Jawel, mijn eerste officiële internationale poule wedstrijd gewonnen met 4-0, boven verwachting.
Vorig seizoen enkel kwalificatie gehaald om vervolgens in de poulefase alles te verliezen.
Ik ga dit seizoen mijn best doen om ver te komen.
Selecciona un país: |
![]() |
Países Bajos |
Goed bezig! Altijd super om te zien dat er ploegen zich inzetten voor Nederland en zich zelf te vereeuwigen in PPM

Op volle sterkte een verliespartij verwacht, maar de tegenstander speelt in een soort C-opstelling. Had niet eens wissels ingesteld bij een grote voorsprong, maar nu een 5-0 overwinning

Terug van vakantie en zie dat ik de 1e wedstrijd gewonnen heb niet veel tijd gehad om dingen aan te passen.kijken of ik nu eens wat verder dan komen jaren terug halve finale verloren ook door vakantie komt ook nooit goed uit.
En in je vakantie ook nog eens in de competitie gewonnen

Ja idd kon in de vakantie nog net mn standaardopstelling wegzetten voor de CL
En het Europese avontuur is afgelopen. Jammer maar nu kunnen we ons volledig concentreren op de competitie en beker.
Ik heb een belangrijke overwinning behaald, waardoor de puntenstand nu 7 - 7 - 1 - 1 is. Dus dat ziet er goed uit.
Gefeliciteerd Kim.
Zelf ook een goede stap gezet. Komt aan op laatste wedstrijd. Ik mag verliezen, zolang het maar met 1 doelpunt verschil is.
Zelf ook een goede stap gezet. Komt aan op laatste wedstrijd. Ik mag verliezen, zolang het maar met 1 doelpunt verschil is.
Temas favoritos
Ultimos comentarios