجر

7 кроків до успіху, або як підвищитись у класі за один сезон


7 кроків до успіху, або як підвищитись у класі за один сезон

 

Дивлячись на нещодавній «бум» в створенні нових команд у футболі, що стало причиною відновлення IV дивізіону в Україні, хочеться, щоб ці всі команди не оботилися з часом. Саме тому, я підготував корисну, на мою думку, інформацію для новачків, яка має додати інтересу до гри. До вашої уваги 7 кроків до успіху, після виконання яких можна навіть за один сезон піднятися до ліги, вищої за рангом. ВАЖЛИВО: ця інформація актуальна для УСІХ видів спорту, не тільки для футболу; усі 7 кроків в більшості стосуються саме першого сезону розвитку команди!

Отож, почнемо!

 

КРОК 1. Інфраструктура.

Звісно ж, результати кожної команди напряму залежать від гравців, тут і сперечатись немає про що. Але гравці – справа тимчасова. Сьогодні прийшов, завтра пішов. А от інфраструктура команди нікуди не дівається, це своєрідний фундамент команди. Тому, якщо ви плануєте довгострокову стратегію, не на один сезон, бажано не пропускати цей пункт.

То з чого ж почати? Що будувати? На початках вам найбільше стане в пригоді Відділ управління кадрами та економікою (далі – ВУКЕ). Ця споруда дозволяє «домовлятися» зі спонсорами про кращі контракти (примітка – пропозиції контрактів приходять в 4 останні дні сезону). А оскільки економіка – наше «все», то ця споруда на початках вашої кар’єри менеджера стане вирішальною.

Ще одним джерелом доходів є домашній стадіон, тому його також було б не зайвим «прокачати». Почати можна максимальної місткості стоячої малої трибуни. Далі – якщо фінанси дозволять, будуємо стоячі великі на максимальну місткість.

 

КРОК 2. Суперники.

Переносимо свій погляд на турнірну таблицю, адже твій успіх залежить не винятково від тебе. Важливу роль грають також твої суперники, а саме їх сила. Якщо ж говорити про нижчі  дивізіони, то там суперники приблизно одного рівня, за винятком, можливо, 2-3 команд, і велика доля ймовірності, що більшість з них – такі ж новачки. Оцінку сили суперників варто робити саме для того, щоб поставити собі якусь планку, якої має сягнути сила твоєї команди (і вище!).

 

КРОК 3. Бюджет.

Розібравшись зі своїми суперниками, отримавши 11 очок досвіду, вам уже, мабуть, буде дуже кортіти зробити кілька покупок гравців для підсилення своєї команди, але не варто поспішати! Для початку слід заглянути до фінансування вашого клубу, а саме – до розділу «Генеральний спонсор». Тут нас цікавить один-єдиний пункт – «Щотижневі відрахування». Як ви вже, мабуть, здогадалися, це сума, яку кожного тижня (щосереди) спонсори виділяють на команду, і саме від цієї суми ми будемо відштовхуватися.

Щоб зібрати якісно нову команду, потрібно як мінімум хороший стартовий склад (в баскетболі треба мати ще й запас, тому що за гру одним складом весь матч, ППМ штрафує команду в ігровому плані, гравці під кінець матчу грають набагато гірше). Тож, можна прикинути скільки приблизно нових гравців гравців нам треба, бажано взяти ще хоча б одного-двох для форс-мажорних ситуацій. Тепер маючи вже визначену бажану кількість новачків в команді, і знаючи щотижневі відрахування, слід підрахувати яка ж заробітна платня має бути в цих гравців, щоб баланс клубу не йшов в мінус.  Приймаючи до уваги той факт, що гравці отримують зп щодня, ми розраховуємо приблизну середню зарплату гравців. Для цього беремо щотижневий прибуток (до прикладу хай це буде 2 800 000 в тиждень). Цю всю суму ми не можемо потратити лише на з/п гравцям, потрібно також відкладати гроші на подальше будівництво, а також частина цих грошей ще буде витрачатись на щоденне утримання споруд. В нашому прикладі, я пропоную використати 1 800 000 з можливих 2 800 000 грошей на зарплати. Йдемо далі, ми собі визначили, що команді потрібно нових 13 гравців. Множимо кількість гравців на кількість днів в тижні, виходить 13*7=91. Тепер ділимо «заготовану» суму на це число, і в нас виходить 1 800 000/91=19 780,2 , заокруглимо до 20 000 – саме така зарплата в середньому повинна бути у ваших гравців, щоб клуб міг бути в додатному балансі.

