
Selecciona un país: |
![]() |
Hungría |
A meccsbeállításnál nem engedi módosítani a felállást a gép, mindenáron a tegnapi felállással akar játszani, hiába állítok át bármit így viszont nincs meg mindenki. Mit lehet tenni?
Nincs sérült, se eltiltott, se semmi. Ráadásul ha átállítom, hogy a bajnoki felállás játsszon akkor is visszaugrik a tegnapi kupameccs beállításra, nem engedd mást be állítani.
Szerintem a válogatott játékosod miatt lehet a gond. Próbáld meg kiszedni a kezdőfelállásodból.
Az mindegy, ha jelölve van, akkor ma semmiképp nem fog játszani.
Mióta, mert korábban ha aznap 1 órával korábban játszott akkor is benn maradt nálam a csapatban. De legalább ezt is tudom.
A ligakupa meccseken játszhat, ha épp aktuális eb-n vagy vb-n is szerepel, de nem rémlik hogy valaha is így lett volna.

Ha két játékos ugyanúgy van edzve, csak az egyiknek minden értéke magasabb akkor hogy kaphat jóval kisebb ratinget?
Szerintem az alacsonyabb erőnlét és/vagy a kevesebb tapasztalat miatt.
Erre én is gondoltam, csak 30% összeszokottság eredményezne 5 ratinget, szerintem az marha sok.
Temas favoritos
Ultimos comentarios