
Selecciona un país: |
![]() |
Suiza |
Jsem sledoval přenos. Prvních 30 minut jsi měl mírnou převahu, pak se to zlomilo prvním gólem. K tomu ti neuznali gól pro ofsajd. Měl jsem doma více štěstí. Přeji hodně štěstí do dvojzápasu o bronz, ať celý turnaj ovládnou české týmy.

Měl jsem v 70 minutě poslání do zápasu dalšího útočníka ale nastaveno rozmezí gólů 0 - -2 góly a tys mi dal v 69 minutě na 3:0 
Njn nedá se nic dělat, v dalším turnaji ti to musím vrátit.

Njn nedá se nic dělat, v dalším turnaji ti to musím vrátit.
První finálový zápas vypadal jednoznačně ale domácí City neudrželi vedení nad Plzní 3:0 a do odvety nemají dobrou výchozí pozici na získání poháru.
A ne in kde je chyba, ale hrála špatná sestava. Takže odvetu vypustím. Tohle ale nechápu. Mám béčko, koukám ještě na taktiku, ale hraje sestava a....
tímto se všem omlouvám.

Wieso setzt du nun im Finale mit Valeriy Zhigunov einen zu alten Spieler ein? Das ist unfair und entgegen den Regeln. Leider kann ich das Spiel nicht Forfait werten.
Ist erwarte von Dir dass du das Rückspiel verlierst!
Ist erwarte von Dir dass du das Rückspiel verlierst!
Übersetze einfach den Beitrag von 22:52. Ich werde das Rückspiel mit sehr geringer Priorität spielen und wir werden die jüngste mögliche Aufstellung verwenden und einen Spieler vom Feld ins Tor stellen. Das habe ich bereits geschrieben und mich entschuldigt!!! Ich bin froh, dass das Spiel unentschieden ausgegangen ist und ich es nicht versehentlich beeinflusst habe, sodass ich das Turnier gewonnen hätte. Dafür danke ich PPM für den Ausgleich zum 3:3.
Napsal jsem i rolistovi a soukromou cechino90
Ani nevíš, jak mě to sere. Nejdříve hokej a teď tohle


Škoda že to Lima takhle sabotoval... Ale krásný první tři místa pro Česko

Gratulation an Cechino90 und sein FC Coradia Plzeň zum Sieg des 12 DACH Jugend-Cup's
Danke allen für eure Teilnahme.
Danke allen für eure Teilnahme.
Můj první vyhraný kreditní turnaj. Jen finále jsem si představoval jinak. Takové hořkosladké vítězství. Historie se ale ptát nebude, jak přesně to bylo. První tři místa jsou podle mě hodně nad plán.
Gratulace k titulu 
Teď se začít soustředit na další Junoor Star Cup 3 ,ale je nás tam zatím přihlášených 5z 10ti tak bůhví jestli se letošní ročník odehraje, každopádně tam budeš patřit k velkým favoritům

Teď se začít soustředit na další Junoor Star Cup 3 ,ale je nás tam zatím přihlášených 5z 10ti tak bůhví jestli se letošní ročník odehraje, každopádně tam budeš patřit k velkým favoritům
Ich kann leider am Junior Star Cup 3 nicht teilnehmen.
Ich werde keine schlagkräftigte Truppe zusammen bekommen.
Ich werde keine schlagkräftigte Truppe zusammen bekommen.
Temas favoritos
Ultimos comentarios