 

КРОК 4. Співвідношення.

Розібравшись із фінансами, потрібно дослідити ще одне питання – правильність прокачки гравців. Багато менеджерів надто поспішають купити собі гравців для підсилення команди, толком не знаючи, які гравці принесуть їм користь, а які ж будуть дармоїдами і трутнями в команді.

Щоб такого не сталося з вами, раджу вам трішки полистати форуми в пошуках правильних співвідношень в даному виді спорту. Щоправда, деякі дані серед десятків сторінок форумів знайти буде не легко, тому пропоную інший шлях вирішення проблеми – запитати у досвідчених менеджерів! На мою думку, ідеально буде запитати тренера своєї національної збірної – він точно має коректну і актуальну інформацію щодо співвідношення атрибутів гравців відповідно до позицій. Та і загалом, виникають якісь питання – не соромтесь задавати їх на форумах, або у особистих повідомленнях з досвідченими менеджерами!

 

КРОК 5. Ринок.

Ну от і прийшов цей момент – вихід на трансферний ринок гравців! Ти вже знаєш скільки тобі потрібно гравців, які у них мають бути атрибути і яка зарплатня. На цьому етапі головне – визначитись якого рівня гравці тобі потрібні. Бажано брати гравців таких, в яких зарплата приблизно така, яку вже розрахував, тому що з/п гравця практично відображає силу гравця. Чим сильніший – тим вона більша. Тому якщо запланував, що в гравців з/п повинна бути приблизно 20 000 в день, то краще не купляти гравця із з/п 10 000 в день, бо він буде заслабкий (хіба можна купити такого для запасу).

Щодо того, чи хватить вам коштів для придбання запланованої кількості новобранців – не хвилюйтеся. Якщо ви , поки що, потратили  гроші тільки на будівництво ВУКЕ і стадіону, а також, якщо ви пройшли усі завдання для новачків від ППМ, вам повинно вистачити грошей і на покупки. У всіх видах спорту триває вже далеко не перший сезон, тому гравці, що по своєму рівню вам підходять, не повинні коштувати дорого. Варто орієнтуватись на ціни 10 000 – 100 000 за гравця. Також я би радив звертати більшу увагу на вікових гравців. По-перше: вони дешевші за молодих, а по-друге: води досвідченіші, а це буде непоганим бонусом для гри команди.

 

КРОК 6. Склад.

Зробивши усі необхідні покупки, можна вже сміливо виставляти своїх новобранців в основний склад. Головне правильно розмістити їх по позиціям, відносно їхньої прокачки. Також, варто не забувати, що за перевищення ліміту гравців в команді, стягується щоденний штраф у розмірі 5% від сумарної зарплати усіх гравців. Щоб такого не сталося, варто звільнити непотрібних гравців з команди, залишити рівно стільки, скільки передбачає ліміт.

 

КРОК 7. Перемоги.

Маючи сильний склад, відносно своїх суперників, перемоги не заставлять на себе чекати! Але поки ваша команда розминається на слабших суперниках, я раджу не тратити дарма час. Його можна використати з користю! Оскільки суперники не будуть завжди слабшими, рано чи пізно потрібно буде зіграти проти рівною за силою, або навіть сильнішою командою. В таких матчах велику роль грає тактика. Саме пошуком вдалих тактик, розстановок гравців і тому подібне варто займатись, поки перемоги приходять легко. Також не варто забувати за «швидкі матчі» де можна поекспериментувати!

Пройшовши усі ці кроки, успіх прийде сам собою! Я не можу гарантувати, що все це принесе вам стовідсоткову путівку на підвищення в класі, але як мінімум базові знання, розуміння гри, а також спортивний азарт прийдуть однозначно! Успіхів вам!

 

Сподіваюсь, ця інформація була корисною!





تقييم المقال: ضعيف - عادي - ممتاز     المشاهدات: 106

حصة على فيسبوك   حصة على تويتر   حصة على ماي سبيس