
اختر دولة: |
![]() |
سلوفاكيا |
daj si "uvod" potom "Přidat svůj výsledek hospodaření" potom vyber sport a tam to uz budes mat dalej vysvetlene

Díki ... ja som stále klikal na basketbal
potom keď som klikol na "úvod", tak som to našiel
OK.. hotovo
moje hospodárenie je tam


OK.. hotovo


Je to jednoduché, stačí Zdrojový kód (Ctrl+U, Ctrl+A, Ctrl+C, Ctrl+V) a vše už uděláš.

neviem, ako môžete hrať opatrne basketball.powerplaymanag... viac faulov, menej doskokov, viac stratených lôpt. toto v lige isto nebudem hrať. aspoň ma teší ako im podrástli ratingy
no jj tiež sa mi pači ako im podrastli Ratingy ..
basketball.powerplaymanag... ... v lige to pojde lepšie

Hele, ale to porostli každému teamu, takže nemáš výhodu v ratingu.

no ved hej to viem .. ale čo pozeram tak niesom natom zle

Tak rating můžeš mít klidně u hráčů 20-25 a soupeř může mít 17-20 a stejně tě o chlup porazí. Panuje tady ještě vyrovnanost.
Viděl jsem zápas, kde týpek si myslel, že proti teamu, který nemá manažera stačí VN a jeho vysoké ratingy, samozdřejmě team bez manažera hrál na normál a vyhrál o cca.30 bodů a chlapec se tu divil jaktože prohrál, tkaže né vše je o ratingu.
Viděl jsem zápas, kde týpek si myslel, že proti teamu, který nemá manažera stačí VN a jeho vysoké ratingy, samozdřejmě team bez manažera hrál na normál a vyhrál o cca.30 bodů a chlapec se tu divil jaktože prohrál, tkaže né vše je o ratingu.
viem viem že nieje .. no snažim sa aj zostavu dobre poskladat ... aj taktiku mať .. tiež nenechavam šetko na nahodu .. hl. ulohu hraje zohratosť a energia hračov by som povedal
hl. ta energia od polovice sezony .. . uvidime teda ako sa mi bude dariť


Energie hraje určitě velkou úlohu, ale i taky i správné zvolení pozic pro dané hráče, kteří patří na správnou pozici. Já hrál půl sezóny s hráčem na jiné pozici a pak jsem ho zkoušel prohodit na jinou pozici a tam hrál o hodně lépe, takže je dobré si vyzkoušet dané typy hráčů na jaké pozice se hodí.
tak s tym nemam problem kedže hram basket ... hral som ..a viem ako to chodi
takže toto pohodke
.. jj pozicie su fajn ... uvidime



najlepsi hrac zraneny snad zvladnem uvod sezony 9 dni sa bude liecit
po 5 tich nastupuje takze v nedelu alebo v pondelok uz skace


مواضيعك المفضلة
أحدث الردود