Selecciona un país: |
![]() |
República Checa |
Výsledky třetího dne 1 etapy jsou na webu. Hned 5 jezdců nasadilo ve třetím dnu únik a musím konstatovat, že se nám na čele usadila 4 složená ze dvou jezdců stáje DPO Pro Bank, jednoho jezdce CK marianky1 a jednoho nezařazeného. Tito závodnici mají cca 40 sekundový náskok před zbytkem pelotonu, do kterého už nelze zařadit 4 jezdce, kteří zapomněli zaslat čísla, tudíž jsou s velkým odstupem za všemi a jejich ztráta se bude nádále zvětšovat. Dle pravidel jim bylo připsáno nejmenší vylosované číslo (1). Snad se jim podaří zabojovat další 4 dny, kdy můžou ještě trošku vylepšitsvoji pozici. Dále máme za sebou všechny 3 dny premií, kde jsou již zapsány body. Za získaných 10 bodů se připisuje bonus +3.
No uvidíme jakse bude dařit, asi pivovar dobře neplatí
V tom případě by se musel předělat celý kalendář, musel bych vybrat dny kdy by se jelo kvůli směnám, abych stihl vše zapisovat. No je to výzva - rozhodnutí nachám na vás. Prosím o vyjadření zde:
Zachovat původní gte +5
Zrychlit gte +3
Zachovat původní gte +5
Zrychlit gte +3
Přátelé, na stránkách byl přidán chat, je to hlavně pro to, že tam jsou 3 nebo 4 hráči, kteří nejsou zde na ppm.Můžete tam diskutovat,psát dotazy, prostě co chcete a co vás napadne.Dále můžete psát i tady.
misan123,pípa,Jaruna a modrý šíp jsou pro původní zachování gte, tudíž ho takhle necháme běžet. Možna poupravím některé etapy, že je zkrátím na 3 dny, ale zatím jde vše jak je v kalendáři.
misan123,pípa,Jaruna a modrý šíp jsou pro původní zachování gte, tudíž ho takhle necháme běžet. Možna poupravím některé etapy, že je zkrátím na 3 dny, ale zatím jde vše jak je v kalendáři.
jak to ze jsem celou dobu do 8mista a pak propad jak prase co to zpusobi? at vim do priste ceho se vyhnout
Nemal si stastie na cisla, ostatný pouzili unik +30 policok, ci gel alebo napoj
metalek, oprav ma, ak sa mylim


ano spravne, unik, gely a napoje tohle zpusobi a na ic sony trefil 1, coz byla nejvetsi smula.
Výsledky čtvrtého dne 1 etapy jsou na webu. Do čela se dostal jezdec Baara, kterého se zuby nehty drží voznicka1 a Jakob FuglSang s Otrapem. Dnes se únikem snažil odpoutat od posledních závodníku kurátko21 a světe drž se, dokázal se dostat před Buldok01 a sony22, který nemá svůj den. Zbývájí 3 dny do konce 1 etapy.
Od pondělí se změnila cena v obchodě za gely. Gely jsou dražší než nápoje, zároveň vám ale přidají větší bonus oproti nápojům. Bonus je do neděle stejnýjako doposud, takže nikdo nebude zvýhodněn.
metalek
Od pondělí se změnila cena v obchodě za gely. Gely jsou dražší než nápoje, zároveň vám ale přidají větší bonus oproti nápojům. Bonus je do neděle stejnýjako doposud, takže nikdo nebude zvýhodněn.
metalek
Výsledky páteho dne 1 etapy jsou na webu. Na čele se stále drží Baara s 20 sekundovým náskokem před voznicka1, který se snaží vedoucího jezdce dohonit. 3 je stále otrap a pak následují ostatní závodníci. Ze zadu se snaží pelotonu udržet Buldok01 se StokyCZE, ale jak to vypadá, docházejí jim síly a v této etapě budou rádi jak dojedou. Poslední 2 jezdci WasUpNerd a Miklakos již nemají žádnou šanci.
Výsledky šestého dne 1 etapy jsou na webu. Na čele se stále drží Baara s 9 sekundovým náskokem před voznicka1, který se snaží což mu síly stačí. Třetí místo drží otrap, ale vypadá to, že mu docházejí síly. Další pětice jezdců jede v balíku za vedoucí trojicí a pravděpodbně o místa na bedně nedosáhne.
Zítra ráno se dozvíme, kdo vyhraje 1 etapu Tour Polonia.
Zítra ráno se dozvíme, kdo vyhraje 1 etapu Tour Polonia.
Temas favoritos
Ultimos comentarios