Selecciona un país: |
![]() |
Hungría |
Oktatási központ földig, stadion gondnokok, oktatók, orvosok, 197-es menedzser piacra, hátha valaki elviszi őket.
ÁÁÁ, azt semmiképp ne! A 12-es sportakadémia a legfeleslegesebb, azt bontsd le!
Az 1000ÖÉ alatti játékosok mind mehetnének a piacra, meg 1 menedzser, a 2 oktató, a 2 sportigazgató is azonnal.
1 oktatót, meg 1 stadion gondnokot már kitettem. Meg 3 ifit.
Kevés lesz. Ezekből pár ezer bevétel ha lesz csak. Sokkal radikálisabb lépések kellenek hidd el. A 12-es SA lebontása tutira pluszba hozna, mert 17 milliót kapnál vissza belőle. De emellett a kiadásokat is le kell csökkentened. Ezt csak úgy lehet ha a felesleges játékosoktól és a brutális alkalmazottaktól megszabadulsz. Az 1000ÖÉ alatti játékosok úgysem férnek be a csapatodba, így feleslegesek. Ugyanígy a 197-es menedzser is, a 2 oktató is az. De a sportigazgatók se létszükségletek.
Biztos nem bontanék semmilyen létesítményt a helyében, inkább válnék meg minden alkalmazottól és kiárusítanám a játékosokat.
Bár ha eldöntötte,h abbahagyja akkor olyan mind1.
Bár ha eldöntötte,h abbahagyja akkor olyan mind1.
A sportakadémia az egyik legfontosabb! A most még 1000 alatti ifikből lehet a jövő csapata. Én 1000 alatt már senkit sem adok el.
De a játékosok és alkalmazottak eladásából nem várható sok pénz neki. Az alkalmazottak jó ha 10 ezerért elkelnek, azoknak nagyon nincs piaca. Így ez nem fogja kihozni a csődhelyzetből. A 12-es sportakadémia bontása viszont megoldaná a dolgot, anélkül azért meg lehet lenni.
Jó. De nála nem ez a helyzet. Ő már nem fogja a jövő csapatát építeni, mivel a befejezésen gondolkodik. Neki nincs szüksége jelenleg a 12-es SA-ra és abból jönne vissza a legtöbb pénz most neki a lehető leghamarabb. Szerintem inkább azt bontsa le mint a stadiont vagy az edző vagy gazdasági központot.
Az 1000 ÖÉ feletti játékosokat ha kiárusítja akkor azért abból biztos összejönne pár milla...
Az alkalmazottakat is ha nem viszik el 10000-ért akkor rugdalnám ki egyből.
A létesítményekből csak a belefeccölt pénz felét kapja vissza, nem beszélve az építési időkről, ami a legnagyobb veszteség.
Az alkalmazottakat is ha nem viszik el 10000-ért akkor rugdalnám ki egyből.
A létesítményekből csak a belefeccölt pénz felét kapja vissza, nem beszélve az építési időkről, ami a legnagyobb veszteség.
Csak az a baj, hogy a kirugdalásra sincs pénz, mert jelenleg is mínuszban vagyok.
Az nem csak annyi,h tovább viszi mínuszba a számlád? Két heted van ha jól értettem pluszos egyenleget csinálnod, ha átmenetileg nagyobb adóságot csinálsz az nem gond, de lehet rosszul tudom.
Én sem tudom, mert mínuszos egyenleggel még nem próbáltam kirúgni senkit, de a vezető menedzserem kirúgása pl. több mint 9 millába kerülne.
Két napra kiraknám akkor az összes 1000 ÖÉ feletti játékost és az összes alkalmazottat is piacra. 2 nap múlva kiderül,h mennyi alkalmazott marad és mennyi pénz jön be. Ennek függvényében lehet az alkalmazott kirúgásokat is megejteni utána.
Temas favoritos
Ultimos comentarios